Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
Makery نام یک پوسته محبوب و کاربردی برای آن دسته از هواداران ووکامرسی می باشد که میخواهند فروشگاه ووکامرس خود را تبدیل به یک بازارچه (مارکت) کنند تا کاربران دیگر بتوانند محصولات خود را برای فروش قرار دهند! Makery که توسط پرشین اسکریپت فارسی سازی ، راست چین سازی و بهینه شده است شما را قادر می سازد تا به هر کاربر یک بخش (فروشگاه) جدید ارائه دهید تا بتوانند محصولات (فیزیکی یا دیجیتال) خود را برای فروش قرار دهند و مدیر سایت درصدی را به عنوان کارمزد دریافت کند! از قابلیت های کلیدی این پوسته ، می توان به امکان ارائه فروشگاه به هر کاربر همراه با صفحه اختصاصی و توضیحات ، امکان تایید یا رد کردن درخواست های فروشگاه ، قابلیت ارسال محصولات کاربران به فروشگاه ، قابلیت ارسال محصول مجازی (قابل دانلود) و یا محصولات فیزیکی ، سازگاری با بسته فارسی ساز ، درگاه های پرداختی بانک و همچنین پیامک ووکامرس ، قابلیت درخواست برداشت وجه از موجودی و واریز به حساب بانکی ، حساب پی لاین ، حساب پارس پال و یا حساب زرین پال اشاره نمود. قابلیت های کلی این پوسته زیبا و کاربردی را نام می بریم.

makery-shot.jpg
 ​
 ​
  • سازگاری با ووکامرس سری ۲.۳
  • کاملا فارسی شده (توسط کاربر انجمن tavousi)
  • راست چین سازی استاندارد (توسط پرشین اسکریپت)
  • قابلیت ارائه فروشگاه همراه با صفحه اختصاصی به هر کاربر
  • قابلیت تعیین لوگوی فروشگاه
  • قابلیت تعیین نام و توضیحات کوتاه فروشگاه
  • قابلیت بررسی درخواست های فروشگاه کاربران
  • قابلیت تایید و یا رد کردن درخواست ها
  • امکان ارسال محصولات توسط کاربران به فروشگاه ها
  • سیستم همکاری در فروش (معرف)
  • سیستم درخواست برداشت وجه و واریز به حساب بانکی یا (پی لاین ، پارس پال ، زرین پال)
  • جستجوی محصولات
  • سازگاری با بسته فارسی ساز ووکامرس
  • سازگاری با درگاه های پرداخت ووکامرس
  • سازگاری با افزونه پیامک ووکامرس
  • سیستم نظرات مشتریان
  • و تمامی امکانات موجود در ووکامرس

دانلود نسخه 1.7

آموزش نصب:

1. فایل makery.zip موجود در فایل دانلود شده را در مسیر wp-content/themes آپلود و از حالت فشرده خارج کنید
  2. پوسته را فعال کنید
  3. فایل demo.xml موجود در فایل دانلود شده را از طریق "مدیریت وردپرس / ابزار ها / درون ریزی / Wordpress" آپلود و ایمپورت کنید
  4. به بخش "تنظیمات / خواندن" رفته و برگه "Home" را به عنوان برگه صفحه اصلی انتخاب کنید
  5. نصب به پایان رسید

همچنین از @ به خاطر اشتراک گذاری فایل زبان سپاسگذارم

لطفا سوالات رو تنها در همین تاپیک مطرح کنید.

saro

تازه وارد
با سلام

من موقع نصب کردن با این پیغام

"

پوسته شما، از فایلهای الگوی قدیمی ووکامرس استفاده می کند. اگر شما متوجه یک مشکل در سایت خود شدید، می تواند به این دلیل باشد. خواهشمند است با نویسنده پوسته خود برای راهنمایی تماس بگیرید. همچنین شما می توانید همه جزییات گزارش وضعیت سیستم را بررسی کنید یا .

"

مواجه شدم باید چجوری اون رو برطرف کنم ؟

با تشکر

Qalekhani

قلعه‌خانی
با سلام

من موقع نصب کردن با این پیغام

"پوسته شما، از فایلهای الگوی قدیمی ووکامرس استفاده می کند. اگر شما متوجه یک مشکل در سایت خود شدید، می تواند به این دلیل باشد. خواهشمند است با نویسنده پوسته خود برای راهنمایی تماس بگیرید. همچنین شما می توانید همه جزییات گزارش وضعیت سیستم را بررسی کنید یا ."

