پر شدن بی دلیل فضای میزبانی !

behzad.hendabadi

تازه وارد
با درود فضای هاستم همینطور بی علت پر میشد و زمانی که با پشتیبانی هاست تماس میگرفتم میگفتن هیچ فایل اضافه ای برای حضف پیدا نشد،با پاک کردن ارور لاگ هم مسئله حل نشد تا اینکه فهمیدم بدون اینکه محصولی در سایت که وو کامرس هست قرار بدم حجم استفاده رشد میکنه و زیاد میشه،بررسی کرد مشاهده شد در فولدر پابلیک html پوشه کش مدام تغییر میکنه و به حجم فضای هاست اضافه میشه،نمیدونم چه طور باید حلش کنم لطفاً کمکم کنید.

brhnam17

تازه وارد
با درود فضای هاستم همینطور بی علت پر میشد و زمانی که با پشتیبانی هاست تماس میگرفتم میگفتن هیچ فایل اضافه ای برای حضف پیدا نشد،با پاک کردن ارور لاگ هم مسئله حل نشد تا اینکه فهمیدم بدون اینکه محصولی در سایت که وو کامرس هست قرار بدم حجم استفاده رشد میکنه و زیاد میشه،بررسی کرد مشاهده شد در فولدر پابلیک html پوشه کش مدام تغییر میکنه و به حجم فضای هاست اضافه میشه،نمیدونم چه طور باید حلش کنم لطفاً کمکم کنید.
سلام

افزونه w3 cache نصب ندارید ؟

من احتمال میدم افزونه ای نصب کردید که داره کش میکنه برای منم این اتفاق قبلا افتاده بود و بعد متوجه شدم یک افزونه برای افزایش سرعت سایت این کارو انجام میده

یه نگاها به افزونه هاتون بندازید .

و به علاوه اینکه اگر سی پنل استفاده میکنید توی پوشه trash هرچی هست رو پاک کنید ( همون پوشه سطل آشغال )

بالا