چرا افزونه ای برای محافظت از کپی ویدیو در وردپرس نیست؟

emadish

تازه وارد
سلام دوستان عزیز

هر چی جستجو کردم افزونه ای در وردپرس پیدا نکردم که از کپی ویدیو در سایت طراحی شده با وردپرس جلوگیری کنه. چندتا افزونه مرتبط هم نصب کردم. فقط کلیک راست رو می بنده ولی همچنان با دانلود منیجر یا اکستنشن مروگر گوگل کروم : video downloader professional میشه دانلودش کرد. 

چون میخام سایتی طراحی کنم تا ویدیوهای آموزشی داخلش قرار بدم و نمیخام ویدیوها کپی بشه. البته اگر جلوی این کپی ها گرفته شه، باز طرف می تونه توسط نرم افزارهای ضبط یا کپچر صفحه نمایش ویدیو رو ذخیره کنه. اما باز درصد یا احتمال کپی رو میخام پایین بیارم. اگه دوستان راهکاری به ذهنتون میرسه لطف میکنید پاسخ بدید.

افزونه هایی که نصب کردم و کارساز نبود اینهاست:

CopyRightPro
WP Content Copy Protection
WP Copy Protect
DMRights Content Copyright Protection

پیشاپیش از همه دوستان و به خصوص آقا محمد عزیز تشکر میکنم. :)

Goback

کاربر عضو
روش کار مشخص نیست،روند کارشو مشخص کنید تا برای کدنویسی بررسی شه

MohammadQ

کاربر عضو
عملا هیچ کدوم ، چون کسی که بخواد کپی بکنه ، یه روشی پیدا می کند .

emadish

تازه وارد
روش کار مشخص نیست،روند کارشو مشخص کنید تا برای کدنویسی بررسی شه
ممنونم از پاسختون.

اول میخام توسط یه افزونه ویدیوها برای کاربران عضو فقط قابل دسترس باشند. و همون کاربران عضو هم نتوانند به راحتی کپی کنند. این کاربران هم حق عضویت پرداخت کنند. که ظاهرا افزونه اش هست (اگه اشتباه نکنم) . 

Goback

کاربر عضو
ممنونم از پاسختون.

اول میخام توسط یه افزونه ویدیوها برای کاربران عضو فقط قابل دسترس باشند. و همون کاربران عضو هم نتوانند به راحتی کپی کنند. این کاربران هم حق عضویت پرداخت کنند. که ظاهرا افزونه اش هست (اگه اشتباه نکنم) . 
منظورم اینه که از چه روشی استفاده میشه که ویدئو با IDM و امثالهم غیرقابل دانلود میشه و متدش چی هست،تا کشف متد نشه نمیشه براش کد زد.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
برای اینکه فقط کاربران بخش خاصی رو ببینن ، که مبحثش جداست و افزونه های فراوانی واسش معرفی شده

اما برای جلوگیری از دانلود کردن ؛ من روش به درد بخوری ندیدم... شما راست کلیک که هیچ ، کل صفحه کلید رو قفل کنی . براحتی میشه تنظیمات دانلود منیجر رو تغییر داد که اتوماتیک ویدئو دید استارت کنه...

emadish

تازه وارد
منظورم اینه که از چه روشی استفاده میشه که ویدئو با IDM و امثالهم غیرقابل دانلود میشه و متدش چی هست،تا کشف متد نشه نمیشه براش کد زد.
ممنونم از پاسختون. خودم هم متد اش رو نمی دونم و میخواستم از دوستان راهنمایی بگیرم . 

emadish

تازه وارد
برای اینکه فقط کاربران بخش خاصی رو ببینن ، که مبحثش جداست و افزونه های فراوانی واسش معرفی شده

اما برای جلوگیری از دانلود کردن ؛ من روش به درد بخوری ندیدم... شما راست کلیک که هیچ ، کل صفحه کلید رو قفل کنی . براحتی میشه تنظیمات دانلود منیجر رو تغییر داد که اتوماتیک ویدئو دید استارت کنه...
درست می فرمایید. ممنونم از پاسخ هات محمد جان . همیشه راه گشاست

بالا