چند سوال در مورد قالب WooStore

se7en773

تازه وارد
سلام

دوستان من تازگیها قالب WooStore نصب کردم تمام تاپیک مشکلات این قالبو خوندم کلی از سوالات و مشکلاتم رفع شدن فقط چندتا موضوع رو بین مشکلات کاربران پیدا نکردم

1- چجوری میشه بعضی گزینه ها رو مثل «افزودن به سبد خرید» کنار محصول مثل دمویی که تو سایت گذاشته شده بشکل button نمایش داد ؟

2- رنگ دسته ها توی صفحه اصلی و فروشگاه سایت رو چجوری باید تغییر بدم ؟ توی تنظیمات تم قالب پیداش نکردم . ضمنا میخوام دسته ها بصورت دراپ داون (توی تنظیمات فقط یه منوی کشویی ضایع هست) نمایش داده بشن

3- توی صفحه فروشگاه یه منوی کشویی واسه مرتب سازی محصولات هست که میخوام حذفش کنم و همیشه محصولات بترتیب جدیدترین ها نمایش داده بشن

4- من بعد از کلی کلنجار رفتن با تنظیمات بالاخره اسلایدر رو راه انداختم اما فقط صفحه اصلی اسلایدر داره امکانش هست به فروشگاه هم اسلایدر اضافه بشه ( البته این سوالو تو یه تاپیک دیگه هم مطرح کردم که امیدوارم مدیرای سایت منو ببخشن :63: )

5- چطوری میشه بخش محصولات ویژه رو موقتا از صفحه فروشگاه حذف کرد؟

6- یه کادر نارنجی رنگ روی نوار منو هست که سبد خرید رو نشون میده چجوری میشه رنگشو تغییر بدم؟

آخرین درخواستمم اینه که اگه میشه لینک دانلود افزونه افزودن تب به محصول رو واسم بزارید.

خیلی خیلی ممنونم

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
همه این کارایی که می گین یا مربوط به ابزارک هایه قالب هست یا هم پنل مدیریت خود قالب ( با کمی ور رفتن پی می برین :66: )

افزونه نیو تب تو قسمت افزونه ها تو انجمن هست

موفق باشید

se7en773

تازه وارد
همه این کارایی که می گین یا مربوط به ابزارک هایه قالب هست یا هم پنل مدیریت خود قالب ( با کمی ور رفتن پی می برین :66: )افزونه نیو تب تو قسمت افزونه ها تو انجمن هست

موفق باشید
مرسی از پاسختون دوست عزیز اما من نزدیک یک ماهه دارم با تنظیمات سایت ور میرم اما واسه این چندتا مشکل به بن بست خوردم و پیداشون نکردم ممنون میشم اگه کسی بتونه بهم بگه دقیقا چکار باید بکنم

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
سلام دوستان من تازگیها قالب WooStore نصب کردم تمام تاپیک مشکلات این قالبو خوندم کلی از سوالات و مشکلاتم رفع شدن فقط چندتا موضوع رو بین مشکلات کاربران پیدا نکردم

1- چجوری میشه بعضی گزینه ها رو مثل «افزودن به سبد خرید» کنار محصول مثل دمویی که تو سایت گذاشته شده بشکل button نمایش داد ؟

2- رنگ دسته ها توی صفحه اصلی و فروشگاه سایت رو چجوری باید تغییر بدم ؟ توی تنظیمات تم قالب پیداش نکردم . ضمنا میخوام دسته ها بصورت دراپ داون (توی تنظیمات فقط یه منوی کشویی ضایع هست) نمایش داده بشن

3- توی صفحه فروشگاه یه منوی کشویی واسه مرتب سازی محصولات هست که میخوام حذفش کنم و همیشه محصولات بترتیب جدیدترین ها نمایش داده بشن

4- من بعد از کلی کلنجار رفتن با تنظیمات بالاخره اسلایدر رو راه انداختم اما فقط صفحه اصلی اسلایدر داره امکانش هست به فروشگاه هم اسلایدر اضافه بشه ( البته این سوالو تو یه تاپیک دیگه هم مطرح کردم که امیدوارم مدیرای سایت منو ببخشن :63: )

5- چطوری میشه بخش محصولات ویژه رو موقتا از صفحه فروشگاه حذف کرد؟

6- یه کادر نارنجی رنگ روی نوار منو هست که سبد خرید رو نشون میده چجوری میشه رنگشو تغییر بدم؟

آخرین درخواستمم اینه که اگه میشه لینک دانلود افزونه افزودن تب به محصول رو واسم بزارید.

خیلی خیلی ممنونم
1 . به صورت پیشفرض اینطوریه حتما تنظیمات رو دستکاری کردین !

