پیدا کردن یه قالب پولی

mobin9888

تازه وارد
سلام دوستان وقت بخیر

خیلی وقته دنباله یه قالب پولی هستم از کیوی تم که فقط تو crerativemarket بفروش گزاشته شده میخواستم ببینم جوری میشه اون رو دانلود کرد ؟

توسایت های ایرانی فقط دوجاس که دارنش و میفروشنش :

themesfa.com

wpyar.com

اسم مارکت علاوه بر اینکه نام دسته بندی ام که توش قرار میگیره marketplace هست واز جمله قالب هایی هست که با edd کار میکنه 

لازم به ذکره بگم این قالب دو ورژن داره که ورژن اولیشو به هزار زحمت پیدا کردم که مشکل داره و به زیبایی دومی نیست

قالب اولی 5 مگ و دومی 19 مگ حجم داره که من اون دومی رو میخوامش برای فارسی کردنش

چطور میتونم پیداش کنم و به رایگان دانلودش کنم ؟

Obka

کاربر عضو
سلام و درود

من چندجا سرچ کردم متاسفانه چیز مناسبی پیدا نکردم ....

چند تا سورس خارجی هم گشتم یک نسخه پیدا ردم ولی لینک دانلود حذف شده بود ، الباقی دسوتان امیدوارم کمک بهتری بکنند ....

harbiline

Edris
لینک قالب پولیو ک مد نظر داری بفرس ببینم میتونم واست پیدا کنم.یه کلک بزنم تهیه اش کنم.

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
اگه توی تمزفا هست پس نسخه اصلی هست . هیراد فتاحی همه رو اصلی میخره !

mobin9888

تازه وارد
سلام دوستان وقت بخیر

خیلی وقته دنباله یه قالب پولی هستم از کیوی تم که فقط تو crerativemarket بفروش گزاشته شده میخواستم ببینم جوری میشه اون رو دانلود کرد ؟

توسایت های ایرانی فقط دوجاس که دارنش و میفروشنش :

themesfa.com

wpyar.com

اسم مارکت علاوه بر اینکه نام دسته بندی ام که توش قرار میگیره marketplace هست واز جمله قالب هایی هست که با edd کار میکنه 

لازم به ذکره بگم این قالب دو ورژن داره که ورژن اولیشو به هزار زحمت پیدا کردم که مشکل داره و به زیبایی دومی نیست

قالب اولی 5 مگ و دومی 19 مگ حجم داره که من اون دومی رو میخوامش برای فارسی کردنش

چطور میتونم پیداش کنم و به رایگان دانلودش کنم ؟

بالا