چه سایتی بزنم که درآمد داشته باشه؟

sir-mahan

تازه وارد
وقتی یه تبلیغات گسترده تویه تلگرام برایه هر    1k بازدید پستت تویه کانالت بهت 10 هزار تمن بده 

اگر فقط 2k بازدید بدی پول زنده موندنت در میاد

پول اینترنتت در میاد

یه کانالی که  یه شب فقط 10k ویو بده میشه 100 هزار تومان

ولی کانالایی هستن که    یه شب فقط 150k ویو میدن خوب یه سایت همچین درامدی داره ؟ هیچ وقت نداره هیچ وقت

تازشم تو تویه سایت داری دهن    خودتو سرویس میکنی مطلبی بزاری که کاربر تویه جست و جوهاش باشه و کلی حجم اینترنتی میره هزینه هاست میره

و ....

ولی یه   کانال تلگرام اینجوری نیست
تلگرام ی برنامست ، هر زمانی ممکنه بگن  فیلتر شد ! مثل زمانی که اینستاگرام بود !

HELL BOY

تازه وارد
تلگرام ی برنامست ، هر زمانی ممکنه بگن  فیلتر شد ! مثل زمانی که اینستاگرام بود !
با فیلتر شدن تلگرام چیزیو از دست نمیدی 

کار با تلگرام خیلی راحت تر از سایت و وبلاگه کار بر پسند تر هم هست همه ایران کار باهاشو بلدن همه یهدونه دارن از هر ۱۰ ایرانی ه8 تاشون تلگرام داره طرف تو کانالته خوشش اومد فور میکنه برا یکی دیگه هیچ وقت سایت به این درجه نمیرسه 

alikamankesh

تازه وارد
من موضوع خودمو پیدا کردم.

سایت یار کودک.

قصه ، شعر ، لالایی ، هوش ، آموزش ، دانلود بازی و فروشگاه برای بچه های 6 ماه تا 6 سال.

کانال تلگرامش هم زدم

sinalotfi

تازه وارد
سن خیلی خوبی داری و با توجه به اینکه تو خونوادتون هم پدرت فنی هست بخاطر همین خوب تو رو درک میکنه و میتونه خوب ازت حمایت بکنه

منم تو سن 14 سالگی اولین برنامه خودم رو با ویژوال بیسیک نوشتم و بعد از یع مدت یه نرم افزار که دقیقا مشابه بود با "دیوار"‌رو اون موقع با همون ویژوال بیسیک نوشته بودم

بعضی ایده ها هستند که اگه در همون سن ازشون حمایت بشه، در آینده میتونه حتی دنیا رو هم تغییر بده

برات چند تا توصیه دارم:

همین مسیر رو ادامه بده

درباره اینترنت اشیاء میتونی کمی تحقیق بکنی و ببینی چه پروژه هایی داره و چقدر خوب میشه ازش میلیاردی پول درآورد

زبان برنامه نویسی پایتون و چند تا از ماژول هاش رو حتما یاد بگیر. تو طراحی وب و امنیت و همه جا بدردت میخوره

اگه قراره حرکتی بکنی، برای جهان الان اینکارو نکن، به فکر یک نوآوری باش برای آینده.

یادت باشه که، موفقیت دست کسی هست که بتونه تعبیه ترین روش رو اجرا بکنهچند سال پیش برای اومدن به اینترنت باید کلی زحمت میکشیدیم و کارت اینترنت میخریدیم و دایل آپ و... الان با همین گوشی های موبایل میتونیم بیایم اینترنت،‌یا مثلا چند سال پیش برای یک خرید تلویزیون باید کلی مغازه ها رو میگشتیم الان تو خونه خودمون میتونیم هر چقدر که میخواهیم خرید بکنیم.

مثال های بالا رو گفتم که منظورم رو دقیق از تعبیه سازی متوجه بشی

و  :->  کاری نکن که درس خوندنت مزاحم کارت بشه

موفق باشی

بالا