پشتیبانی قالب مگاشاپ ووکامرس

mchmoji

تازه وارد
سلام بنده یک قالب خریداری کرده ام به نام مگاشاپ گویا چند مشکل در قالب هست که میخام برطرف بشه، باید به چه ادرسی ایمیل بزنم ؟ یا همینجا موضوع رو ادامه بدم ؟!

BAX007

تازه وارد
مشکلاتتون رو بگین شاید بتونیم کمکتون کنیم یا هم به کسی که ازش قالب رو خریدین ایمیل بزنین و بگین مشکلاتش رو براتون برطرف کنه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
از هرجا خریدید به همونجا تیکت بزنید .... اگه ووکامرس پارسی خریدید هم سامانه پیشتیبانی داره اگه نداشت به info@woocommerce.ir ایمیل بزنید .

mchmoji

تازه وارد
سلام یادم نیست از کجا خریدم، فکر میکنم از همین دوستان پرشین اسکریپ خریدم 

راستش مشکل زیاد هست:

یه قسمت هایش فارسی نیست : 

قسمت پرداخت 

قسمت سبد خرید 

ابزارک ها 

ابزارک فیلتر ها اضافه نمیشه به صفحه 

تو قسمت توضیح های محصولات میخام تعییرات ایجاد کنم 

MahdiY

راهبر انجمن
فایل ترجمه را چک کنید ببینید اصلا ترجمه شده این قسمت ها

ابزارک ها بیشتر مال افزونه های جانبیه نه خود قالب اونم چک کنید

آیا قبلا قالب درست بوده؟

mchmoji

تازه وارد
سلام دوستان این ادرس سایت: 

نه از اول هیمنطور بود قسمت ابزارک ها ...

hamed-sli

تازه وارد
سلام

شما این قالب رو از سایت woocommerce.ir خریدین. چون آدرس ایمیلشون در فوتر هنوز هست.

نکته ی دیگه ای که در رابطه با این قالب میدونم این هست که با آخرین نسخه ووکامرس سازگار نیست و باید نسخه ووکامرستون رو به نسخه ی قبلی تغییر بدین.

همونطور که در سایت شما هم به وضوح بهم ریختگی دیده میشه که ناشی از استفاده از آخرین نسخه ووکامرس هست.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام

شما این قالب رو از سایت woocommerce.ir خریدین. چون آدرس ایمیلشون در فوتر هنوز هست.

نکته ی دیگه ای که در رابطه با این قالب میدونم این هست که با آخرین نسخه ووکامرس سازگار نیست و باید نسخه ووکامرستون رو به نسخه ی قبلی تغییر بدین.

همونطور که در سایت شما هم به وضوح بهم ریختگی دیده میشه که ناشی از استفاده از آخرین نسخه ووکامرس هست.
دوست عزیز دلیل نمیشه چون آدرس ایمیلش هست پس از اونجا خریدن ....

متاسفانه این قالب پس از خرید از سایت ووکامرس پارسی توسط برخی افراد سودجو به فروش گذاشته شد ... 

hamed-sli

تازه وارد
دوست عزیز دلیل نمیشه چون آدرس ایمیلش هست پس از اونجا خریدن ....

متاسفانه این قالب پس از خرید از سایت ووکامرس پارسی توسط برخی افراد سودجو به فروش گذاشته شد ... 
شرمنده

به افراد سودجو فکر نکرده بودم :)

MahdiY

راهبر انجمن
در صورتی که از سایت ووکامرس فارسی خرید کردید در قسمت پشتیبانی آن تیکت بزنید

98cell.ir

کاربر عضو
اطلاعات مدیریت وردپرستو برا پخ کن ابزارکاتتو درست کنم اما مشکلات عمومیشو باید با خود سایت فروشنده هماهنگ کنی...

بالا