پلاگین مقایسه محصولات: مشکل نمایش متن فارسی به صورت %da%a9%d8%b1%d9%be%db%8c

armin1

تازه وارد
سلامپلاگین yith woocommerce compare premium روی ووکامرسی فارسی نصب کرده ام، در هنگام فراخوانی ویژگی*ها ی محصولات از دیتابیس متن رو به صورت %DA%A9%D8%B1%D9%BE%DB%8C نمایش میده. چطور این مشکل رو برطرف کنم؟ 

فایل پلاگین روضمیمه کردم.فایل جاوا اسکریپتی که این فراخوانی رو انجام میده در آدرس assets\js\jquery.dataTables.min.js قرار داره. اما متوجه نشدم کجاش باید تغییر کنه تا محتوای فارسی درست نشون داده بشه.

تصویر خروجی اشکال: با احترام و سپاس

You must be registered for see images attach

armin1

تازه وارد
پلاگین مقایسه محصول کامل چی استفاده میکنید که به این افزونه نیاز ندارید و به مشکل مشابه نخوردید.

این پلاگین کامل‌ترین افزونه برای مقایسه محصول هست. لطفا تستی بفرمایید.

MahdiY

راهبر انجمن
افزونه بررسی شد و مشکلی نداشت

تصویری که گرفتید از کدام قسمت می باشد؟

لطفا اطلاعات دقیق تری از نوع تعریف ویژگی (نام و نامک و نوع) و افزودن آن به محصول، نام قالب و آدرس سایتتون بذارید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

armin1

تازه وارد
افزونه بررسی شد و مشکلی نداشت

تصویری که گرفتید از کدام قسمت می باشد؟

لطفا اطلاعات دقیق تری از نوع تعریف ویژگی (نام و نامک و نوع) و افزودن آن به محصول، نام قالب و آدرس سایتتون بذارید

ممنون از پاسخ شما.

اسکرین شات مربوط به خروجی پلاگین در سایت است.

مشکل به این صورته که، وقتی ویژگی ها از پیش تعریف شده باشند (از قسمت محصولات>ویژگی‌ها) و از تنظیمات پلاگین (تصویر پایین) انتخاب شده باشند که نمایش داده شوند، مشکلی در متن وجود نداره، اما وقتی ویژگی‌ها در خود صفحه ویرایش محصول از قسمت اطلاعات محصول تعریف بشه به صورت %D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B2 نمایش داده میشه.

اگر ویژگی ها از پیش تعریف شوند و از تنظیمات پلاگین (تصویر بالا) آن ها را جهت نمایش انتخاب کنیم مشکلش اینه که در تمام انواع محصولات، اون فیلدهای انتخاب شده برای مقایسه نمایش داده میشه مثلا برای دسته بندی موبایل، سایز تی شرت هم نمایش داده میشه که نباید باشه.

تنها راه این هست که در صفحه خود محصول ویژگی ها به محصول اضافه بشه که در این صورت مشکل نمایش متن به صورت انکود هست. 

راجع به قالب هم با هر چی تست کردم همین مشکل بود و آدرس سایت متاسفانه آنلاین وجود نداره و روی لوکال هست. هر چند آنلاین هم تست کردم و همین وضعیت بود.

با احترام و سپاس از وقتی که میذارید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MahdiY

راهبر انجمن
سلام

مشکل برطرف شد.

نسخه بدون مشکل افزونه پیوست شد.

armin1

تازه وارد
سلام

مشکل برطرف شد.

نسخه بدون مشکل افزونه پیوست شد.

مهدی جان از بزرگواری شما سپاسگزارم. بسیار لطف کردی.

آیا امکانش هست توضیح کوتاهی بفرمایید مشکل از کجا بود؟

باز هم ممنونم.

MahdiY

راهبر انجمن
در قسمتی از افزونه که جدول مقایسه را ایجاد می کند

ویژگی ها و مقدار هاشون در یک آرایه ذخیره می شوند (و سپس با یک حلقه نمایش داده می شود)

نام ویژگی به عنوان key آرایه در نظر گرفته میشه که چون زبان فارسی این قابلیت رو نداره

لازمه که اون را urldecode کرد

بالا