چگونه element.style به سایت اضافه کنم

• نویسنده موضوع adsman
  • تاریخ شروع

adsman

تازه وارد
من از گوگل کروم استفاده می کنم و با برنامه جاوا کنسول خودش با یکسری تغییرات در css توانستم قالب دلخواه خود را داشته باشم. ولی نمی دانم در کج از این دستور استفاده کنم و آن را

اضافه کنم. در فایل index.php خیلی کار کردم و راه های مختلفی امتحان کردم ولی نشد.

این دستور css هست : 

element.style {
width: 900px;
padding-right: 1px;
padding-left: 1px;
border-left-width: 1px;
margin-left: 0px;
left: 105px;
}

و این دستور html هست :

<div class="main-content" role="main"><div class="site-content page-wrap" style="

">

لطفا راهنمائی کنید در کجا و کدام فایل و به چه شکل از این کد استفاده کنم ؟

MahdiY

راهبر انجمن
لطفا بیشتر توضیح بدید

این کد ها را کجا میخواهید اضافه کنید ؟ index.php ؟

منتقل شد انجمن پرسش و پاسخ ...

rocki3oy

کاربر عضو
با سلام و احترام.

دوست عزیز معمولا css هایی که به صورت inline باشند در inspect element مرورگرها به صورت element.style نشون میدم.

یعنی این استایل در فایل css نیست و در همان index.php هست که باید اول برای اون class تعریف کنید بعد در فایل css قرار بدید.

موفق باشید.

MahdiY

راهبر انجمن
این کد را بزنید تو فایل css

.site-content { width: 900px; padding-right: 1px; padding-left: 1px; border-left-width: 1px; margin-left: 0px; left: 105px;}اگر فایل css ندارید! این کد را بزنید تو قسمت head

کد:
<style>.site-content {	width: 900px;	padding-right: 1px;	padding-left: 1px;	border-left-width: 1px;	margin-left: 0px;	left: 105px;}</style>

adsman

تازه وارد
از همه دوستان ممنون.

دکمه تشکر را زدم ولی باز دیدم باید تشکر هم بکنم از دوست عزیز MAHDIY خیلی ممنون بابت کدی که گذاشتند.

موفق باشید

adsman

تازه وارد
با تشکری مجدد

دوستان عزیز بعد از تغییراتی که شما راهنمائی کرده بودید انجام دادم. آن قسمت هایی تغییر دادم که صفحه اصلی سایت هست از حالت ریسپانسیو خارج

شده ولی قسمت هایی که تغییر نداده ام ریسپانسیو هستند. یعنی در صفحه موبایل قسمت های تغییر یافته خیلی بزرگ تر از صفحه نشان داده می شوند و

امکانی هم نیست که بشود دید.

لطفا برای برطرف کردن این مشکل راهنمائی بفرمائید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

rocki3oy

کاربر عضو
با سلام و احترام.

لطفا لینک بدید عزیز.

شاید این کدهارو بعد قرار دادید که در لود شدن کدهای دیگه مشکل پیش اومده

adsman

تازه وارد
دوست عزیز امکانش نیست که لینک سایت را قرار دهم.

من از این کد در قسمت head سایت اسفاده کردم.

<style>
.site
-content {
}
</style>

adsman

تازه وارد

این کد را بزنید تو فایل css

.site-content { width: 900px; padding-right: 1px; padding-left: 1px; border-left-width: 1px; margin-left: 0px; left: 105px;}اگر فایل css ندارید! این کد را بزنید تو قسمت head

<style>.site-content { width: 900px; padding-right: 1px; padding-left: 1px; border-left-width: 1px; margin-left: 0px; left: 105px;}</style>
باتشکر از شما دوست عزیز و گرامی

کدی که شما گفته بودید را در قسمت Head وارد کردم ولی بعد از آن قسمتی که تغییر کردن دیگر ریسپانسیو نیست و همینطور صفحاتی که سایدبار ندارند بهم ریختن و نصفشون نشون داده نمی‌شود.

لطفا راهنمائی بفرمائید.

باتشکر

Danial-Eshghi.Ir

تازه وارد
width : 900px

این دستور حالت ریسپانسیو سایت رو از بین میبره

میتونی مثلا 90% قرار بدی بجاش

آخرین ویرایش توسط مدیر:

adsman

تازه وارد
باتشکر از شما یعنی اینکه به جای 900 فقط کافی است که 90% را جایگیزین کنم؟ یا باید در کدها هم تغییراتی را ایجاد کنیم؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

این رو هم تست کنید

max-width: 900px;

البته جای 900 شاید بتونی auto هم بذاری که اینجوری میشه

max-width:auto;width:auto;این دو حالت هستش تست کن

در اصل کد آقا مهدی اینجوری میشه

<style>.site-content { width: auto; padding-right: 1px; padding-left: 1px; border-left-width: 1px; margin-left: 0px; left: 105px;}</style>موفق باشی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

adsman

تازه وارد
با سلام

دوست عزیز

این رو هم تست کنید

max-width: 900px;

البته جای 900 شاید بتونی auto هم بذاری که اینجوری میشه

max-width:auto;width:auto;این دو حالت هستش تست کن

در اصل کد آقا مهدی اینجوری میشه

<style>.site-content { width: auto; padding-right: 1px; padding-left: 1px; border-left-width: 1px; margin-left: 0px; left: 105px;}</style>موفق باشی
با تشکر از شما

ولی مشکل بنده با امتحان کردن کدی که فرمودید همچنان پابرجاست.

موفق باشید

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

الان که مشکل رو شما رو از اول خودم تا پایین یادم افتاد شما باید برای گوشی موبایل هم تعریف جداگانه ای داشته باشی

مثلا برای 800*400 باید تعریف جداگانه همین رو به صورت نصف یا 3/4 انجام بدی یعنی اگر می خوای ریسپانسیو باشه باید برای هر حالتی تعیین کنی قالب از چه موقعیتی استفاده کنه برای بهتر فهمیدن یه قالب وردپرس دانلود کن و تو قسمت css های موبایل یا سایر بخشهای css ببین برای هر حالت گوشی از چه اندازه استفاده شده و شما عین همون رو پیاده سازی کن

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا