پلاگین یا اسکریپت؟

sagebnegad

کاربر عضو
با سلام خدمت تمام دوستان عزیز

مدتها بود که همه وردپرس رو به عنوان یه سیستم وبلاگ ساز جامع و کامل میشناختند بعد ها پای بی بی پرس به میان آمد که تجربه نه چندان موفق مدیران وردپرس در زمینه فروم بود اما حالا یکی دوسالیه که مدیران وردپرس با تولید افزونه هایی مثل بادی پرس و وکامرس سعی دارند در حوزه دیگر سیستم های مدیریت محتوا هم خودی نشون بدن اما سوال اینجاس که آیا ترجیح دادن یک پلاگین به یک اسکریت مثل اپن کارت یا غیره کار منطقی هس فقط به صرف بالا بودن میزان سئو وردپرس؟

ممنون میشم دوستان بیان نظرشون رو بگن

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سیستم های دیگه سئوی ضعیفی ندارن!

اوپن کارت و پرستا شاپ از نظر سئو قابل قبول هستن. و مناسب...

ولی اون حالت قابل تغییر بودن وردپرسی رو ندارن.

شما اول و اخرش یک فروشگاه داری. وردپرس اینطوری نیست

sagebnegad

کاربر عضو
ممنونم از پاسخت محمد جان

اما خوب مگه شما وقتی وارد یه فروشگاه میشی چیزی بیش از اونی رو که فروشگاه ساز هایی مثل اپن کارت یا پرستا در اختیارت میذارن انتظار داری؟

من سوالم اینه میشه رو یه پلاگین به اندازه یه اسکریپت حساب باز کرد ؟بعلاوه وقتی شما از یه افزونه مث وکامرس استفاده میکنی خوب توانایی های وردپرس بهمون وکامرس میشه خصوصا که ماهنوز چیز زیادی از کدهای وکامرس یا بی بی پرس نمیدونیم که مث وردپرس براشون هک طراحی کنیم یا افزونه

غیر از اینه؟

موفق باشی

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این برمیگرده به شما. من شخصا با ووکامرس و وردپرس راحت ترم. شما ببین با کدوم راحت تری

من از یک فروشگاه انتظار خاصی ندارم. ولی ترجیح میدم از سایتی متفاوت خرید کنم شما هم اگر میخوای بازاری رو از خودت کنی. برند سازی کنی مثل دیجی کالا.ورچین ... بهتره بری به سمت سیستم هایی که راحت تر کاستومایز میشن.

اون ظاهر سرد و بی روح اوپن کارت با چیدمان قدیمی و... زیاد جالب نیست

ولی اگر از لحاظ سئو میگی. اوپن کارت و پرستا شاپ و... کمی ندارن.

نظر شخصی بود.

بالا