چند مشکل در ووکامرس

arkapal

تازه وارد
سلام،من چندتا مشکل دارم توی ووکامرس:

اولیش این که:

+مطلب میفرستم و براش دسته رو انتخاب میکنم ولی وقتی میرم توی اون دسته بندی میگه محصولی وجود ندارد! اینجا:  

+دوم اینکه موقع ویرایش مشخصات محصول اون دایره لودینگ میاد و فقط میچرخه و نمیره! مجبورم هی برم تو inspect مرورگر و کد لودینگ رو حذف کنم و بیام ویرایش کنم بعد ذخیره رو بزنم و یکم بعد باز برم از از inspect کد لودینگ رو حذف کنم و بعد بروزرسانی کنم محصولو :|

ووکامرس خسته کننده اس واقعا،کلی ادا داره، بروزرسانی هم کردم کلا بهم ریخت این الان نسخه ی بروز نیست، بعد بروز رسانی همه چیش خراب میشه...

زودتر  به جواب برسم ممنون میشم...!

arkapal

تازه وارد
سلام،

الان نسخه اش 3.0.1 هست!

همون مشکلات رو هم داره

آخرین ویرایش توسط مدیر:

arkapal

تازه وارد
با نسخه قبل از 3 ووکامرس هم همین مشکل رو داشتین؟؟نسخه2.6 منظورمه

برای نسخه 3 ووکامرس بروزرسانی قالب رو انجام دادین؟
مشکل قسمت مطالب(دسته بندی) رو نمیدونم داشت یا نه،چون رو ظاهرش کار میکردم،

اما قسمت ایجاکس و لودینگ رو نداشت!

بروزرسانی قالب اگه منظورتون اون چیزاییه که توی ووکامرس مینویسه عوض کنیم، یه بار عوض کردم فرقی نکرد!

ولی فکر میکنم بعد اپدیت مشکلاتش شروع شده

اون نسخه ی قبلی رو هم پیدا نمیکنم نصب کنم

gar_1383

کاربر عضو
لودینگ احتمالا از سرعت اینترنت باشه.اگر از عدم نا سازگاری قالب با نسخه 3 ووکامرس باشه با دانگرید ووکامرس مشکل حل خواهد شد.

کش مرورگرتون رو هم پاک کنید.

اگر قالب سایت پشتیبانی داره بروزرسانی قالب رو طراح یا فروشنده قالب انجام میده  با نسخه فعلی جایگزین می کنید.از فروشنده قالب نسخه جدید رو بخواین اگرهم دانلود کردین باید منتظر بروزرسانی قالب باشید.بعد از بروزرسانی قالب از ووکامرس 3 استفاده کنید.قالب باید با نسخه جدید سازگار باشه

از این لینک   قسمت پایین صفحه Development Version نسخه های قبلی رو میتونید دانلود کنید.قبلش نسخه فعلی ووکامرس رو پاک کنید.

و یا  از افزونه   برای دانگرید به نسخه قبلی ووکامرس استفاده کنید .اگر بروزرسانی دیتابیس رو هم زده باشین با این افزونه مشکلی پیش نخواهد امد.

افزونه بهتره خودم هم با این دانگرید کردم هیچ مشکلی نداشت

آخرین ویرایش توسط مدیر:

arkapal

تازه وارد
برگشتم به نسخه ی 2.6 و لودینگ درست شد، اما دسته بندی مطالب هنوز مینویسه محصولی وجود نداره!!! در حالی که برای اون دسته بندی محصول ارسال شده:

اینو نمیدونید از کجاشه مشکلش؟

gar_1383

کاربر عضو
برگشتم به نسخه ی 2.6 و لودینگ درست شد، اما دسته بندی مطالب هنوز مینویسه محصولی وجود نداره!!! در حالی که برای اون دسته بندی محصول ارسال شده:

اینو نمیدونید از کجاشه مشکلش؟
در این لینکی که قرار دادین همه چی درسته

arkapal

تازه وارد
بله دسته بندی هم بالاخره درست شد!

مشکلش این بود که تو تنظیمات ووکامرس قسمت نمایش،برای صفحه ی فروشگاه یه برگه انتخاب کرده بودم که با توجه به شرایط سایتم نباید این کارو میکردم!!!

بالا