چالش برای فروش محصولات دانلودی و فیزیکی

• شروع کننده موضوع ap04
  • تاریخ شروع

ap04

تازه وارد
9/9/15
37
8
8
سلام دوستان.
ما یه زودی میخوایم محصولات فیزیکی به سایت اضافه کنیم. اما یک مشکل اساسی داریم.
برای اینکه کاربر راحت باشه با افزونه ، کاری کردیم برای محصولات دانلودی فقط شماره موبایل و آدرس ایمیل نیاز باشه.
حالا اگر بخوایم محصول فیزیکی بفروشیم باید تمام فیلدهای مشخصات رو آزاد کنیم . بنابراین مشتری محصولات دانلودی هم باید تمام مشخصات رو وارد کنه.
به این شکل فروش محصولات پایین میاد.
افزونه ی وجود داره که که این آزادی عمل رو به ما بده که بتونیم فقط برای محصولات فیزیکی آدرس کامل بگیریم ؟

• Like
Reactions: جاویدان

pishgamac

تازه وارد
13/1/21
2
0
1
www.pishgamac.ir
امروز یک به نام معرفی می کنم که برای بحث حسابداری بازرگانی و فروشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد.

در این نرم افزار از آخرین تکنولوژی ها استفاده میشه و از لحاظ امکانات یک نرم افزار نسبتا کامل به حساب میاد.

آدرس سایت این نرم افزار به صورت زیر است:

harbiline

Edris
10/10/13
856
115
43
Gilan
cpfa.ir
امروز یک به نام معرفی می کنم که برای بحث حسابداری بازرگانی و فروشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد.

در این نرم افزار از آخرین تکنولوژی ها استفاده میشه و از لحاظ امکانات یک نرم افزار نسبتا کامل به حساب میاد.

آدرس سایت این نرم افزار به صورت زیر است:

😡
چقدر شماها زبون ادمیزاد حالیتون نمیشه که تبلیغ نکنید..
واقعا درک و شعور اکثر شما ها مثل درک و شعور حیواناتم نیست.
این همه هی میگیم نکنید باز هی تبلیغ میکنید...
ابروی ایرانی هارو شماها اینجوری میبرید.. بعد میگین نسل آریایی هستید😐

• Like

جاویدان

کاربر عضو
27/4/15
2,561
696
113
استان تهران
سلام دوستان.
ما یه زودی میخوایم محصولات فیزیکی به سایت اضافه کنیم. اما یک مشکل اساسی داریم.
برای اینکه کاربر راحت باشه با افزونه ، کاری کردیم برای محصولات دانلودی فقط شماره موبایل و آدرس ایمیل نیاز باشه.
حالا اگر بخوایم محصول فیزیکی بفروشیم باید تمام فیلدهای مشخصات رو آزاد کنیم . بنابراین مشتری محصولات دانلودی هم باید تمام مشخصات رو وارد کنه.
به این شکل فروش محصولات پایین میاد.
افزونه ی وجود داره که که این آزادی عمل رو به ما بده که بتونیم فقط برای محصولات فیزیکی آدرس کامل بگیریم ؟
با سلام دوست عزیز
اگر از افزونه های دانلودی برای سایت استفاده کردید مثل EDD اونها احتمالا از مسیر جدایی اطلاعات رو دریافت می کنند و ربطی به مسیر ووکامرس ندارند. ولی اگر از ووکامرس استفاده می کنید احتمالا باید براتون برنامه نویسی مجزا بشود.
بهتره این موضوع رو همین جا و هم سایت پونیشا پیگیری کنید شاید به یک نتیجه مناسب برسید
موفق باشید

• Like
Reactions: ap04

ap04

تازه وارد
9/9/15
37
8
8
با سلام دوست عزیز
اگر از افزونه های دانلودی برای سایت استفاده کردید مثل EDD اونها احتمالا از مسیر جدایی اطلاعات رو دریافت می کنند و ربطی به مسیر ووکامرس ندارند. ولی اگر از ووکامرس استفاده می کنید احتمالا باید براتون برنامه نویسی مجزا بشود.
بهتره این موضوع رو همین جا و هم سایت پونیشا پیگیری کنید شاید به یک نتیجه مناسب برسید
موفق باشید
مرسی از پاسختون.اما فعلا یک افزونه برای اینکار پیدا کردم. در حال تست اولیه هستم.
بازهم ممنون

• Like

جاویدان

کاربر عضو
27/4/15
2,561
696
113
استان تهران
با سلام دوست عزیز
اگر به نتیجه مطلوب رسیدید این مورد را به اشتراک سایر عزیزان بگذارید