مواجه شدم باید چجوری اون رو برطرف کنم ؟

با تشکر
این ارور همونطور که ازش مشخصه وقتی به نمایش در میاد که شما از آخرین نسخه پوسته که قاعدتا باید با آخرین نسخه ووکامرس همخوانی داشته باشه، استفاده نکنید اما مشکلی ایجاد نمیشه. حداقل واسه من 2 ماهه مشکلی ایجاد نشده و کل ویژگی هاش جواب داده

poria7372

تازه وارد
دوست عزیز من بعد نصب این پوسته برای باز کردن صفحات در دستگاه موبایل دچار مشکل شدم و با خطای این صفحه پیدا نشد مواجه میشم. ولی در مروگر پی سی هیچ مشکلی در باز کردن صفحات ندارم!!!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این موضوع ربطی به قالب نداره دوست من، با چندین دیوایس مختلف (موبایل مختلف) تست بگیرید

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
از افزونه کش استفاده میکنی؟

ALi.Reza

کاربر عضو
درود

برای محصولات فیزیکی ، فروشنده محصولی رو معرفی می کنه و یه کاربر اونو خریداری می کنه

اگه خریدار بگه محصول به دستم نرسید - مشکل داره و..... فروشنده هم درخواست وجه بده این وسط دردسرش میمونه برای مدیر فروشگاه مگه نه!؟

حالا میخوام بدونم میشه بجای این روال، از فروشنده همون ابتدا هزینه ایی برای معرفی محصول دریافت بشه که دیگه مسئولیتی در قبال خرید و فروش ها نداشته باشه؟؟

فک کنم تقریباً شد وی آی پی!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
درود

برای محصولات فیزیکی ، فروشنده محصولی رو معرفی می کنه و یه کاربر اونو خریداری می کنه

اگه خریدار بگه محصول به دستم نرسید - مشکل داره و..... فروشنده هم درخواست وجه بده این وسط دردسرش میمونه برای مدیر فروشگاه مگه نه!؟

حالا میخوام بدونم میشه بجای این روال، از فروشنده همون ابتدا هزینه ایی برای معرفی محصول دریافت بشه که دیگه مسئولیتی در قبال خرید و فروش ها نداشته باشه؟؟

فک کنم تقریباً شد وی آی پی!

طبعا باید دستی اقدام بکنید... چون هر کسی نمیتونه فروشگاه ایجاد بکنه و باید درخواست بده به مدیر ، تایید کردن و یا رد کردنش کاری نداره

ALi.Reza

کاربر عضو
درود و سپاس

والا من هر چی در این مورد فکر کردم دیدم برای محصولات فیزیکی باید قبل از معرفی محصول فروشنده هزینه پرداخت کنه و نه اینکه

بمونیم محصول فروش یره و درصدش رو برداریم چون همونطور که تو پست قبلی گفتم ممکنه اختلافاتی بین فروشنده و خریدار پیش بیاد و...

دنبال یه قالب دیگه و افزونه vip باشم نه!؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ببین داستان بیشتر سایت هایی که محصول فیزیکی دارن (فرض میگیریم کالای دست دوم) ،

پرداخت به سایت انجام میشه ، بعد مشتری میاد میگه محصول به من رسید ، پس از تایید ، پول به فروشنده واریز میشه...

باید تغییراتی صورت بگیره در سیستم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بستگی به فردش داره .

یک توسعه دهنده ی وردپرس میتونه انجام بده و "نشدنی" نیست

ALi.Reza

کاربر عضو
من به کل امکان پرداخت آنلاین برای خریدار رو از یاد برده بودم

حالا یه سوال آیا امکان این هست که برای سایت خرید و فروش، پست یا شرکت پستی بسته هارو از فروشنده ها تحویل و به خریدارها برسونه!؟؟

یعنی اولویت رفاه برای خریدار بعد فروشنده و در انتها مدیر فروشگاه

میشه؟؟

ALi.Reza

کاربر عضو
اسلاید درست کار نمی کنه، رفتم ویدئو رو دیدم مسه ارسال پست هست، ولی نشد

تعداد اعشارهارو صفر قرار دادم دو صفر قیمت ها حذف شد، دو صفر سبد خرید حذف نمیشه؟

تو صفحه سبد خرید یه سری ترجمه نشده هست مثلا Cart Subtotal و.... مربوط به فایل زبان میشه؟

و اینکه برای ایجاد سایت خریدوفروش محصولات فیزیکی چه تنظیمات ، امکانات و افزونه هایی ضروری هست؟

سپاس/

آخرین ویرایش توسط مدیر:

greenface

تازه وارد
با سلام . من به یه مشکل برخوردم.من برای سایتم سه تا فروشگاه تعریف کردم با سه مدیر مختلف.

وقتی خریدار میخاد از هر سه فروشگاه خرید کنه نمیتونه.فقط انتخاب اول رو تو سبد خرید قرار میده.میخاستم ببینم این مشکل حل شدنیه؟

hitakin

کاربر عضو
اسلاید درست کار نمی کنه، رفتم ویدئو رو دیدم مسه ارسال پست هست، ولی نشد

تعداد اعشارهارو صفر قرار دادم دو صفر قیمت ها حذف شد، دو صفر سبد خرید حذف نمیشه؟

تو صفحه سبد خرید یه سری ترجمه نشده هست مثلا Cart Subtotal و.... مربوط به فایل زبان میشه؟

و اینکه برای ایجاد سایت خریدوفروش محصولات فیزیکی چه تنظیمات ، امکانات و افزونه هایی ضروری هست؟

