پاک شدن دیتابیس آپلود سنترم

arash-s

تازه وارد
30/5/11
13
0
1
سلام، از دوستان میخوام که کمک کنن و بگن که چی کار میتونم بکنم، من دیتابیس آپلود سنترم رو پاک کردم :(( فایل ها سرجاشونن...

up.my-dl.ir

با تشکر | My-DL.iR

آخرین ویرایش توسط مدیر:

kasraa

کاربر عضو
28/9/08
1,239
0
36
سلام

خب اگر خودت پاک کردی و بک آپ هم نداری ، سریع برو به مدیر سرورت بگو بک آپ رو ریستور کنه !

arash-s

تازه وارد
30/5/11
13
0
1
ولی قابل برگشت نیست، فایل ها سر جاشونن مشکلی نیست، فقط بگید که چه طور یه دیتابیس جدید بسازم برای ادامه کار آپلودسنتر؟

up.my-dl.ir

fup.my-dl.ir

Ehs@n

کاربر عضو
14/3/12
885
0
16
تبریز
اطلاعاتی در مورد دیتابیس ندارم ولی پیشنهاد می کنم یه دیتابیس با اسم و یوزر دیتابیس پاک شده ات بسازید

امیدوارم مشکلیت حل بشه

شاد باشید

Mohammad

مدیر انجمن
عضو کادر مدیریت
6/4/08
15,306
401
83
32
PersianScript
یک دیتابیس جدید در لوکال هاست بسازید. اسکریپت رو نصب کنید

بعد بک اپ رو برگردونید به هاست.

قبلش از اطلاعات اسکریپت و فایل ها نسخه پشتیبان تهیه کنید

arash-s

تازه وارد
30/5/11
13
0
1
Mohammad ;

آره حق با شماس، یعنی از اول راه اندازی کنم آپلود سنتر رو و بعد فایل های آپلود شده رو اضافه کنم. ممنون از کمکتون :53:

amin854

تازه وارد
18/8/12
11
0
1
برای من هم اینhتفاق افتاد و کاری که گفتید کردم و بک اپب را برگردوندم به دیتابیس جدی ولی نشد

هیچ چیزی برنگشت

mahdiali35

کاربر عضو
30/6/10
1,479
0
36
27
بهترین راه برگردوندن بکاپ توسط سرور هست...دوستی که میگی فایلهای آپلوشده سرجاشون هستن...فایل ها وقتی در دیتابیس نباشن فایده ای نداره...تنظیمات فایل آپلود شده و نام اون و...باید در دیتابیس موجود باشه...

دوستی که میگی کارها رو انجام میدی اما کار نمیکنه...آیا مشخصات دیتابیس رو درست وارد میکنی و ایمپورت با موفقیت صورت می پذیره؟

شاد باشید...

amin854

تازه وارد
18/8/12
11
0
1
بهترین راه برگردوندن بکاپ توسط سرور هست...دوستی که میگی فایلهای آپلوشده سرجاشون هستن...فایل ها وقتی در دیتابیس نباشن فایده ای نداره...تنظیمات فایل آپلود شده و نام اون و...باید در دیتابیس موجود باشه...دوستی که میگی کارها رو انجام میدی اما کار نمیکنه...آیا مشخصات دیتابیس رو درست وارد میکنی و ایمپورت با موفقیت صورت می پذیره؟

شاد باشید...
بله دوست من ایمپورت درسته صورت میگره و دیدم نشد بیخیال شدم هر چند بک اپ را دارم و کلی عکس از کاربرها فعلا از همشون عذر خواهی کردم

EM4D

تازه وارد
6/9/12
51
0
6
ساخت دیتابیس خام فایده ای نداره . خیلی از امکاناتتون از بین میره