smz9999

تازه وارد
برای اسلایدر روش نه چندان اصولی که قبلا تست کرده بودم و جواب هم داده بود:

ویرایش فایل style.css و قسمت

.element-slider > ul { position:relative; display:block; margin:0; padding:0; list-style:none;}.element-slider > ul > li { position:relative; float:left; width:100%; margin:0; padding:0; border-width:0;}هر دو position:relative; رو حذف کن!

البته ممکن مشکل بابت ساختن فایل نصبی باشه
ممنون ولی این کار جواب نداد برای من !  :66:

smz9999

تازه وارد
سلام

برای همکاری در فروش ( که توی تنظیمات درصد مشخص میکنیم براش! )

کاربرا از کجا باید لینک خودشون رو بگیرن ؟

( در کل چجوری کار میکنه ؟ )

ممنون

smz9999

تازه وارد
سلام مجدد

میخوام گزینه "افزودن به سبد خرید" رو از توی توضیحات محصول حذف کنم و بزارمش توی سایدبار ! 

کدوم فایل رو باید ویرایش کنم ؟

----------

الان قالب این امکان رو داره که 4 تا محصول توی هر ردیف نشون داده بشه ، چیکار باید کرد که 6 تا محصول رو توی هر ردیف نشون داد ؟

ممنون

makery4

تازه وارد
خواهشا برای این دانلودها که قابلیت ادامه پیدا کنن تو حالت xsendfile یه فکری کنین. خداشاهده کلافه شدم. این ماژول هم رو سرورای هاست فعال شده و هم هاست اصلی ولی مشکل با اونا رفع نشد. اگه راه دیگه ای هست بگید من به شدت نیاز دارم . از خجالتتون بصورت مادی در میام

makery4

تازه وارد
چیکار کنم هر دفه که کاربر محصولش رو بروز کنه دوباره برام تاییدیه فرستاده شه؟

fireangel

تازه وارد
واقعا  پوسته عالی هست مرسی که تیم ترجمش کرده این قسمت های داخل عکسو چطور میتونم ویرایش کنم 

You must be registered for see images attach

You must be registered for see images attach

iSAEED

کاربر عضو
سپاس،

وردپرس - ووکامرس - makery تو تنظیمات این سه تا گم که میشم دیگه cpu جواب نمیده!

برای حذف انتقال مستقیم بانکی و پرداخت از طریق چک باید قالب رو ویرایش کرد؟
پیشنهاد میکنم که سرور جدید بگیرید

چون برای خرید آنلاین یا باید ووکامرس داشته باشید یا edd
چون لینک دانلود رو کد شده تحویل میدند بعد خرید

و امنیت بالایی هم دارند

البته میتونید از پرداخت پارسپال هم استفاده کنید و یا سیستم های مشابه

maxsoft

تازه وارد
سلام به همه

من از ورژن 1.12 استفاده می کنم

یه مشکلی که جدیدا با این قالب برخورد کردم اینه که دیگه هیچ محصولی رو توی فروشگاه نشون نمیده! یا اگه هر محصول رو انتخاب کنی پیغام "این محصول محدود شده است. لطفا یا محصول دیگری انتخاب کنید یا اکانت خود را آپگرید نمایید" ظاهر میشه البته اینو بگم که من خودم ترجمش کردم و متن انگلیسیش اینه "Sorry, it is hidden because of the membership limit, upgrade or try removing a few products."

دوستان اگه کسی میدونه لطفا بگه الان نزدیک 3-4 روزه که سایتم بخش فروشگاش رو هواس

این حالت از وقتی که به یک محصول چندتا ویژگی اضافه کردم و پیش نمایش رو زدم شروع شده جالب ترش اینه که روی قالب 1.07 همه چیز درسته ولی به محضی که ورژن 1.12 رو انتخاب می کنی بخش فروشگاش دیگه نشون داده نمیشه

لازم به ذکر هست که من از از قابلیت چندفروشگاهی استفاده نمیکنم و این بخش رو غیر فعال کردم

روی لوکال درسته ولی روی هاست نه

دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

ادرس سایت

آخرین ویرایش توسط مدیر:

moj856

تازه وارد
سلام

بچه ها چطوری میشه فونت یکان را روی این قالب قرار داد

من ورژن 1.11 را نصب کردم جالب نشد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ALi.Reza

کاربر عضو
سلام به همه

من از ورژن 1.12 استفاده می کنم

یه مشکلی که جدیدا با این قالب برخورد کردم اینه که دیگه هیچ محصولی رو توی فروشگاه نشون نمیده! یا اگه هر محصول رو انتخاب کنی پیغام "این محصول محدود شده است. لطفا یا محصول دیگری انتخاب کنید یا اکانت خود را آپگرید نمایید" ظاهر میشه البته اینو بگم که من خودم ترجمش کردم و متن انگلیسیش اینه "Sorry, it is hidden because of the membership limit, upgrade or try removing a few products."

دوستان اگه کسی میدونه لطفا بگه الان نزدیک 3-4 روزه که سایتم بخش فروشگاش رو هواس

این حالت از وقتی که به یک محصول چندتا ویژگی اضافه کردم و پیش نمایش رو زدم شروع شده جالب ترش اینه که روی قالب 1.07 همه چیز درسته ولی به محضی که ورژن 1.12 رو انتخاب می کنی بخش فروشگاش دیگه نشون داده نمیشه

لازم به ذکر هست که من از از قابلیت چندفروشگاهی استفاده نمیکنم و این بخش رو غیر فعال کردم

روی لوکال درسته ولی روی هاست نه

دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

ادرس سایت
تو تنظیمات قالب membership رو غیر فعال کن

ALi.Reza

کاربر عضو
سلام

بچه ها چطوری میشه فونت یکان را روی این قالب قرار داد

من ورژن 1.11 را نصب کردم جالب نشد

فونت یکان رو به پوشه fonts قالب اضافه کن و بعد تو فایل style.css فراخوانی کن و قسمت هایی که میخوای فونت یکان باشه هم فونت رو معرفی کن

sir-mahan

تازه وارد
من بعد از نصب قالب

متن های قالبم انگلیسی شدن

مثلا زده Featured Shops

و یا زده Featured Items

چجوری فارسیشون کنم؟

sir-mahan

تازه وارد
اها و این مرحله در قالب

فایل demo.xml موجود در فایل دانلود شده را از طریق "مدیریت وردپرس / ابزار ها / درون ریزی / Wordpress" آپلود و ایمپورت کنید

تمامی تیک هاشو روی گزینه نام کاربری خودم که مدیره قرار بدم یا لازم نیست؟

بالا