چنتا سوال درباره سایت خبری مثل نیوز صراط و...+عکس

hamed123

تازه وارد
درود خدمت اساتید...چنتا سوال داشتم

اگه به سایت های خبری نگاه کرده باشید میبینید که قسمت کنار اونها بلوک هایی قرار داره مثل یادش ها وبلاگستان و گفتگو ...

این عکسهاش .... ساین

You must be registered for see images attach

میخواستم بدونم طریقه گذاشتن این بلوک ها چطوری هست ؟

یه سوال دیگه ... تو همین سایت وقتی رو قسمت آخرین اخبار رو هر خبری کلیک میکنی هر خبر تو خود سایت باز میشه و فقط منبع خبر زیرش نوشته میشه ...انگار ادمین سایت خبر از سایت دیگه داخل سایت خودش نوشته...ولی ب ودم فکر کردم دیدم هیچ وقت یه ادمین انقدر وقت واسه کپی پیس میزاره حتما از rss داره استفاده میکنه ...همین کارو خودم کردم ولی وقتی رو خبر ها کلیک میشد میرفت و در سایت منبع خبر لینک باز میشد.... این جریانش چطوریه ؟ میشه یه توضیح کامل ساده بدین ؟

میخوام همین جریان رو منم داشته باشم ولی نمیدونم چطوری؟

You must be registered for see images attach

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این سایت از rss برای نمایش اخبار استفاده نمیکنه. خبر ها رو کپی میکنن.

برای بلوک ها و... دسته های اخبار هستن که دسته بندی میشن و نمایش داده میشن

ولی شما نگفتید سیستم سایتتون چیه. اگر بگید بهتر می تونیم کمک کنیم

hamed123

تازه وارد
ولی ریس امکان نداره ها ...ببین اخه اگه بری نگاه کنی میبینی اخبار 24 ساعته به صورت انلاین همون موقع میاد...یعنی امکان داره یکی 24 ساعت نشسته و خبرا رو کپی پیس میکنه ؟ به عقل که جور در نمیاد نمیدونم والا

واسه قسمت دوم هم متوجه نشدم...یعنی منظور بوک گفتگو ها یاداشت ها و... دسته ای از اخبار هستش؟ چطوری میشه همچین بلوکی درست کرد ...بالا خره باید بلوک یه جور درست کنی بهد دسته بندی ر وارد کنی

و این بنده از وردپرس استفاده میکنم ..محمد جان...

mahdiali35

کاربر عضو
درود

در مورد بلوک ها مشکل چی هست ؟ تو قالب یه قسمت تعیین شده با شرایط دلخواه و کد داخل اون قسمت قرار داده شده که آخرین پست های اون قسمت رو نمایش بده همراه با عکس اون... با وردپرس راحته این کار

در مورد اون یکی هم احتمالا rss هست پست ها اگه کمتر باشن یا دلخوه شاید دستی باشه اما وقتی میگید 24 ساعته اخبار رو میاره از همون rss استفاده شده !

hamed123

تازه وارد
خوب اگه rss باشه باید وقتی رو خبر کلیک میکنی سایت مبه باز شه ولی انیجا تو خود همون سایت باز میشه :37:

من میخوام 2 بلوک طب عکس به کنار سایت اصافه کنم ... باابزارک شد ولی وقتی یکی از مطالب سایت باز میشه این بلوک ها همینو طور تا پاین میاد درصورتی که مطلب خیلی بالاتر تموم شده ...در نتیجه باعث :47: میشه

mahdiali35

کاربر عضو
خوب اگه rss باشه باید وقتی رو خبر کلیک میکنی سایت مبه باز شه ولی انیجا تو خود همون سایت باز میشه :37: من میخوام 2 بلوک طب عکس به کنار سایت اصافه کنم ... باابزارک شد ولی وقتی یکی از مطالب سایت باز میشه این بلوک ها همینو طور تا پاین میاد درصورتی که مطلب خیلی بالاتر تموم شده ...در نتیجه باعث :47: میشه
از rss مطالب رو میاره بعد تو سایت ذخیره میکنه دلیلی نداره حتما منتقل بشه به سایت اصلی !

اگه دمو بزارید سریع تر میشه کمک کرد میتونید از height استفاده کنید و ارتفاع رو کم کنید ... !!!

شاد باشید..

hamed123

تازه وارد
این دمو :

hamed123

تازه وارد
مگه میشه کاری کرد از rss مطالب بیاد و تو سایت بعد توهمون سایت ذخیره شه ؟ باید چیکار کرد؟ درمود اضافه کردن بلوک ها هم ممنون میشم توضیح بدم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مطمئنا سایتای خبری اون قدر ادم بیکار دارن که کپی پیست کنن!

با rss شدنیه! افزونه وردپرسش هست و معرفی شده.

ولی چیزی که احتمال میدم همون انتقال دستی هست...

shakilid

Banned
برای اینکار از rss استفاده می کنن و وقتی ایمپورت می کنن توش تعریف می کنن که اول مطلب مثلا بنویسه به گزارش ..... به نقل از ... و در آخر هم منبع سایت رو وارد کنه

hamed123

تازه وارد
برای اینکار از rss استفاده می کنن و وقتی ایمپورت می کنن توش تعریف می کنن که اول مطلب مثلا بنویسه به گزارش ..... به نقل از ... و در آخر هم منبع سایت رو وارد کنه
میشه بیشتر توضیح بدی ؟

hamed123

تازه وارد
مطمئنا سایتای خبری اون قدر ادم بیکار دارن که کپی پیست کنن!با rss شدنیه! افزونه وردپرسش هست و معرفی شده.

ولی چیزی که احتمال میدم همون انتقال دستی هست...
این چیزی که دوستمون shakild میگه امکان داره ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اموزشی در این زمینه ندارم متاسفانه! برای وردپرس این کار سخت هست...

بالا