چند سوال برای یک سایت

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

3tareha

تازه وارد
دوستان

بنده یک سایت سرگرمی تفریحی دارم

میخوام چند تا بخش جدید بزارم اما نمیدونم چی بشه و یک راهی هم برای کسب درآمد ولی گزینه های زیر نباشه چون برای اینا خیلی دردسر کشیدم ، مخصوصا فروش کارت شارژ که رفتم درگاه ملتم رو فعال کردم

میخوام این گزینه ها نباشه برای کسب درآمد

فروش کارت شارژ

فروشگاه اینترنتی بخاطر دردسر زیاد

تبلیغات هم که در سایتم هست.

و تعدادی از مواردی که خودم درنظر گرفته بودم برای بخش های جدید ولی نشد.

جامعه مجازی فارسی با phpfox : کلی برای فارسی کردن مشکل داشتم

بازی آنلاین : اسکریپت فارسی پیدا نکردم

چت روم : گزینه مناسبی پیدا نشد حتی et-chat

ممنون میشم راهنمایی کنید و چیزی بهم معرفی کنید که راحت راه اندازی کنم

erfan

طراح وب
پرسنل مدیریت
جامعه مجازی رو بیخیال شو چون 1000000 تا از اینها تو ایران هست تا زمانی که facenama و facebook هست کسی سراغ اونها نمی ره .

اسکریپت بازی انلاین هم هست زیاد! ولی بازی انلاین هم زیاد داریم!

فقط می مونه چت روم که به نظر من بهترین گزینه et-chat هست که شما می گید بدردنخور می تونید سفارش بدید براتون یه اختصاصی طراحی کنن!

ضمنا! شما انتظار نداشته باش که خرج نکنی و پول در بیاری برای هر کاری باید سرمایه گذاری کرد! :68:

به نظر من دنبال یه ایده بهتر باش چون از این چیزیایی که گفتی فک نکنم پولی در بیاد. :)

فقط نظر شخصیم بود :D

:53:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

3tareha

تازه وارد
جامعه مجازی رو بیخیال شو چون 1000000 تا از اینها تو ایران هست تا زمانی که facenama و facebook هست کسی سراغ اونها نمی ره .

اسکریپت بازی انلاین هم هست زیاد! ولی بازی انلاین هم زیاد داریم!

فقط می مونه چت روم که به نظر من بهترین گزینه et-chat هست که شما می گید بدردنخور می تونید سفارش بدید براتون یه اختصاصی طراحی کنن!

ضمنا! شما انتظار نداشته باش که خرج نکنی و پول در بیاری برای هر کاری باید سرمایه گذاری کرد! :68:

به نظر من دنبال یه ایده بهتر باش چون از این چیزیایی که گفتی فک نکنم پولی در بیاد. :)

فقط نظر شخصیم بود :D

:53:
خب میخوام عزیز خرج کنم ولی گزینه مناسبی پیدا نکردم

et-chat رو نگفتم بدرد نخوره امکانات که من میخوام نداره

درضمن facebook و فیس نما کاری ندارم من

وقتی این سیستم ها ایده توش باشه کاربر میگیره.

MahdiY

راهبر انجمن
عزیز کاری نداریم . ایده ای نمانده . اگر هم کارش بگیره پول داری کلی هاست بگیری ؟ دوستمون راست میگه خیلی از این چت روم ها و شبکه اجتماعی ها هست .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا