چندین سوال در مورد ووکامرس

parspace

کاربر عضو
با سلام خدمت دوستان

میخواستم بدونم آیا میشه با فروشگاه ساز ووکامرس یک سایت فروش فایل راه اندازی کرد ؟ حجم آپلود فایل ها حدود 1 الی 2 گیگ می باشد . یا اینکه بهتره از همون افزونه easy digital donloads وردپرس استفاده کنم برای این کار؟

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
البته اینکه میگی حجمشون 1 الی 2 گیگ هست . اگه منظورت استفاده از هاست دانلود هست . جفتشون یک مشکلاتی با کد کردن لینکها در هاست دانلود دارند . اما انگار یکی یه افزونه برای اتصال هاست دانلود به ای دی دی نوشته و گذاشته فروش . ووکامرس رو نمیدونم

parspace

کاربر عضو
بله میشه با ووکامرس محصولات دانلودی رو برای فروش گذاشت
میشه در این مورد کامل تر راهنمایی کنید؟

افزونه ای داره که باید نصب کنم؟

البته اینکه میگی حجمشون 1 الی 2 گیگ هست . اگه منظورت استفاده از هاست دانلود هست . جفتشون یک مشکلاتی با کد کردن لینکها در هاست دانلود دارند . اما انگار یکی یه افزونه برای اتصال هاست دانلود به ای دی دی نوشته و گذاشته فروش . ووکامرس رو نمیدونم
از سرور اختصاصی استفاده می کنم ایرادی نداره؟

hannanstd.ir

فک نکنم مشکلی باشه . ولی اگه فقط واسه فروش محصولات دانلود میخوای برو سراغ edd . چون edd رو هر قالبی جواب میده و تخصصش هم همینه .

ولی ووکامرس قالب خاص خودش رو میخواد . سازگاریش با هر قالبی امکان پذیر هست ولی دنگو فنگ خودشو داره .

parspace

کاربر عضو
فک نکنم مشکلی باشه . ولی اگه فقط واسه فروش محصولات دانلود میخوای برو سراغ edd . چون edd رو هر قالبی جواب میده و تخصصش هم همینه .ولی ووکامرس قالب خاص خودش رو میخواد . سازگاریش با هر قالبی امکان پذیر هست ولی دنگو فنگ خودشو داره .
خیر میخوام مثل قالب های فروشگاهی جوملا هم فروشگاه داشته باشم و هم بتونم یک قسمت برای دانلود فایل بذارم .

parspace

کاربر عضو
من الان ووکامرس رو نصب کردم و از پوسته بازار استفاده می کنم . افزونه ای برای فروش فایل توسط ووکامرس معرفی می کنید؟

من گشتم چیزی در ابن مورد پیدا نکردم

hannanstd.ir

ووکامرس به طور پیشفرض این امکان فروش فایل رو داره . نیاز به افزونه نداره . موقع قرار دادن محصول میتونین محصول دانلودی بزارید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
زیر ادیتور وردپرس ، نوشته نوع محصول : ساده ، خارجی / وابسته ، دیجیتال (دانلودی) و مجازی که گزینه مورد نظر مشخصه

parspace

کاربر عضو
تشکر ولی امکان استفاده برای فایل های حجیم هم وجود داره ؟

بالا