چند تا سوال در مورد woocommerce

miladddd

تازه وارد
سلام

ممنون از فارسی سازی ووکامرس

واقعا زحمت کشیدید

من یه سایت شخصی دارم که میخوام یک قسمت از اون رو به فروشگاه اختصاص بدم

1- آیا باید واسه کل سایتم از قالب های مخصوص ووکامرس استفاده کنم یا میتونم با استفاده از آموزشی که توی سایت خودتون هست قالبمو با ووکامرس سازگار کنم؟

اگه باید حتما قالب اختصاصی ووکامرس استفاده بشه چکار کنم که سایتم یک قالب داشته باشه و وقتی وارد فروشگاه میشم قالب عوض بشه؟

2- چجوری باید ووکامرس رو توی یک صفحه یا زیر دامنه جدا از سایتم قرار بدم؟ مثلا توی ساید بار یا منوهای بالای سایتم نوشته باشه فروشگاه و بعد با کلیک کردن روی اون وارد فروشگاه ووکامرس بشه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
1. میتونید قالب خودتون رو سازگار کنید یا برای استفاده از قالب های مختص فروشگاه از قابلیت شبکه وردپرس استفاده کنید

2. برای زیر دامنه کردن از قابلیت شبکه و برای صفحه جدا که خودش میسازه...

miladddd

تازه وارد
ممنون

چجوری قالبو سازگار کنم؟ من یه کدو اضافه کردم توی یه قسمتی. دیگه پیغام ناسازگار بودن نمیده. یعنی دست شده؟

من در حال حاضر سایتم روی local host هست. میتونم اینجا زیر دامنه درست کنم؟

اگه میشه توضیح بیشتری بدید. من یکم آمواتورم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
لطفا جستجو کنید!...

توی لوکال ساب دومین در حالت عادی نمیشه. نیاز به تنظیمات زیادی داره

miladddd

تازه وارد
حالا گذشته از این سوال من نتونستم هنوز با ووکامرس درست کار کنم

من میخوام یه فروشگاه فروش آموزشهای نرم افزاری هم توی سایتم داشته باشم

نمیخوام تنظیمات خفنی برای ووکامرس انجام بدم

در همین حد که راه بندازه کارمو کافیه

میشه راهنماییم کنید که تنظیمات اولیش باید چجوری باشه؟

miladddd

تازه وارد
اگه میشه این سوالمو پاسخ بدین؟

برای ثبت نام، خود ووکامرس سیستم ثبت نام داره یا از یک افزونه جدا برای ثبت نام باید استفاه کنم؟

Alaric

کاربر عضو
دوست عزیز برای ثبت نام در فروشگاه افزونه خاصی نداره همین که مشتری وارد فروشگاه بشه روی حساب کاربری کلیک کنه یه صفحه میاد که اگه یوزر پسورد داشته باشه میتونه وارد بشه اگه هم نداشته باشه تو فرم سمت چپش میتونه ثبت نام کنه و حساب کابری بسازه.در مورد تنطیمات هم اکثرا به صورت پیش فرض درست هستش.همش هم فارسی هستش با چند بار آزمون خطا میتونید به نحوی که دوست دارید فروشگاه خودتون رو بسازید و باز هم اگه مشکل داشتید به صورت دقیق مطرح کنید تا راهنمایی بشوید.

vartig

تازه وارد
سلام دوستان من جدیدم و یک سوال ساده و اساسی داشتن

اختلاف ووکامرس فارسی و انگلیسی چیه؟ آیا من مجبورم از نسخه فارسی استفاده کنم؟

منظورم بجز متنهای فارسی قابلیت خاصی داره؟ یا برای وصل و کار با بانکهای ایرانی باید از نسخه فارسی استفاده کرد؟

پیشاپیش ممنون

:53:

erfan

طراح وب
پرسنل مدیریت
دسوت گرامی فرقی نداره انگلیسی هست که فارسی شده اگر میتونید انگلیسی استفاده کنید موردی نداره( اخه اینم سوالیه؟ ) :68:

hamid0090

تازه وارد
1. میتونید قالب خودتون رو سازگار کنید یا برای استفاده از قالب های مختص فروشگاه از قابلیت شبکه وردپرس استفاده کنید2. برای زیر دامنه کردن از قابلیت شبکه و برای صفحه جدا که خودش میسازه...
برا صفحات جدا با قالب اختصاصی فروشگاه میتونه بسازه؟یا نه منظور چیز دیگه ای هست؟

واسه ساب دامین هم زدین از شبکه استفاده کنین برا مواقعی هست که محدودیت دیتابیس هست مثلا؟(چون بصورت جدا خودش نصب میشه درسته؟)

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما اموزش سازگار کردن رو بخونید. متوجه میشید

مورد ساب دومین و شبکه انتخابی هست...

miladddd

تازه وارد
سلام دوباره

من سایتمو چند روزه روی هاست آپلود کردم

میخوام الان ووکامرسو روش راه بندازم

میتونم به صورت زیر ببرمش روی subdomain ؟

shop.esme site.ir

اگه به این شکل درستش کنم، میتونم قالب جدا هم براش بزارم؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بله. ولی باید یک دیتابیس جدا براش بسازی. کلا یک وردپرس نو

بالا