چطور فروشگاه ووکامرسم رو به سیستم خرید و فروش پستی متصل کنم؟

samaram

تازه وارد
تا حالا سفارش گرفتن و کارهای فروشگاهم در خود ووکامرس انجام میشد. در واقع فقط فروش مستقیم داشتم(اول پرداخت و بعد ارسال)

حالا توی این سیستم خرید و فروش پستی ولکس ثبت نام کردم(تحویل درب منزل و اخذ وجه محصول)

توی سیستم اونا محصول رو درج میکنیم و یه لینک خرید بهم میده. این لینک خرید در واقع لینک سبد خریدشونه

حالا من هر چی فکر میکنم نمیتونم بفهمم این لینک خرید رو در ووکامرس کجا قرار بدم که وقتی فرد روی دکمه خرید فروشگاهم در ووکامرس کلیک میکنه، به صفحه لینکی که ولکس داده هدایت بشه.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

سوال شما مبهم است

شما می خواهید درخواست مستقیم به سایت بره و نتیجه رو از اونجا ببنید یا نتیجه رو بر روی ووکامرس ببنید یا هر دو گزینه با هم

موفق باشید

samaram

تازه وارد
با سلام

دوست عزیز

سوال شما مبهم است

شما می خواهید درخواست مستقیم به سایت بره و نتیجه رو از اونجا ببنید یا نتیجه رو بر روی ووکامرس ببنید یا هر دو گزینه با هم

موفق باشید
ممنون

میخوام درخواست، مستقیم به همون سایت واسط خرید پستی یعنی ولکس بره دیگه. در واقع میخوام بجای صفحه تسویه حساب خود ووکامرس، فرد به صفحه تسویه حساب ولکس هدایت بشه

برای هر محصولی که در ولکس ثبت میکنم، یه لینک بهم میدن. میگن این لینک رو باید تو ووکامرس برای محصولت بذاری. ولی من اصلا نمیدونم کجاش بذارم این لینک رو

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

امیدوارم جوابم درست باشه تست کن جوابش رو بنویس

شما باید پس از تعریف محصول جدید اطلاعات محصول رو به محصول خارجی/ وابسته تغییر بدید

باقی تنظیماتش رو هم پر کن لینک و باقیش

موفق باشی

98cell.ir

کاربر عضو
سلام

تنها راهش درخواست نوشتن افزونست

به ولکس بگو بنویسن واسه ووکامرس

اگرم محصولاتت کمه ک میتونی دستی هر سفارشو وارد کنی توی پنل ولکس

samaram

تازه وارد
با سلام

دوست عزیز

امیدوارم جوابم درست باشه تست کن جوابش رو بنویس

شما باید پس از تعریف محصول جدید اطلاعات محصول رو به محصول خارجی/ وابسته تغییر بدید

باقی تنظیماتش رو هم پر کن لینک و باقیش

موفق باشی
بله درست شد. یه دنیااااااااا ممنون.

بالا