چند مشکل در قالب وردپرس 3.6

• نویسنده موضوع MR.KH
  • تاریخ شروع

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
سلام

نمی دونم تو این چند روز هر چی بدبختیه داره سرم می اد

نمی دونم چه جوری منظورمو برسونم ولی وقتی سایت رو باز می کنی صفحه سفید می اد وقتی موس رو می بری بالا جایه نوار ابزار نگر می داری کد هایه سایت نمایش داده می شه

ادرس : blog.horn-team.ir (قالب سحیفا)

امرا کسی نفهمید

همین مشکل تو ادامه مطلب این دو بخش دیگه از سایت هم هست ولی صفحات اولشون درسته

ادرس : shop.horn-team.ir (قالب argentum )

ادرس : des.horn-team.ir (قالب ای ار بنر)

اگه کسی چیزی فهمید راهنمایی کنه !

MR.WP

مدیر انجمن وردپرس
در فایل header.php تگ title رو ببندید .

تگ با <title> شروع میشه و با </title> بسته میشه .

اگه نمیتونی محتویاتشو بذار خودم ادیت کنم برات .

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
سه تا هدر خدمت شما

ممنون

MR.WP

مدیر انجمن وردپرس
همین مشکل رو هم با قالب پیشفرض دارید ؟

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
خیر قالب رو عوض می کنم درست می شه

البته قبلا قالب ها درست بودن یک دفعه این مشکل پیش اومد

MR.WP

مدیر انجمن وردپرس
به احتمال زیاد دستکاری کردید قالب هارو . خب قالب ها رو پاک کنید . دوباره دانلود کنید و دوباره نصب کنید .

اگر باز مشکل داشت اعلام کنید .

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
به این کارو هم تست کردم :-"

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
افزونه ای چیزی فعال نکردی؟...

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
نه والا اصلا صبح سایت رو باز کردم باز شد شب امدم خونه باز کردم اینجوری بود !! (افزونه ها و وردپرس رو به روز کردم همین )

alifiresoft

کاربر عضو
سه تا هدر خدمت شما

ممنون
برای قالب sahifa این فایلی که دادید فایل روی هاست شما نیست. چون داخل این فایل تگ title بسته شده اما در سورس کد سایت شما اینطور نیست. این فایل رو با فایل داخل هاست جایگزین کنید مشکل برطرف میشه. اون دو تای دیگر هم دقیقا همین مشکل را دارند و تگ title در ادامه مطب بسته نمیشود و این مشکل را بوجود می آورد. با جایگزین فایل هدر از فولدر اصلی که دانلودکردد باید مشکل برطرف بشود.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
برای قالب sahifa این فایلی که دادید فایل روی هاست شما نیست. چون داخل این فایل تگ title بسته شده اما در سورس کد سایت شما اینطور نیست. این فایل رو با فایل داخل هاست جایگزین کنید مشکل برطرف میشه. اون دو تای دیگر هم ببرسی میکنم نتیجه را میگم.
:109: دوست عزیز اگه مال سایت نیست پس از کجا اوردم !!

alifiresoft

کاربر عضو
:109: دوست عزیز اگه مال سایت نیست پس از کجا اوردم !!
پس شما یه زحمت بکش کل قالب رو از روی هاست زیپ کن. بعد لینکشو بده تا من روز لوکال تست کنم ببینم مشکلش چیه

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
پس شما یه زحمت بکش کل قالب رو از روی هاست زیپ کن. بعد لینکشو بده تا من روز لوکال تست کنم ببینم مشکلش چیه
خدمت شما

mr.na3r

کاربر عضو
این مشکل برای من هم وجو داشت ،احتمالا مشکل شما هم مانند مشکل من است. متاسفانه مربوط به فایل فانکشن یکی از قالبها بود.ولی نمیدانم چگونه بود که بقیه ی قالبها هم همینطوری شدند.اگر امکان دارد کل قالبها را پاک کنید و سپس قالبی با فایل فانکشن درست نصب کنید.

البته

alifiresoft

کاربر عضو
من قالب صحیفای شما را دانلود کردم. موقع فعال کردن به فایل فانکشن شما در خط 92 گیر داد. بعد رفتم از روی نت فایل اصلی را دانلود کردم و دیدم که بدون مشکل نصب شد. احتمالا شما تغییراتی داده اید که باعث بروز این مشکل شده.

به طور مثال در خط 16 فایل loop.php باید کلمه tie_get_score به the_get_score تبدیل بشه . به نظرم اگه فایل اصلی قالب رو از این سایت :

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
یک بار این کارو کردم ولی از پرشین اسکریپت دی ال کردم حالا همیار وردپرس رو هم چک می کنم

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
بعد بروز رسانی افزونه All In One SEO Pack به طور عجیبی درست شد خودش :63:

بالا