mihanpsd

تازه وارد
یک افزونه نیاز دارم که مشابه سایت پایین ، فروشنده های مختلف بتونن روی یک محصول قیمت گذاری کنن ، حالا نه به کاملی سایت معرفی شده ، در حد نمایش نام فروشنده و قیمت فروشنده .

از افزونه دکان برای فروشندگان استفاده کردم .

یا مشابه دی جی کالا که چند فروشنده میتونن یک محصول رو بفروشن

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دیجی کالا قسمت انتخاب فروشنده تنها یک گزینه ست . از پشت قضیه اطلاع ندارم ایا فروشنده پنل داره یا خیر.

اما ما چندین افزونه multi vendor داریم. خود ووکامرس ارائه داده ، شرکت yith همینطور و چند شرکت دیگه (مثلا دکان) باید دید این قابلیت رو دارن یا خیر

mihanpsd

تازه وارد
دیجی کالا قسمت انتخاب فروشنده تنها یک گزینه ست . از پشت قضیه اطلاع ندارم ایا فروشنده پنل داره یا خیر.

اما ما چندین افزونه multi vendor داریم. خود ووکامرس ارائه داده ، شرکت yith همینطور و چند شرکت دیگه (مثلا دکان) باید دید این قابلیت رو دارن یا خیر
روی لینک زیر اگه کلیک کنید مشاهده میکنید که قسمت انتخاب فروشنده دو گزینه داره ، من به یه همچین چیزی نیاز دارم که چندین فروشنده بتونن قیمت هاشون رو برای یک محصول آپدیت کنن .

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
میتونید نمایشی اون قسمت رو فعال کنید و شما به عنوان مدیر دو قیمت متفاوت بر اساس گارانتی بگذارید ، اما اینکه فروشنده ها تغییر بدن ، افزونه ای براش ندیدم!

Snk

تازه وارد
میتونید نمایشی اون قسمت رو فعال کنید و شما به عنوان مدیر دو قیمت متفاوت بر اساس گارانتی بگذارید ، اما اینکه فروشنده ها تغییر بدن ، افزونه ای براش ندیدم!
سلام دوست عزیز

میشه لطفا همین کاری که گفتی رو توضیح بدی که چجوری میشه انجامش داد ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام دوست عزیز

میشه لطفا همین کاری که گفتی رو توضیح بدی که چجوری میشه انجامش داد ؟
اموزش ووکامرس رو مشاهده کنید (بخش محصولات متغیر)

jathiya

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

امکانش هست و شما می توانید به راحتی اینکار رو انجام بدهید فقط باید از افزونه دکان استفاده کنید

masoud ashoori

کاربر عضو
سلام، نحوه کار در دیجی کالا به این صورت هست که باید کالا از قبل موجود باشه و من فروشندش بشم و اگر کالا وجود نداره میتونم کالا رو ثبت کنم.
کالاهایی که موجود هستند رو از توی پنل سرچ میکنم روی گزینه میخواهم فروشنده این کالا باشم کلیک میشه و در یک صفحه فقط میشه متغیر هایی مثل رنگ و گارانتی رو ایجاد کرد و دسترسی دیگری نمیده.

افزونه دکان هم یک ماژول به نام Dokan Single Product Multiple Vendor داره، در صفحه کالا برای کسانی که فروشنده هستند یک گزینه به نام میخواهم فروشنده این کالا باشم اضافه میشه و  میشه همین کار رو کرد ولی از نحوه کارکردش اطلاعی ندارم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا