چند مشکل در ووکامرس

sadeghgenavehi

کاربر عضو
با سلام

مشکلات من تمومی نداره

ببینید اینجارو

1.مثلا وقتی روی افزودن به سبد خرید میزنم پایینش نوشته میشه سبد خرید میخوام این سبدخریدی که زیرش میاد حذف بشه و بجای افزودن به سبد خرید بعد از زدنش نوشته بشه به سبد خرید افزوده شد

باید چیکار کنم درست بشه این مشکل ؟

2.تنها در اینترنت اکسپلورر وقتی استان رو میخوای انتخاب کنی از کادر زده بیرون من از آخرین نسخه ووکامرس استفاده میکنم و مشکل در فایر فاکس حل شده بود ولی در مرورگر اینترنت اکسپلورر درست نشده و تیک غیرفعال کردن آجاکس ووکامرس در آپدیت جدیدش برداشته شده باید چیکار کنم ؟

miladtaktaz

تازه وارد
با سلاممشکلات من تمومی نداره

ببینید اینجارو

1.مثلا وقتی روی افزودن به سبد خرید میزنم پایینش نوشته میشه سبد خرید میخوام این سبدخریدی که زیرش میاد حذف بشه و بجای افزودن به سبد خرید بعد از زدنش نوشته بشه به سبد خرید افزوده شد

باید چیکار کنم درست بشه این مشکل ؟

2.تنها در اینترنت اکسپلورر وقتی استان رو میخوای انتخاب کنی از کادر زده بیرون من از آخرین نسخه ووکامرس استفاده میکنم و مشکل در فایر فاکس حل شده بود ولی در مرورگر اینترنت اکسپلورر درست نشده و تیک غیرفعال کردن آجاکس ووکامرس در آپدیت جدیدش برداشته شده باید چیکار کنم ؟
مشکل اول رو میتونید اون کلمه ای که میخواید در حلقه ترجمه فارسی ساز ووکامرس جایگزین کنید

دومی رو هم در تنظیمات ووکامرس Enable enhanced country select boxe و جی کوئری رو غیر فعال کنید، اگر برداشته شده پس قالب شما با ورژن جدید هماهنگی نداره یا باید قالبو آپدیت کنید یا به ورژن قبلیه ووکامرس برگردید

sadeghgenavehi

کاربر عضو
مشکل اول رو میتونید اون کلمه ای که میخواید در حلقه ترجمه فارسی ساز ووکامرس جایگزین کنیددومی رو هم در تنظیمات ووکامرس Enable enhanced country select boxe و جی کوئری رو غیر فعال کنید، اگر برداشته شده پس قالب شما با ورژن جدید هماهنگی نداره یا باید قالبو آپدیت کنید یا به ورژن قبلیه ووکامرس برگردید
این تنظیمات در ورژن جدید نیست

سبد خرید.رو اگر بزنم حلقه همه جا سبدخرید میشه مثلا اضافه شد

من ميخوام پاک بشه

کس ديگه ای نیست راهنمایی کنه؟

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
هر دو مشکل شما به پوسته بر می گرده. برای اولی ، می تونید فایل ترجمه پوسته رو ویرایش کنید و همچنین برای مشکل دوم پوسته رو با نگارش تازه ووکامرس همگام کنید.

sadeghgenavehi

کاربر عضو
هر دو مشکل شما به پوسته بر می گرده. برای اولی ، می تونید فایل ترجمه پوسته رو ویرایش کنید و همچنین برای مشکل دوم پوسته رو با نگارش تازه ووکامرس همگام کنید.
آخه هیچ کدومش ارور نداده

GameSharing/woocommerce/content-product.php,

GameSharing/woocommerce/content-product_cat.php,

GameSharing/woocommerce/global/wrapper-end.php,

GameSharing/woocommerce/global/wrapper-start.php,

GameSharing/woocommerce/single-product/related.php

- - - Updated - - -

مشکل اولی در ترجمه نبود

برمیگرده به ووکامرس

چیکار منم؟

- - - Updated - - -

لطفا کمک کنید تا امشب من حتما باید درستش کنم

چون فردا دیگه نمیتونم

ممنون

ببخشیدبابت اسپم

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
از فارسی ساز ووکامرس استفاده کنید. و از حلقه ترجمه برای عبارت جایگزین استفاده کنید.

اون تیک بهبود کشورهای گزینشی هستش. هستش در نسخه جدید، بیشتر دقت کنید. اون تیک رو بردارین

sadeghgenavehi

کاربر عضو
از فارسی ساز ووکامرس استفاده کنید. و از حلقه ترجمه برای عبارت جایگزین استفاده کنید.اون تیک بهبود کشورهای گزینشی هستش. هستش در نسخه جدید، بیشتر دقت کنید. اون تیک رو بردارین
اگر میشه بهم بگید کجاست؟

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
پاسخ شما داده شده. خوب بخونید.

برای ترجمه، شما باید افزونه فارسی ساز ووکامرس رو نصب کنید، و بعدش برید در قسمت حلقه ترجمه و عبارتها رو با هم جایگزین کنید. برای دومی هم باید برید تو قسمت تنظیمات ووکامرس اون گزینه رو می بینید و تکش رو بر می دارید

sadeghgenavehi

کاربر عضو
پاسخ شما داده شده. خوب بخونید.برای ترجمه، شما باید افزونه فارسی ساز ووکامرس رو نصب کنید، و بعدش برید در قسمت حلقه ترجمه و عبارتها رو با هم جایگزین کنید. برای دومی هم باید برید تو قسمت تنظیمات ووکامرس اون گزینه رو می بینید و تکش رو بر می دارید
در ورژن جدید نیست

هر چی گشتم نبود

از ترجمه ووکامروس فایده نداره چون اگر تغیر دادم هر چی کلمه سبد خرید هست تغیر میکنه

salmanadl

تازه وارد
برای من هم همینطوری شده چطور میشه درستش کرد اون گزینه ای که میگین نیست اصلا

ممنون و تشکر

بالا