چجوری اطلاعات پسماند افزونه وردپرس رو پاک کنیم؟

saeedpersian

کاربر عضو
سلام.

من افزونه پیامک وردپرس رو یکمی ویرایش کردم.(مهم نیست چه ویرایشی)

افزونه اصلی و ویرایش نشده در ابتدا در هر سایتی نصب میشه

نسخه ویرایش شده هم در ابتدا در هر سایتی نصب میشه

.

.

مشکل اینجاست که وقتی توی یه سایتی افزونه اصلی نصب بود اون رو پاک میکنیم و میخوایم بجاش نسخه ی ویرایش شده رو نصب کنیم موقع فعال شدن خطا میده.

.

.

و برعکش هم هست: وقتی در یک سایتی نسخه ویرایش شده نصب بود و اون رو پاک میکنیم تا نسخه ی اصلی رو نصب کنیم موقه فعال کردن خطا میده.

.

.

مورد داشتیم که یک نفر زیاد ور رفت تا نصب کنه الان هیچ کدون از نسخه ها براش فعال نمیشه!!!

احتمالا یه اطلاعاتی از نسخه قبلی در یه جایی از هست باقی مونده که باعث میشه نسخه دیگه فعال نشه! ولی کجا؟!

تیبل های مخصوص افزونه رو پاک کردم و امتحان کردم ولی بازم نشد!

.

اون حافظه ی پنهان کجاست تا پاکش کنم؟

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سعید ویرایش شده رو برا منم برفست من قبلی رو نصب دارم . ببینم چی به چیه .

saeedpersian

کاربر عضو
نسخه اصلي:

کد:
www.max-sms.ir/others/wp-sms.2.6.zip
نسخه ويرايش شده:

کد:
www.max-sms.ir/wp-content/uploads/max-sms.ir2_.zip
سعید ویرایش شده رو برا منم برفست من قبلی رو نصب دارم . ببینم چی به چیه .
نسخه نصب شده من و شما ويرايش شده هست!

bestdata

تازه وارد
از ارور عکسی بگیرید قرار بدید تا ببینم مشکل از کجاست

saeedpersian

کاربر عضو
خوب ببینید منظورم اینه که خطایی که میده نامربوط و نابجا هست.

یک مثال عملی :( اولا اینو بگم که اگر از نسخه ی قبلی استفاده کرده باشیم و بعد پاکش کرده باشیم و نسخه دیگه رو بخوایم نصب کنیم این خطاها رو میده= اگر یه نسخه ای رو نصب کنیم و بدون استفاده بلافاصله پاکش کنیم و نسخه ی دیگر رو نصب کنیم مشکلی پیش نمیاد. اینو گفتم تا اگر خواستید تست کنید مد نظرتون باشه)

یک مثال عملی:

من نسخه ویرایش شده که وبسرویس خودم رو خودم بهش اضافه کردم رو نصب کردم. یک پیامک ارسال کردم (تا استفاده کرده باشم). بعد پاکش کردم.

حالا که میخوام نسخه اولیه رو نصب کنم موقع فعال کردن این خطا رو میده:

کد:
Warning:  include_once(/home/skysitei/domains/skysite.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/includes/classes/webservice/max.class.php):  failed to open stream: No such file or directory in  /home/skysitei/domains/skysite.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/wp-sms.php  on line 59  Warning: include_once(): Failed opening  '/home/skysitei/domains/skysite.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/includes/classes/webservice/max.class.php'  for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in  /home/skysitei/domains/skysite.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/wp-sms.php  on line 59  Fatal error: Class 'max' not found in  /home/skysitei/domains/skysite.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/wp-sms.php  on line 61
در متن خطا به webservice/max.class.php اشاره شده درحالی که اصلا همچین فایلی در این نسخه نیست و این فایل فقط در نسخه قبلی وجو داشت.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما توی دیتابیس دنبال max.class.php بگرد...

بالا