پنل ارسال پیامک برای ووکامرس

• نویسنده موضوع malas
  • تاریخ شروع

malas

تازه وارد
سلام

افزونه پیامک ووکامرس رو نصب کردم.

حالا به نظر شما از بین پنل هایی که پشتیبانی می کنه

چه پنلی هم ارزون تره و هم کار راه بنداز تره ؟؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
max-sms.ir من دارم راضیم .

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
من خودم بسته 25 تومنی رو دارم . هر وقت شارژم تموم میشه هرچقد دلم خواست شارژ میکنم . یه بار 2 هزار تومن شارژ میکنم . یه بار 5 تومن ... پول داشته باشم بیشتر .... محدودیت نداره ...

البته این سایت 2 تا سرور داره . من اولی رو دارم ....

[MENTION=33407]saeedpersian[/MENTION]

saeedpersian

کاربر عضو
با سامانه پيام كوتاه مكث اس ام اس درخدمتيم:

همونطور كه دوست عزيزم حنان گفتن هيچ محدوديتي نداريد كه چه مبلغي رو شارژ كنيد و شارژ اعتبار شما هم بدون تاريخ انتقضا هست و مجبور نيستيد كه حتما در يك دوره زماني مشخص تمومش كنيد. 3تا خط اختصاصي رايگان هم بهتون ميديم كه علاوه بر ارسال قابليت دريافت پيامك هم داره.

جزئيات بيشتر:

malas

تازه وارد
با سامانه پيام كوتاه مكث اس ام اس درخدمتيم:همونطور كه دوست عزيزم حنان گفتن هيچ محدوديتي نداريد كه چه مبلغي رو شارژ كنيد و شارژ اعتبار شما هم بدون تاريخ انتقضا هست و مجبور نيستيد كه حتما در يك دوره زماني مشخص تمومش كنيد. 3تا خط اختصاصي رايگان هم بهتون ميديم كه علاوه بر ارسال قابليت دريافت پيامك هم داره.

جزئيات بيشتر:

یوزر و پسورد دمو ندارید برای تست ؟

saeedpersian

کاربر عضو
یوزر و پسورد دمو ندارید برای تست ؟
براي تست افزونه نه متاسفانه.

تا به اين لحظه هيچ مشكلي براي كاربرانمون در استفاده از پنل در ووكامرس پيش نيومده. شما ميتونيد پنل رو خريداري كنيد اگر مشكلي در اين رابطه بود كل هزينه رو بهتون برميگردونيم.

براي اطلاعات و جزئيات بيشتر با info@max-sms.ir در ارتباط باشيد.

mr.moradi

تازه وارد
با سلام

به اطلاع شما وديگر كاربران ميرسانم كه در صورت نياز به سامانه ارسال پيامك براي سايت يا فروشگاه خود و به صورت رايگان

مي توانيد پيغام خصوصي براي بنده ارسال كنيد .

نام و مشخصات سامانه را اينجا قرار ندادم كه تبليغات نباشد

در صورتي كه اين پاسخ از طرف مديران تالار پرشين اسكريپت تبليغات به حساب نيامده و ممنوع نيست اطلاع دهيد تا نام سامانه را قرار دهم در تالار.

بالا