چه سایتی بزنم؟

• نویسنده موضوع ali77
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Ehs@n

کاربر عضو
مرسی حامد! :53:

علی ! سایت با هر سیستمی و هر موضوعی می خوای شروع کنی بکن! فقط اینو باید رعایت کنی! تولید محتوا!

این تاپیک داره 2-3صفحه میشه! و اگه بخوایم کل این 2-3 صفحه رو خلاصه کنیم میشه

تولید محتوا

اگه می تونی تولید محتوا کنی بسم الله! شما شروع کن نگران قالب نباش! سخترین حالت ممکنه اینه که یا از یه سایت خارجی قالب بر می داری و یا شما که میگی مشکلی با هزینه نداری - یه قالب برات طراحی می کنند!

ho3e!n

تازه وارد
شما که پول براتون مهم نیست دنبال قالب رایگان میگردید ؟! خوب بیدید یه کار بلد و حرفه ای یه قالب براتون طراحی کنه ! :53:

cniran

کاربر عضو
یه چیزی هست به نام الگو برداری

خداییش بیاید صادق باشیم. اونطرفی ها در زمینه سایت و خلاقیت از ما ( بیشتر ما ) جلو هستن. پس بیاید ببینید اونا چه سایتی زدن جدیدا و موفق بودن. بیاید شما هم همونو بزنید.

یکی از فکر های خوبی که من دارم وقت عمل بهش رو ندارم که میشه برای ایران و کل دنیا طراحی بشه اینه

سایت وصیت نامه آنلاین.

که طرف بیاد وصیت بنویسه یا صوتی بزاره یا تصویری بزاره و تاریخ مشخص کنه که مثلا" تا فلان روز این معلوم نباشه برای وارث و بعد از اون یه پیامک برای وارث ( وارثین ) بره که یوزر پسورد سایت اینه برید ببینید ( بدون اینکه بتونه حذف کنه وارث و فقط بتونه ببینه )

در طی اون مدت تعیین شده هم پیامک بره برای وصیت کننده که هنوز زنده ای؟ بعد هم با پیامک وصیت کننده اون زمان رو تمدید کنه.

این یه سایت خدمت رسانی کاملاً کاربردی و درآمد زا میتونه باشه. با 500 تومن هم میتونید بدید برنامه نویسا بنویسن براتون. برای شارژ حساب با کارمزد هر شخص هم میشه هزینه گرفت و برای وصیت صوتی و تصویری هم تعرفه میشه گذاشت.

به دنبال فکر بکر باشید!

یه فکر دیگه هم دارم که خیلی باحاله اما نمیگم :دی

ali77

تازه وارد
من کی گفتم مشکلی با هزینه ندارم؟ :((

کیه که با هزینه مشکل نداشته باشه؟ :((

من گفتم برام مهم نیست که از سایت پول در بیارم یا نه ،نه این که پول بدم :41:

ali77

تازه وارد
خیلی خیلی فکر باحالی بود ، حتما اسمش رو هم بذارم وصیت دات کام :) :)

ولی حیف که پول ندارم

pishraft

تازه وارد
سلام عزیزان من عضو تازه هستم میخواستم بپرسم که کجا باید یک موضوع رو شروع کنم و سوال و جواب کنم. لطفا پاسخ بدین سپاس

IAMIR

کاربر عضو
به بالای صفحه دقت می کردید .

اگر سوالی در رابطه با اسکریپت ها,قالب ها,سیستم های مدیریت و... دارید فقط در انجمن "پرسش و پاسخ" تاپیک ارسال کنید

straywar

تازه وارد
سلام.دوستان از نظر بنده نگردید دنبال مباحثی که تنها بازدیدش زیاده.

شاید یک سایت تخصصی ترین وب سایت مثلا طراحی نرم افزار در ایران باشه و نرم افزار هایی طراحی کنه که دنیا نتونه بهش دست پیدا کنه.

و حتی طراحی رایگان کنه نرم افزار هاشو(برای مثال چون طراحی نرم افزار زیر چند میلیون تومان نیست:دی)

طرفدار زیادی برای این رسته نیست و مثلا هر کار کنند روزانه به 200 بازدید شاید نرسن.

ولی این ملاک نمیشه این وب سایت به درد نمیخوره و یا موفق نیست!

بنده خودم در یک رسته برای وب سایت دارم کار میکنم که هنوز در ایران هیچ کس نتونسته این رو بیاره بالا.

فقط یک انجمن تونسته کار کنه ولی فقط در راستای ساخت و تغییرات کد(یعنی مخصوص مدیران هست نه بازدید کنندگان)

در راستای یکی از بازی های آنلاین ایرانی هست.

مدیران این سایت باید 2ویژگی داشته باشند.

حداقل 5سال این بازی رو کرده باشند تا بتونن واقعا نظر بدند و یا اخبار بزارند.

حداقل 2سال به غیر از بازی کردند سرور بازی رو مدیریت کنند تا با کد ها آشنا باشن.

که یعنی کادر فعلی سایت من از 4نفر تشکیل شده.

1.برنامه نویس نرم افزار با 4سال سابقه.

2.کد نویس C++ | SQL با 5سال سابقه.

3.مدیریت سرور و توانایی آموزش هر چیزی که بخواید با 8سال سابقه.

4.سازنده Plugin های بازی با 2سال سابقه.

فعلا درحال طراحی قالب هستیم و هنوز شروع به کار نکردیم.

ولی من برای جمع کردن این کادر بیش از 3ماه مشغول بودم

پس نمیشه یک دفعه تصمیم گرفت نظر پرسید سریع ام با 30 هزار تومان سایت زد.

شاید بنده بعد از چند ماه بازدید ام به 5000 برسه و بیشتر نشه ولی این ربطی نداره به اینکه ما سایتمون موفق نیست.

در هر زیمنه که 1.علاقه 2.تجربه 3.توانایی 4.خلاقیت دارید فعالیت کنید.

straywar

تازه وارد
دوستان که میخوان سایت بزنند.

2نکته دیگه ام اعلام کنم.

1.استفاده از هاست های ایرانی (شاید قیمتش بیشتر باشه ولی نه خیلی مثلا یک پلن 1 گیگ فضا بگیرید با 50 هزار تومان)

علت:خارج نشدن پول های کشور به خارج از کشور | برتری سرعت لود سایت | برتری پشتیبانی | همایت سایت های ایرانی | اشتغال زایی.

2.استفاده از طراحی های قالب های فروشی ایرانی که برای عموم گذاشتند.

علت:میتونید با 30 الی 50 هزار تومان یک قالب خوب گیر بیارید برای شروع ام عالیه | کمک به سایر افراد ایرانی | ایجاد اشتغال در کشور

موفق باشید...

(بنده خودم برای این وب سایت جدید ام فضای 20480 مگابایتی خریداری کردم با ترافیک 204.800 مگابایت که من برای 3سایت قبلی که داشم از هاست آلمانی استفاده میکردم و بد نبود ولی ما خودمون باید از کشورمون حمایت کنیم نه خارجی ها.)

سعی کنید همه چیزتون رو ایرانی خریداری کنید =((

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا