چرا سایت بالا نمیاد تو گوگل

titan0

تازه وارد
سلام
چرا سایت ما خیلی دیر خودشو تو صفحات گوگل میاره بالا
مثلا یه سری کلید واژه هستند که هم از نظر محتوایی و هم از نظر زمانی درست است
سایت هم ارور تو وبمستر نداره
سرعت لود بالا
https هم است
همه چیزش انگار درسته
اما بعضی لینک ها بالا نمیاد
یه سری سایت ها هستند که همون لینکی که اونها دارند میاد بالا اما برای من نمیاد
در صورتی که من خودم بهشون گفتم چجوری محتوا بنویسن و سایتشونم از سایت من کندتر است و موبایل فرندلی نیست و ...
چرا بعضی لینک ها بالا نمیاد
چرا سایت نمیاد بالا

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
یک توصیه به شما می کنم به جای تاپیک های متعدد روی یک تایپک متمرکز بشید اینجوری خودتون و مشکلتون زودتر رفع میشه.
اینکار شما به این صورت اسپم محسوب و باعث سردرگمی سایر کاربران میشه.
شما چیزهایی که بهتون گفته شده رو انجام بدید مشکلتون در یک هفته رفع میشه البته با دقت و نظارت روزانه بر وبمستر و استفاده از بررسی مجدد توسط live یا بررسی مجدد ربات ها. پس اولویت در نقشه ساز و معرفی درست اون.
ضمنا کلید واژه ها از دستور جستجو تا حد زیادی حذف شده اند. نگاه کنید تگ ها دیگر ارزش خارجی ندارند و ارزش داخلی پیدا کرده اند.
برای سئو درست بهتر است لینک های مورد نظر رو به صورت h1 تا h6 بنویسید. به اندازه و طبق اصول.
مورد تکراری نداشته باشید.
صحت لینک ها را بررسی کنید. هرگونه خطا را مسدود یا رفع کنید.
بر روی عکس های تگ Alt قرار بدید ، این خودش یکجور برچسب سئو است.
به سایتهای معتبر در صورت مرتبط بودن یا درون خودتان لینک بدهید.
مطمئن شوید تیتر مطلب به درستی h2 یا h1 می خورد.
اطلاعاتتون رو در زمینه سئو در سال 2019 بروز کنید تغییرات متعدد مجموعه هایی چون گوگل رو پیگیر باشید
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: titan0

titan0

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
یک توصیه به شما می کنم به جای تاپیک های متعدد روی یک تایپک متمرکز بشید اینجوری خودتون و مشکلتون زودتر رفع میشه.
اینکار شما به این صورت اسپم محسوب و باعث سردرگمی سایر کاربران میشه.
شما چیزهایی که بهتون گفته شده رو انجام بدید مشکلتون در یک هفته رفع میشه البته با دقت و نظارت روزانه بر وبمستر و استفاده از بررسی مجدد توسط live یا بررسی مجدد ربات ها. پس اولویت در نقشه ساز و معرفی درست اون.
ضمنا کلید واژه ها از دستور جستجو تا حد زیادی حذف شده اند. نگاه کنید تگ ها دیگر ارزش خارجی ندارند و ارزش داخلی پیدا کرده اند.
برای سئو درست بهتر است لینک های مورد نظر رو به صورت h1 تا h6 بنویسید. به اندازه و طبق اصول.
مورد تکراری نداشته باشید.
صحت لینک ها را بررسی کنید. هرگونه خطا را مسدود یا رفع کنید.
بر روی عکس های تگ Alt قرار بدید ، این خودش یکجور برچسب سئو است.
به سایتهای معتبر در صورت مرتبط بودن یا درون خودتان لینک بدهید.
مطمئن شوید تیتر مطلب به درستی h2 یا h1 می خورد.
اطلاعاتتون رو در زمینه سئو در سال 2019 بروز کنید تغییرات متعدد مجموعه هایی چون گوگل رو پیگیر باشید
موفق باشید
اینکه تایپیک زدم برای اینه گفتم شاید یکی با موضوعی که دادم مشکل داره و ممکنه مشکل اون هم باشه
ممنون از راهنمائیت
چند سوال
1- اینکه گفتین بررسی مجدد توسط live آیا منظورتون همون لایوی است که سمت راست و بالای قیمت روبوتز است؟
2- برای سئو درست بهتر است لینک های مورد نظر رو به صورت h1 تا h6 بنویسید. به اندازه و طبق اصول. این که گفتین یعنی چی؟ یه خورده بیشتر توضیح میدین؟ یعنی من لینک داخلی رو هم h1 تا h6 بکنم؟
3- چجوری اطلاعات رو در زمینه سئو بروز نگه دارم سایت یا منبعی هست که جدیدترین تغییرات سئو توش باشه که همش بهش مراجعه کنم؟

