چطور نماد کاربری را در زنفورو جابه جا کنیم ؟

newamin

تازه وارد
سلام و خسته نباشید ببخشید ما نماد کاربری واسه انجمن درست کردم به اندازه متناسب ولی هر کاری میکنیم از کادر میزنه بیرون میخواستم بدونم چطور میشه نماد کاربری رو جاشو یکم راست یا یکم چپ برد ؟ ممنون میشم توضیح بدین . این هم عکسش
You must be registered for see images attach

Qalekhani

قلعه‌خانی
سلام خدمت شما

لطفا آدرس انجمن رو قرار بدید تا بتونیم کدهای استایل رو به صورت زنده ببینیم

newamin

تازه وارد
سلام خدمت شما

لطفا آدرس انجمن رو قرار بدید تا بتونیم کدهای استایل رو به صورت زنده ببینیم
ادرس انجمن . معذرت فک کردم گذاشتن ادرس خلاف قوانینه .

Qalekhani

قلعه‌خانی
شما با ویرایش فایل css.php میتونید بعد از دستورات مربوط به کلاس modierkol این دستور رو اضافه کنید تا تصاویر سایزشون تغییر کنه.

کد:
.modierkol img {
	width:150px;
	height:70px;
}

newamin

تازه وارد
شما با ویرایش فایل css.php میتونید بعد از دستورات مربوط به کلاس modierkol این دستور رو اضافه کنید تا تصاویر سایزشون تغییر کنه.

.modierkol img {
width:150px;
height:70px;
}

در تنظیمات css کلاس modierkol نبود .

Obka

کاربر عضو
سلام درود

در تکمیل صحبت های دوست عزیز @Reza-G لطفا کد های ذیل رو به انتهای css خودتون اضافه کنید کد ایشون هم کاملا صحیح هست من فقط تکمیلترش کردم فقط نیازی به دادن height نیست به یک margin هم نیاز داره که تو هم نره خدمت شما :

کد:
.modierkol img {
    display: block;
    width: 150px;
    margin-bottom: 10px;
}

newamin

تازه وارد
سلام درود

در تکمیل صحبت های دوست عزیز @Reza-G لطفا کد های ذیل رو به انتهای css خودتون اضافه کنید کد ایشون هم کاملا صحیح هست من فقط تکمیلترش کردم فقط نیازی به دادن height نیست به یک margin هم نیاز داره که تو هم نره خدمت شما :

.modierkol img {
display: block;
width: 150px;
margin-bottom: 10px;
}

کد اولی تغییری ایجاد نکرد در نماد کاربری کد دومی هم کادر ها قالب رو کلا بهم زد و تنها تغییرش همین بود .

Obka

کاربر عضو
شما این کدها رو در کدوم قسمت قرار میدید ؟

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
کد:
.modierkol img {
width:100% !important;
}

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا