پرداخت پول کاربران خارج از ایران چطور ممکنه؟

hamid_00a

کاربر عضو
سلام چند وقتی هست بعضی از کاربران از خارج از کشور به سایت ایمیل میدن که ما چطور میتونیم از اموزشهای ویژه که پولی هستن استفاده کنیم یعنی اینکه چطور پول رو به حسابتون برزیم تا ازین خدمات استفاه کنیم ایا راه حلی هست برای اینکار؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
از حساب Paypal دوستان استفاده کنید...

یا خودتون اقدام به ایجاد حساب کنید که ریسک بالایی داره...

اطلاعات بیشتر در سایت هایی نظیر payment24.ir

hharddy

کاربر عضو
میتونی از پرفکن مانی یا وب مانی استفاده کنی که امکان بسته شدن اکانت کم باشه پرفکت مانی اکانتت وریفای هم نشده باشه باز میتونی پول انتقال بدی فقط کارمزدش 2.5 درصد هست ولی وریفای کنید میشه 0.5 درصد با پاسپورت و مدارک ترجمه شده ایرانی هم وریفای میشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

SAJDEHGAR

تازه وارد
دوستان عزیز سلام !

خیلی وقت بود من هم همین سوال رو داشتم و مدام دنیال یک وقت مناسب بودم !

دوستان یک راه حل منطقی وشدنی ارئه بدید !

من خیلی جستجو کردم ! ولی هر کدام خطرهای داره و مشکلاتی !

پی پل : برای خارجی ها ( حالا ایرانی چه باشند چه نباشند ) محبوت تر هست ! وبه قولی عضو شبکه شتاب خارجی هست واز هر کارتی میشه بهش پول واریز کرد ! و خارجی ها بهش اعتمد بیشتری در مقابل چرفمت مانی وب مانی و... دارند .

در خصوص پرفکت مانی و.... میگن : فقط از حساب خودش میتونه خرید و.. انجام بده ! گسترده نیست ... و اعتماد خارجی ها و تنبلی اون ها در این خصوص خیلی زیاد هست .

پی پل بعد از یک مدتی که حساب طرف بالا بره به راحتی لیمت میکنه و مدارک میخواد ! پی پل به خودش اجازه هر کاری رو میده ! و پول بلاک شده ایرانی ها رو هم که نمیشه درش آورد ...

دوستان کسی از چیزی میدونه ؟ ( یه چیزی مثل جهان پی و امثالهم است ) .

دوستان من خیلی گیر این موضوع هستم و برای فروش به خارج از کشور خیلی خیلی گیر هستم و در گیرم !

لطفا یکی پیدا بشه در این بازار آشفته که همش ریا و کلک چیز دیگه ای نصیب افراد تازه کار نمیشه راه نمای داشته باشه !

یا علی .

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
فکر کنم 2checkout باز هم با ایران مشکل داشته باشه...

ضمن اینکه دیدم درصد هاش بسیار بالاس... 5.5 درصد + 45 سنت!

hharddy

کاربر عضو
دوستان عزیز سلام !خیلی وقت بود من هم همین سوال رو داشتم و مدام دنیال یک وقت مناسب بودم !

دوستان یک راه حل منطقی وشدنی ارئه بدید !

من خیلی جستجو کردم ! ولی هر کدام خطرهای داره و مشکلاتی !

پی پل : برای خارجی ها ( حالا ایرانی چه باشند چه نباشند ) محبوت تر هست ! وبه قولی عضو شبکه شتاب خارجی هست واز هر کارتی میشه بهش پول واریز کرد ! و خارجی ها بهش اعتمد بیشتری در مقابل چرفمت مانی وب مانی و... دارند .

در خصوص پرفکت مانی و.... میگن : فقط از حساب خودش میتونه خرید و.. انجام بده ! گسترده نیست ... و اعتماد خارجی ها و تنبلی اون ها در این خصوص خیلی زیاد هست .

پی پل بعد از یک مدتی که حساب طرف بالا بره به راحتی لیمت میکنه و مدارک میخواد ! پی پل به خودش اجازه هر کاری رو میده ! و پول بلاک شده ایرانی ها رو هم که نمیشه درش آورد ...

دوستان کسی از چیزی میدونه ؟ ( یه چیزی مثل جهان پی و امثالهم است ) .

دوستان من خیلی گیر این موضوع هستم و برای فروش به خارج از کشور خیلی خیلی گیر هستم و در گیرم !

لطفا یکی پیدا بشه در این بازار آشفته که همش ریا و کلک چیز دیگه ای نصیب افراد تازه کار نمیشه راه نمای داشته باشه !

یا علی .
من یکی ار دوستام الان چندساله داره از پی پال استفاده می کنه هیچ مشکلی هم برنخورده تا حالا ولی اگه پی پال نمیخواهید بازکنید به نظرم دیگه یه کارت اعتباری تهیه کنید بهتره که چندتا از بانک های ایرانی هم مشابهش رو اوردن فکنم پاسارگارد داشته باشه اگرم هزینه کمتر میخواهید پرداخت ویزاکارت مجازی تهیه کنید.

SAJDEHGAR

تازه وارد
داداش محمد حق با شما بود من با این مردکها چت کردم :

Zeppelin V: Thank you for contacting 2Checkout.com. How can I help you?

You: hi

You: please help we

You: Iranians can use your services?

Zeppelin V: Unfortunately we are unable to provide services to individuals or companies that reside in Iran, I apologize.

You: If the Iranians outside Iran can make use of your services?

Zeppelin V: Yes, that would not be a problem. For specific details regarding this, however, I must recommend contacting out Sales team at sales@2co.com

You: thank you !!! Do you know what documents are required?

Zeppelin V: I would recommend gathering documents for your identification, as well as business operation.

You: With thanks and best wishes for you

You: Goodbye
داداش محمد :

نرخش بالا است ولی مطمئن تر هست ! یکی از دوستام که در خارج از ایران کار وب کرده و برگشته میگه خوب هست ! و پی پل خطری هست !

داداش من برای شرکت میخوام ! حالا به اسم شرکت هم نشد که نشد ! ولی مبلغ نرم افزار من چیزی در حدود 3 الی 6 هزار دلار میشه! دوست شما فروشش چقدر هست ؟ میشه از شون بپرسید که چه طوری و از کجا استفاده کردند ؟ و چه شکلی هست ؟

با تشکر .

cussed

تازه وارد
می تونید از سایت ستاره سهیل درگاه پرداخت خارجی بگیرید. البته یه سری شرایط خاص دارن و در صورت رعایت، در کمتر از یک هفته درگاه رو به شما تحویل می دن.

مدیر سایت هم آقای شهیدی هستن، توسعه دهنده سایت معتبر payment24.ir

@

بالا