چگونه برخی از دسته ها را نمایش ندهیم

miladsadsad

تازه وارد
سلام . یکی از مشکلات من در ووکامرس این شده که گاهی یکسری از دسته ها با محصولات داخل آنرا نمیخواهم اصلا در سایت نمایش بدهم . آیا راهکاری برای این امر وجود داره؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
حالت محصول رو به صورت پیشنویس ذخیره کنید.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

اول افزونه  Show IDs by 99 Robots رو از مخزن وردپرس نصب می کنی و آی دی دسته رو پیدا می کنی اونوقت در این کد قرار میدی

<?php// Hide contents of a specific batch in Homefunction exclude_category_home( $query ) { if ( $query->is_home ) { $query->set( 'cat', '-8629,-7963,-8960,-8962' ); } return $query;}add_filter( 'pre_get_posts', 'exclude_category_home' );?>اونجایی که عدد به صورت منفی خورده همه رو حذف کن و عدد مورد نظرت رو قرار بده فقط یادت باشه منفی از کنارش حذف نشه و برای مخفی کردن چند دسته عین مورد نظر کار کن حالا این کد رو در قسمت functions.php پوسته در اولش قرار بده یادت باشه چون اول فایل functions.php یک <php? هستش اون رو با اینتر بفرستی پایین تر تا حذف نشه حالا کل دسته مورد نظرت مخفی میشه {برای محصولات به صورت تکی هم کافی کد آی دی رو قرار بدی}

موفق باشی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

miladsadsad

تازه وارد
با سلام

دوست عزیز

اول افزونه  Show IDs by 99 Robots رو از مخزن وردپرس نصب می کنی و آی دی دسته رو پیدا می کنی اونوقت در این کد قرار میدی

<?php// Hide contents of a specific batch in Homefunction exclude_category_home( $query ) { if ( $query->is_home ) { $query->set( 'cat', '-8629,-7963,-8960,-8962' ); } return $query;}add_filter( 'pre_get_posts', 'exclude_category_home' );?>اونجایی که عدد به صورت منفی خورده همه رو حذف کن و عدد مورد نظرت رو قرار بده فقط یادت باشه منفی از کنارش حذف نشه و برای مخفی کردن چند دسته عین مورد نظر کار کن حالا این کد رو در قسمت functions.php پوسته در اولش قرار بده یادت باشه چون اول فایل functions.php یک <php? هستش اون رو با اینتر بفرستی پایین تر تا حذف نشه حالا کل دسته مورد نظرت مخفی میشه {برای محصولات به صورت تکی هم کافی کد آی دی رو قرار بدی}

موفق باشی
این عمل برای دسته بندی مطالب فکر کنم کاربرد داره و برای دسته بندی پلاگین ووکامرس کاربرد نداشته باشه درسته؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

بله این برای وردپرس کاربرد داره و برای ووکامرس ممکنه ایجاد مشکل کنه چند باری که تست کردم تداخل ایجاد شده احتمالا آرایه مربوطه درست نبوده که اگر پیدا بشه اون هم میشه اجرایش کرد

موفق باشید

بالا