پلاگین یا اسکریپت عضویت ویژه

mohammad.983

تازه وارد
سلام دوستان

من یه سایت دانلودِ وردپرس دارم. حالا میخوام بعضی از لینک ها رو VIP کنم.

دنبال یه پلاگین یا اسکریپت می گردم که قابلیت کنترل ترافیک داشته باشه. بانک های ملت و پاسارگاد رو هم ساپورت کنه.

ضمنا مجبور نباشم ادرس همه لینک ها رو عوض کنم. تو تحقیقاتی که کردم با سکریپت VIP MegaPlus بر خوردم که بنظرم عالی بود. ولی خوب هزینه ش خیلی بالاست. 

اسکریپت های رایگان هم که درگاه پرداخت های واسط روشون هست و مستقیم رو ندارند.

ممنون میشم پیشنهاد و راهنمایی هاتون رو در اختیارم بزارید

iSAEED

کاربر عضو
با توجه به امکانات این اسکریپت قیمت بسیار مناسبی داره.

در حال حاضر در حال استفاده از این اسکریپت هستیم.نویسنده و پشتیبانش بینهایت مرد و بسیار انسان هست.

اگه واقعا دنبال یه اسکریپت حرفه ای هستید همینو انتخاب کنید

mohammad.983

تازه وارد
با توجه به امکانات این اسکریپت قیمت بسیار مناسبی داره.

در حال حاضر در حال استفاده از این اسکریپت هستیم.نویسنده و پشتیبانش بینهایت مرد و بسیار انسان هست.

اگه واقعا دنبال یه اسکریپت حرفه ای هستید همینو انتخاب کنید

اتفاقا دست اخر همین اسکریپت رو یک ساعت پیش خریدم و نصبش کردم.

اما الان کلا شوک زده هستم!!!! من فکر میکردم لینک دانلود تغییر میکنه به شکلی که قابل حدس نباشه. در حالی که به ادرس من فقط عبارت "?filename=" اضافه میشه.

یعنی هر ادم کم هوشی می تونه حدس بزنه ادرس اصلی فایل کجاست. حالا موندم تنظیمات من درست نیست یا کلا امکانات این اسکریپت در همین حده در مخفی سازی لینک!

شما میشه ادرس سایتتون رو بدید لینک شما رو چک کنم

iSAEED

کاربر عضو
دوست عزیز

اشتباه نکنید.حتی اگه کسی هم لینکو بزنه دانلود ازش امکان پذیر نیست تا زمانی که وارد اکانت نشده باشه

کار این اسکریپت همینه دیگه.اون لینکو اگه شما اینجا بزاری هم کسی نمیتونه دانلودش کنه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این اسکریپت ها عمومن میان کاری میکنن که تنها خودشون به فایل دسترسی داشته باشن... اگر مستقیم ادرس رو بزنی ، دانلود نمیشه و خطا میده.

بالا