پیغام خطای Fatal error در ووکامرس

arshia20

تازه وارد
با سلام خدمت همگی،

قالب اصلی من multinews است و اون  و را برای چند دقیقه غیرفعال کردم و بعد قالب newpapaper را فعال کردم. سپس به قالب اصلی ام multinews برگرداندم. در هنگامی که دوباره multinews فالب اصلی را فعال کردم، visual composer از کار افتاد و پیغام خطای خاصی از ووکامرس در تمامی صفحات برگه ها و نوشته ها دریافت می کنم و حتی نمی توانم صفحاتم را ادیت کنم.

پیغام خطا : 

Fatal error: Call to a member function get_cart_url() on a non-object in /home/---------/domains/--------/public_html/wp-content/themes/multinews/framework/woocommerce/woocommerce.php on line 88

لطفا کمک کنید خیلی برام ضروری هستش.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

مشکل خاصی نیست شما وقتی قالبی رو فعال می کنید یه سری افزونه رو یا باید باهاش نصب کنید یا نصب شده دارید در حین فعال کردن قالب بعدی این افزونه های از کار می افته تا تداخل پیش نیاد از برگه افزونه ها visual composer رو دوباره فعال کنید درست میشه.

موفق باشید

arshia20

تازه وارد
با تشکراز ما. ولی افزونه visual composer را وقتی غیرفعال می کنم error برطرف می شه ولی دوباره که فعال می کنم همان پیغام خطا را می دهد و هیچ کاری نمی توانم انجام دهم.

لطفا راهنمائی بفرمائید

MahdiY

راهبر انجمن
محتوای فایل woocommerce.php را پیوست کنید

بعلاوه حالت debug را روی true قرار بدید

98cell.ir

کاربر عضو
با سلام

افزونه framework اگر نصب دارین مشکل از همونه

یک تست هم ازون بگیرین

جاویدان

کاربر عضو
ورژن visual composer رو اعلام کنید

احتمالا شما دو تا از این نوع افزونه در ویسایت دارید عکسی از مجموعه افزونه هاتون قرار بدید

موفق باشید

arshia20

تازه وارد
با تشکر از همگی 

فکر کنم دو تا افزونه داشته باشم عکس آن را فرستادم ولی کدام یک را پاک کنم ؟

در لیست افزونه هام دو برنامه وجود دارد

WPBakery Visual Composer

Organized - Visual Composer UI

d1sylgp9cuju1tnumk9s.png

آخرین ویرایش توسط مدیر:

arshia20

تازه وارد
فایل   را به ضمیمه ارسال کردم.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

وقت بنده یا یکی از دوستان درخواستی رو می نویسه دلیل داره؟

وقتی می گیم لیست افزونه های شما به صورت عکس برای اینه که بشه فهمید عکس رو نگاه کن

وقتی هم میگیم ورژن یعنی شماره ای که این افزونه بغلش نوشته میشه تو تنظیماتش

با اطلاعات ارسالی شما باید یکی از این دو افزونه رو در حالت خاموش {پاک کردن نه} قرار بدید تست بگیرید دو پادشاه در یک اقیلم نگنجد.

موفق باشی

adsman

تازه وارد
بله باید یکی از آنها رو پاک کنید تا کار کند

آخرین ویرایش توسط مدیر:

arshia20

تازه وارد
یکی از آنها را پاک کردم ولی نشد و جالب بود اخطار می اومد که به اونی که پاک کردم برای احتیاج دارد . وبه هر حال هر دوی آنها را پاک کردم. و هر کدام را که نصب کردم به اون یکی احتیاج داشت تا کار کند و بعد از نصب دوباره آنها مشکل و پیغام خطا به کلی رفع شد.

با تشکر

بالا