2.منظورتون رنگ متن هست یا سر برگ ( اگه منظورتون متن ابیه به خاطر اینه که تو این قالب کنت های که لینک دارن ابی می شن خودکار راهی نداره ) اگه اشتباه نکنم

3.نمی دونم :104: :104:

4.اره امکانش هست باید کد اسلایدر رو تو صفحه فروشگاه هم بزاری

5.تو index قالب کدش رو باید پیدا کنی و حذف کنی

6.کادر بالایه صفحه که رو می گه ؟ فکر کنم تو پنل قالب باشه ( با ابن قالب کار نکردم نمی دونم !! )

دیگه اینا توضیحات مختصر بود :D راه کارو گفتم یکم تلاش هم بکنن

se7en773

تازه وارد
1 . 2.منظورتون رنگ متن هست یا سر برگ ( اگه منظورتون متن ابیه به خاطر اینه که تو این قالب کنت های که لینک دارن ابی می شن خودکار راهی نداره ) اگه اشتباه نکنم

3.نمی دونم :104: :104:
اگه آبی بود مشکلی نداشت الان رنگشون قرمزه

ممنون از جوابتون

اینم آدرس سایته اگه وقت کردید خودتون یه نگاه بندازید

الانم یه مشکل جدید پیدا کردم که وقتی وارد سایت میشم همش در حال لود کردنه و عکسا و اسلایدر لود نمیشه اما فروشگاه براحتی باز میشه restore هم کردم فایده نداشت

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
اگه آبی بود مشکلی نداشت الان رنگشون قرمزه ممنون از جوابتون

الانم یه مشکل جدید پیدا کردم که وقتی وارد سایت میشم همش در حال لود کردنه و عکسا و اسلایدر لود نمیشه اما فروشگاه براحتی باز میشه restore هم کردم فایده نداشت
وقتی می گید مشکل جدید ینی خودتون تنظیمات رو بهم زدید ( ولیتصاویر هم درست باز می شن این مشکل هم وجود ندارهه ) !!

تنها مشکلی که دیده می شه ماله اسلایدرتونه

اگه بیشتر راهنمایی خواستین با ایمیلم در تماس باشید چون تاپیک داره از حالت نورمال خارج می شه دیگه !!!!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

GraphX

تازه وارد
سلام

دوستان این امکان وجود داره که قبل از اضافه به سبد خرید مقدار محصول رو وارد کرد و بعد به سبد خرید اضافه کرد ؟

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
این امکان رو من دارم ( یادم نمی اد کاری هم کرده باشم پیشفرض بود ) به ادامه مطلب مراجعه کنید این امکان رو داره

13755298153371.bmp

GraphX

تازه وارد
این امکان رو من دارم ( یادم نمی اد کاری هم کرده باشم پیشفرض بود ) به ادامه مطلب مراجعه کنید این امکان رو داره
13755298153371.bmp
ممنون بابت پاسخت

امکانش هست واحد محصول رو عوض کرد ؟

مثلاً به جای تعداد بشه کیلوگرم

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
شدنیه

اگه تو تنظیمات نباشه باید بگین براتون دباره تو قسمت فارسی سازیش به جایه عدد از گیلو گرم یا واحد مورد نظرتون استفاده کنن که هزینه بر است !! با اقا محمد پ.خ بزنید ببینین چی جوابتون رو می دن جون فارسی سازی با ایشون بوده

se7en773

تازه وارد
وقتی می گید مشکل جدید ینی خودتون تنظیمات رو بهم زدید ( ولیتصاویر هم درست باز می شن این مشکل هم وجود ندارهه ) !!تنها مشکلی که دیده می شه ماله اسلایدرتونه

اگه بیشتر راهنمایی خواستین با ایمیلم در تماس باشید چون تاپیک داره از حالت نورمال خارج می شه دیگه !!!!
مرسی که جواب دادین

اما من منظورتونو متوجه نشدم . یعنی چی تاپیک داره از حالت نرمالش خارج میشه ؟ تاپیک تو انجمن پرسش و پاسخ و پشتیبانی ووکامرسه اصلا هدف انجمن همین رفع ایراد کاربراست . شما خیلی زحمت کشیدین که جواب دادین و من واقعا ازتون ممنونم اما خودتون گفتین که با این قالب کار نکردین و من هم مشکلم هنوز حل نشده

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
نه دوست عزیز اشتباه برداشت نکنین اخه من جوابتون رو کامل دادم

قالب سایت رو هم چک کردم مشکلی نداشت برای همین گفتم !!!

چون دلیل به ادامه اش نمی دیدیم

شما هر چی دوست داری بپرس :67:

jalal768

تازه وارد
دوستان من هنوز نتونستم مشکل اسلایدر و مشکل محصولات ویژه رو حل کنم! کسی هست کمکم کنه؟

marziyeh1as

Banned
اگه آبی بود مشکلی نداشت الان رنگشون قرمزه ممنون از جوابتون

سلام دوست عزیز میشه بگی چطوری این لیست کشویی رو اضافه کردی

بالا