چند سوال از پلاگین

qwerty2004

تازه وارد
با سلام به همه عزیزان

چند سوال داشتم و ممنون میشم عزیزان راهنمایی کنند :

1- وقتی وارد سایت می شیم تصاویر پست ها به شکل جالبی لود می شوند ، این توسط چه پلاگینی ایجاد شده؟؟

2- یک سایت ورد پرس نصب کردیم . برای اینکه از ابتدای کار به فکر رنکینگ و ... باشیم در الکسا و ... ایا باید در الکسا و جاهای دیگه عضو شد ؟؟ ایا پلاگین می خواد؟؟

ایا Google XML Sitemaps توصیه میشه ؟؟ لطفا کامل راهنمایی بفرمائید.

3- وقتی یک page info از پرشین اسکریپت می گیرم انجا alexa verification و google site verification هستش این کار رو به چه صورت انجام بدم و چه تاثیراتی داره؟

همچنین description و keyword رو به چه صورت اضافه کنم؟

4- مشکل اصلی ام هم این افزونه WP Super Cache هستش ، کسی می تونه کانفیگش رو راهنمایی کنه بهم؟؟

qwerty2004

تازه وارد
کسی نیست راهنمایی کنه

سوالهام سخته یا جواب نداره!!!!؟؟؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
1. قبلا توضیح دادیم . پلاگین jquery-image-lazy-loading

2. عضو بشید و یک کد verify که بهتون رو میده بزارید داخل head سایتتون. بله این پلاگین پیشنهاد میشه

3. پاسخ در سوال دوم هست. در گوگل وبمستر و الکسا عضو بشید و کد رو قرار بزارید. keyword و desc هم تاثیر گذاره و جز استاندارد های وب هست

4. بنده استفاده نکردم

mahdi66

کاربر عضو
دوست عزیز دو مورد سوال 4 من اطلاعی ندارم و استفاده نکردم ولی به این صفحه برید اطلاعات کامل رو داره

mahdi66

کاربر عضو
البته این برای افزونه W3 Total Cache هستش نه WP Super Cache اما کارشون یکیه

qwerty2004

تازه وارد
1. قبلا توضیح دادیم . پلاگین jquery-image-lazy-loading2. عضو بشید و یک کد verify که بهتون رو میده بزارید داخل head سایتتون. بله این پلاگین پیشنهاد میشه

3. پاسخ در سوال دوم هست. در گوگل وبمستر و الکسا عضو بشید و کد رو قرار بزارید. keyword و desc هم تاثیر گذاره و جز استاندارد های وب هست

4. بنده استفاده نکردم
ضمن تشکر از همه دوستان

. keyword و desc رو به چه صورت در وردپرس قرار بدم؟

qwerty2004

تازه وارد
محمد جان داخل header.php که پوشه تم هستش منظورته؟؟

در مورد این پلاگینی که گفتی >> پلاگین jquery-image-lazy-loading . >> من رو تم دیفالت تست می کنم جواب میده اما وقتی رو تم اصلی ام اجرا می کنم تاثیری نداره ، به نظرت مشکل از چی میتونه باشه؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
فایل header.php قالبت رو اینجا بزار تا بهت بگم

بالا