پر شدن error_log با خطای زیر در وردپرس

gar_1383

کاربر عضو
باسلام

مدتی هست که فایلerror_log وردپرس من با این خطا پر شده وحجمش زده بالا.میشه راهنمایی کنید این خطا در مورد چی هست و چطوری باید رفعش کرد.اگه جای سوال مناسب نبود  لطفا دوستان انتقال بدن.با سپاس

[05-Feb-2017 03:28:09 Asia/Tehran] خطای Illegal mix of collations for operation '>' در پایگاه‌داده وردپرس برای دستور SELECT * FROM wp_aiowps_login_lockdown WHERE release_date > '۱۳۹۵-۱۱-۱۷ ۰۶:۵۸:۰۹' AND failed_login_ip LIKE '5.222.239%' ساخته شده توسط require('wp-blog-header.php'), require_once('wp-load.php'), require_once('wp-config.php'), require_once('wp-settings.php'), do_action('wp_loaded'), WP_Hook->do_action, WP_Hook->apply_filters, call_user_func_array, Rename_WP_Login->wp_loaded, require_once('wp-login.php'), wp_signon, wp_authenticate, apply_filters('authenticate'), WP_Hook->apply_filters, call_user_func_array, AIOWPSecurity_User_Login->block_ip_if_locked, AIOWPSecurity_User_Login->check_locked_user

MahdiY

راهبر انجمن
سلام

از افزونه ای login lockdown استفاده می کنید؟

wp_aiowps_login_lockdown این جدول توی دیتابیستون ساخته شده؟

gar_1383

کاربر عضو
سلام

از افزونه ای login lockdown استفاده می کنید؟

wp_aiowps_login_lockdown این جدول توی دیتابیستون ساخته شده؟
سلام

خیر همچین افزونه ای نصب نکردم

از افزونه simplemodal-login  برای ورود به سایت استفاده میکنم

از افزونه Limit Login Attempts برای محدودیت ورود استفاده میکنم

از افزونه All In One WP Security برای امنیت استفاده میکنم که محدودیت ورود در این افزونه رو فعال نکردم تا با افزونه دومی تداخل نکنه.قسمت Captcha کد این افزونه فعال است

برای حذف از دیتابیس یا رفع این مشکل چه کار باید انجام بدم؟؟؟؟

با سپاس

gar_1383

کاربر عضو
از افزونه Rename wp-login.php برای تغییر ادرس ورود استفاده میکنم.وبقیه افزونه ها هم مربوط به ووکامرس هستن

gar_1383

کاربر عضو
اگر  افزونهlogin lockdown رو نصب و حذف کنم تاثیری داره؟؟؟؟؟؟

gar_1383

کاربر عضو
وقتی با simplemodal-login وارد سایت میشم این خطا ثبت میشه.برای حلش باید این افزونه رو حذف کنم یا میشه این خطا رو رفع کرد؟؟میتونه از کپچا کد باشه؟؟؟؟؟؟؟

MahdiY

راهبر انجمن
وقتی با simplemodal-login وارد سایت میشم این خطا ثبت میشه.برای حلش باید این افزونه رو حذف کنم یا میشه این خطا رو رفع کرد؟؟میتونه از کپچا کد باشه؟؟؟؟؟؟؟
از افزونه های جایگزین استفاده کنید

جدول wp_aiowps_login_lockdown در دیتابیس وجود دارد؟

gar_1383

کاربر عضو
از افزونه های جایگزین استفاده کنید

جدول wp_aiowps_login_lockdown در دیتابیس وجود دارد؟
از کجا باید ببینم در دیتا بیس وجود داره؟منظورم از کدوم قسمت بود.من اشنایی ندارم.ممنون میشم دقیق تر مسیرش رو راهنمایی بفرمایید

gar_1383

کاربر عضو
علت این خطا رو پیدا کردم. به خاطر افزونه All In One WP Security  این خطا ثبت میشه یعنی در اصل کپچا کد این افزونه.

افزونه رو غیر فعال کردم و مشکل ثبت خطا درست شد.

4تا سوال داشتم

اول اینکه من از افزونه Limit Login Attempts استفاده می کنم و سوالم اینه با وجود این افزونه باز هم به کپچا کد برای ورود نیازی هست؟؟؟

دوم اینکه افزونه Limit Login Attempts تمام ورودی ها رو کنترل میکنه؟؟؟منظورم ورود با برگه ووکارس یا افزونه های پاپ ودیگر افزونه ها که امکان لاگین کردن رو دارن شامل میشه؟؟؟؟

سوم اینکه من افزونه کپچا کد گوگل وقتی استفاده میکنم در افزونه های ورود پاپ اپ نشون داده نمیشه یعنی در صفحه به صورت مخفی هستش و دیده نمیشه تا کاربر تایید کنه که ربات نیست و بدون تایید هم نمیتونه وارد بشه

و چهارم اینکه بدون کپچا کد و تنها با افزونه اکسمیت میشه نظرهای اسپم یا ربات های اسپم رو کنترل کرد؟؟؟؟

باسپاس از گروه خوب پرشین اسکریپت

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست من، فکر میکنم مشکل اصلی تو مربوط به پلاگین شمسی ساز هست! تاریخ ها رو میخواد از دیتابیس شمسی بخونه!

gar_1383

کاربر عضو
پلاگین وردپرس فارسی جلالی داشتم که حذفش کرده بودم.الان فکر کنم  پلاگینparsi dataهست که اونم خودکار نصب شده.پلاگین شمسی ساز الان که افزونه ها نگاه کردم ، ندارم. افزونه All In One WP Security  که فعال میکنم دوباره این خطا ثبت میشه.این مشکل  رو چطوری قابل رفع و درست شدن هست؟؟؟؟

با سپاس

gar_1383

کاربر عضو
یکی از دوستان اینطوری پاسخ دادن

سلام. این خطا به خاطر افزونه all in one wp security هست که توی کوئری های پایگاه دادش خطایی وجود داره. احتمالا با تاریخ های جلالی سازگار نیست ( مطمئن نیستم )
این مشکل رو چطوری باید رفع کرد؟؟

با سپاس

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست عزیز

این تاریخ شمسی فقط و فقط مربوط به یک شمسی ساز هست! لطفا لیست تمامی افزونه هاتون رو ذکر کنید... تا بررسی کنیم

بالا