titan0

تازه وارد
سلام .. من هم دقیقا همین مشکل رو در سایتی داشتم ... شما باید برای رفع این مشکل صفحات سایت تون رو در وب مسترتولز گوگل ایندکس کنید و حتما سایت مپ رو هم فعال کنید در همون وب مسترتولز گوگل .. بعد از گذشت یک هفته این مشکل رفع میشه و شما در عبارت فوق میان بالا
سلام
ممنون
یعنی باید تک تک صفحات رو ایندکس مجدد بکنم؟
هزار صفحه هست زمان بر میشه
سایت مپ رو فعال کردم
الان چند هفته شد که زیاد تغییر نکرد
دلیل دیگه نداره
شما دقیقا چیکار کردین که بعد یک هفته درست شد
مثلا ت یه صفحه که مال سال قبل است من صفحه سوم گوگل هستم اما دوستم که یک ماهه مطلب گذاشته با همین عنوان صفحه اول یا دومه
تازه سایت اون نه ریسپانسیو هست و نه موبایل فرندلی
باز مال من نمیاد اول گوگل

titan0

تازه وارد
اینکه تایپیک زدم برای اینه گفتم شاید یکی با موضوعی که دادم مشکل داره و ممکنه مشکل اون هم باشه
ممنون از راهنمائیت
چند سوال
1- اینکه گفتین بررسی مجدد توسط live آیا منظورتون همون لایوی است که سمت راست و بالای قیمت روبوتز است؟
2- برای سئو درست بهتر است لینک های مورد نظر رو به صورت h1 تا h6 بنویسید. به اندازه و طبق اصول. این که گفتین یعنی چی؟ یه خورده بیشتر توضیح میدین؟ یعنی من لینک داخلی رو هم h1 تا h6 بکنم؟
3- چجوری اطلاعات رو در زمینه سئو بروز نگه دارم سایت یا منبعی هست که جدیدترین تغییرات سئو توش باشه که همش بهش مراجعه کنم؟
ممنون از راهنمائیت
چند سوال

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
شما روی هر لینکی در ساختار جدید گوگل وبمستر (گوگل سرچ کنسول) کلیک کنید یک live می دهد سمت راست فعال می شود
در سمت چپ Sitemaps در زیر مجموعه Index قرار دارد که نقشه سایت را نشان می دهد و خطاها یا فعال بودنش را
دقت کنید دیگر در گوگل ساختار robots به صورت دیداری ثبت نمی شود و خود ربات مستقیم با معرفی نقشه سایت به جستجو می پردازد. اما این دلیلی بر اینکه ربات جستجوگر robots را نخواند نیست بلکه توافقاتی مبنی بر اینکه محدودیت های مشخص شده را خود سیستم ها اعمال می کنند.
ضمنا نیازی به ایندکس دونه دونه صفحات در گوگل نیست همون نقشه سایت رو معرفی کنید تنظیماتش در سایتتون در نقشه ساز درست باشه کافیه . کمی زمان میبره سپس عملیاتی می شه.
در مورد h1 & h6 هم داستان به این شیوه است.
h1 فقط یکبار در یک مطلب و اصلی ترین محسوب می شود.
h2 توصیه شده است برای تیتر اصلی مطلب از این مورد استفاده شود تکرارش تا مقداری مجاز است اما نه بیش از اندازه (بخش تیتر مرتبط با طراح قالب است و درکش از سئو)
h3 h4 h5 h6 نیز به همین شیوه در مطالب گنجانده می شود
نکته ای که مهم است اینست که گاهی یک محصول یا مطلب شما راهنمایی برای یک مطلب دیگر یا ارجاع است و می توانید از H ها برای اهمیت دادن و لینک قوی تر استفاده کنید توصیه به گروه 3 و پایین تر است اما گاهی 2 را هم می شود استفاده کرد اگر مطلب پربازدید یا مهم است.
نکته مهم اینست شما یک پست و یک محصول دارید که صاحب عکس منحصر بفردی است گذاشتن alt یا مطلب یا چیزی مثل تیتر مطلب برای آن خودش یکجور ایندکس بهتر مطلب است.
در مورد آموزش سئو کافیست یک جستجو در گوگل یا سایرین بزنید در مورد قوانین سئو در سال 2019 یا 2018 کلی مطلب جدید میاد.
اما اگر تخصصی می خواید بخونید بهتره به مستندات گوگل که از همون وب کنسول بهش گاهی لینک می ده مراجعه کنید قسمت پایین سمت چپ
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: titan0
بالا