چالش برای فروش محصولات دانلودی و فیزیکی

• نویسنده موضوع ap04
  • تاریخ شروع

ap04

تازه وارد
سلام دوستان.
ما یه زودی میخوایم محصولات فیزیکی به سایت اضافه کنیم. اما یک مشکل اساسی داریم.
برای اینکه کاربر راحت باشه با افزونه ، کاری کردیم برای محصولات دانلودی فقط شماره موبایل و آدرس ایمیل نیاز باشه.
حالا اگر بخوایم محصول فیزیکی بفروشیم باید تمام فیلدهای مشخصات رو آزاد کنیم . بنابراین مشتری محصولات دانلودی هم باید تمام مشخصات رو وارد کنه.
به این شکل فروش محصولات پایین میاد.
افزونه ی وجود داره که که این آزادی عمل رو به ما بده که بتونیم فقط برای محصولات فیزیکی آدرس کامل بگیریم ؟

pishgamac

تازه وارد
امروز یک به نام معرفی می کنم که برای بحث حسابداری بازرگانی و فروشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد.

در این نرم افزار از آخرین تکنولوژی ها استفاده میشه و از لحاظ امکانات یک نرم افزار نسبتا کامل به حساب میاد.

آدرس سایت این نرم افزار به صورت زیر است:

harbiline

Edris
امروز یک به نام معرفی می کنم که برای بحث حسابداری بازرگانی و فروشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد.

در این نرم افزار از آخرین تکنولوژی ها استفاده میشه و از لحاظ امکانات یک نرم افزار نسبتا کامل به حساب میاد.

آدرس سایت این نرم افزار به صورت زیر است:

😡
چقدر شماها زبون ادمیزاد حالیتون نمیشه که تبلیغ نکنید..
واقعا درک و شعور اکثر شما ها مثل درک و شعور حیواناتم نیست.
این همه هی میگیم نکنید باز هی تبلیغ میکنید...
ابروی ایرانی هارو شماها اینجوری میبرید.. بعد میگین نسل آریایی هستید😐

جاویدان

کاربر عضو
سلام دوستان.
ما یه زودی میخوایم محصولات فیزیکی به سایت اضافه کنیم. اما یک مشکل اساسی داریم.
برای اینکه کاربر راحت باشه با افزونه ، کاری کردیم برای محصولات دانلودی فقط شماره موبایل و آدرس ایمیل نیاز باشه.
حالا اگر بخوایم محصول فیزیکی بفروشیم باید تمام فیلدهای مشخصات رو آزاد کنیم . بنابراین مشتری محصولات دانلودی هم باید تمام مشخصات رو وارد کنه.
به این شکل فروش محصولات پایین میاد.
افزونه ی وجود داره که که این آزادی عمل رو به ما بده که بتونیم فقط برای محصولات فیزیکی آدرس کامل بگیریم ؟
با سلام دوست عزیز
اگر از افزونه های دانلودی برای سایت استفاده کردید مثل EDD اونها احتمالا از مسیر جدایی اطلاعات رو دریافت می کنند و ربطی به مسیر ووکامرس ندارند. ولی اگر از ووکامرس استفاده می کنید احتمالا باید براتون برنامه نویسی مجزا بشود.
بهتره این موضوع رو همین جا و هم سایت پونیشا پیگیری کنید شاید به یک نتیجه مناسب برسید
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ap04

ap04

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
اگر از افزونه های دانلودی برای سایت استفاده کردید مثل EDD اونها احتمالا از مسیر جدایی اطلاعات رو دریافت می کنند و ربطی به مسیر ووکامرس ندارند. ولی اگر از ووکامرس استفاده می کنید احتمالا باید براتون برنامه نویسی مجزا بشود.
بهتره این موضوع رو همین جا و هم سایت پونیشا پیگیری کنید شاید به یک نتیجه مناسب برسید
موفق باشید
مرسی از پاسختون.اما فعلا یک افزونه برای اینکار پیدا کردم. در حال تست اولیه هستم.
بازهم ممنون

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
اگر به نتیجه مطلوب رسیدید این مورد را به اشتراک سایر عزیزان بگذارید
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ap04
بالا