پلاگین مقایسه حرفه ای

toros

تازه وارد
سلام و وقت بخیر خدمت همه دوستان گرامی

برای یک سایت ووکامروسی نیاز به یه پلاگین مقایسه حرفه ای داریم که بتونه محصولات رو باهم بر اساس شاخص هایی که براشون تعریف شده مقایسه کنه.

مثلا اگر دوتا محصول گوشی رو باهم مقایسه میکنیم باید شاخص ها کامل بیاد و اگر دوتا محصول متفاوت رو باهم مقایسه میکنیم در صفحه مقایسه هم شاخص های محصول اول و هم شاخص های محصول دوم نمایش داده بشه.....و بقیه شاخص های تعریف شده برای دیگر دسته بندی های محصول در سایت نمایش داده نشه.....

میدونم چنین پلاگین فارسی و رایگانی وچود نداره.دوستان لطف کنن و اگر کسی میتونه چنین چیزی بنویسه اعلام کنه ممنون میشم.

در ضمن قالبی که ازش داره استفاده میشه KuteShop- هست و با سیستم مقایسه yith هماهنگ شده..... باتشکر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ببین این بکارت میاد

toros

تازه وارد
دستت درد نکنه.همونی بود که میخواستم.فارسی کردنشم چیزی زمان نبرد.با قالبم راحت سازگار شد///// . ممنون

toros

تازه وارد
اگر دوست داشتید، نسخه فارسی شده رو برای سایر دوستان هم قرار بدید.
بله . حتما.فقط من فایل زبان بهش اضافه کردم.بعضی مواقع درست لود نمیشد.متغییرها رو در خود فایل های php افزونه دستی فارسی کردم.......

You must be registered for see images attach

Qalekhani

قلعه‌خانی
خیلی ممنون ولی محض اطلاع شما و دوستان، این روشی که شما به کار بردید، تا اولین آپدیت افزونه پاسخگو هست. بعدش که به روز رسانی بشه، متغیرهای php بازنویسی میشن و عملا کل فرآیند فارسی سازی از بین میره. کاش همون فایل زبان هم بذارید که بررسی کنیم مشکلش چیه

بالا