پوسته های وردپرس 2011

• نویسنده موضوع voop
  • تاریخ شروع

voop

تازه وارد
سلام ...

وردپرس بهترین سیستمه مدیریت محتواست ، خوب جمله ی تکراریه که همه اونو تکرار ی کنند ولی عملا این سایتها هیچ قالب فارسی خوبی براش نیست ... همین پرشین اسکریپت ... قالبش جالب نیست.

این موضوع اینجا ایجاد شده تا دوستان طراح بیان نظری و یا راه کاری بدن که چه جوری می شه قالب های خوب فارسی رو رایگان و بدون دردسر یه جا جمع کرد و در اختیار عموم قرار داد.

حتی مرجع فارسی قالب ها بد ترین قالب ها را فارسی می کنه...

خوب هین موارد است که باعث می شه که سیستم های چون نیوک از وردپرس جلو بزنه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اساس منطق شما چطور هست؟

نیوک و وردپرس دو بحث جدا هست! نیوک طرفداران خودش رو داره. وردپرس هم همینطور... نمیشه این دو رو با هم یکی کرد.

در مورد قالب نظرات متفاوت هست! من از قالب ساده خوشم میاد, یکی از قالب های شلوغ و...! در این مورد هم نمیشه نظری داد! قالبی که از نظر شما زیباست شاید در نظر من مسخره باشه...

jafar1374

کاربر عضو
voop عزیز در مورد این که قالبها یه جا بشه حرف درستی اگه تو یکی از انجمنهای اینجا این کار انجام بشه خوبه

اما در مورد قالب محمد و و حرفش درسته

هرکی از یه قالب خوشش میاد و سلیقه اییه

iranenaz

کاربر عضو
سلام ... وردپرس بهترین سیستمه مدیریت محتواست ، خوب جمله ی تکراریه که همه اونو تکرار ی کنند ولی عملا این سایتها هیچ قالب فارسی خوبی براش نیست ... همین پرشین اسکریپت ... قالبش جالب نیست.

این موضوع اینجا ایجاد شده تا دوستان طراح بیان نظری و یا راه کاری بدن که چه جوری می شه قالب های خوب فارسی رو رایگان و بدون دردسر یه جا جمع کرد و در اختیار عموم قرار داد.

حتی مرجع فارسی قالب ها بد ترین قالب ها را فارسی می کنه...

خوب هین موارد است که باعث می شه که سیستم های چون نیوک از وردپرس جلو بزنه
هرکس از هر قالب ویا سیستمی تعریف کرده دلیلی داشته

حالا شما اگر مخالف نظرات اون دسته از دوستان که از وردپرس تعریف کردند هستید بفرمایید از نیوک یا هر سی ام اسی که دوست دارید استفاده کنید و از قالبهای زیباش که مد نظرتون هست استفاده کنید و لذت ببرید...

ahora-kabir

کاربر عضو
خیلی از سایت ها از وردپرس استفاده می کنند قالب های بسیار گسترده ای داره تا سورس سایت را نگاه نکنی متوجه نمیشه که وردپرس هست

من به خاطر همین قالب های وردپرس بود که از جوملا به وردپرس آمدم(نیوک که حرفی برای گفتن نداره پیش وردپرس)

بالا