سپاس/
مورد اول : برای اینکه فایل اسلایدرش راست چین نشده و باید درستش کنی ( در نسخه پرشین اسکریپت این مشکل برطرف نشده )

مورد دوم: احتمالا مشکل از افزونه ووکارمس هستش

مورد سوم: باید فایل های ووکامرس را برای فارسی شدن ویرایش کنی یا از ووکامرس فارسی استفاده کنی

مورد چهارم هم در اضافه کردن محصول باید محصولات مجازی و قابل دانلود را تیک بزنی و فایلی که باید دانلود بشه را بهش اضافه کنی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ALi.Reza

کاربر عضو
مورد اول : برای اینکه فایل اسلایدرش راست چین نشده و باید درستش کنی ( در نسخه پرشین اسکریپت این مشکل برطرف نشده )

مورد دوم: احتمالا مشکل از افزونه ووکارمس هستش

مورد سوم: باید فایل های ووکامرس را برای فارسی شدن ویرایش کنی یا از ووکامرس فارسی استفاده کنی

مورد چهارم هم در اضافه کردن محصول باید محصولات مجازی و قابل دانلود را تیک بزنی و فایلی که باید دانلود بشه را بهش اضافه کنی
1.اسلاید رو سر فرصت یه نگاه به کدهاش می کنم ببینم چی میشه

2.شل کن سفت کن داره! یه بار دو صفر هست یه بار نیست، گفتم شاید از کَش باشه ولی نبود

3.از ووکامرس woocommerce.ir استفاده کردم

4.مجازی نه محصولات فیزیکی اعضاء

hitakin

کاربر عضو
با سلام . من به یه مشکل برخوردم.من برای سایتم سه تا فروشگاه تعریف کردم با سه مدیر مختلف.

وقتی خریدار میخاد از هر سه فروشگاه خرید کنه نمیتونه.فقط انتخاب اول رو تو سبد خرید قرار میده.میخاستم ببینم این مشکل حل شدنیه؟
شاید بنظر این یک باگ بنظر بیاد که در سبد خرید قرار نمیگیره، ولی وقتی که از چندین فروشگاه خرید کنی و به صفحه سبد خرید مراجعه کنی متوجه میشی که خریدها هر فروشگاه بصورت جداگانه در نوبت پرداخت قرار گرفته اند و بعد از انجام عملایت و پرداخت اولین خرید، میره روی خرید بعدی و حتی میتونی هرکدام را تمایل داشته باشی که زودتر پرداخت بشه را دکمه Make Primary را بزنی تا در الویت پرداخت قرار بگیره و یا کنسلش کنی ولی همه را باهم نمیتونی پرداخت کنی. و این در نوبت قرار گرفتن ها نشون میده که برنامه نویس این قالب حواصش بوده که داره چیکار میکنه.

hitakin

کاربر عضو
1.اسلاید رو سر فرصت یه نگاه به کدهاش می کنم ببینم چی میشه

2.شل کن سفت کن داره! یه بار دو صفر هست یه بار نیست، گفتم شاید از کَش باشه ولی نبود

3.از ووکامرس woocommerce.ir استفاده کردم

4.مجازی نه محصولات فیزیکی اعضاء
1- کلا اسلایدرش قوی نیست و مشکلات زیادی داره از جمله اگر چندین اسلاید براش تعریف کنی باید اندازه و تعداد خط ها در هر اسلاید یکی باشه وگرنه کل سایت بالا و وپایین میره، من توصیه میکنم از اسلایدهای دیگه استفاده کن. من خودم از پلاگین Cr3ativ Carousel Plugin استفاده کردم.

3- بعضی از کلمات که به فارسی ترجمه نشده اند را من از طریق Notepad++ در کل قالب جستجو کردم و بعد دستی تبدیل کردم و اکثرا این کلمات در پلاگین ووکامرس هستش که تبدیل نشده بودن. پیدا کردنشون کاری نداره

4- برای خرید و فروش محصولات فیزیکی و اضافه کردن و فروختن توسط فروشندگاه به هیچ پلاگینی نیاز نداره و قالب تمام امکانات را هم از طریق پیشخوان و هم از محیط سایت فراهم کرده. و فروشنده کالا میتونه بعد از ثبت نام و ایجاد فروشگاه ، به اندازه بی نهایت به فروشگاهش محصولات اضافه کنه. من خودم دارم یک فروشگاه بزرگ با این قالب راه اندازی میکنم و مشکلی تا بحال نداشته فقط مشکلش اینه که با ووکامرس 2.3 مچ شده و اگر بخواهی ووکامرس را به ورژن بالاتر آپدیت کنی تو صفحه سبد خرید دچار مشکل میشه و مدام پیغام  پوسته شما، از فایلهای الگوی قدیمی ووکامرس استفاده می کند. را نمایش میده که خیلی رو اعصابه و البته با کمی دستکاری میشه درستش کرد. 

بالا