چیکار کنیم که سایتمون درامد داشته باشه ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

davaran

تازه وارد
سلام دوستان ..

من بین وبمستر های ایرانی کسی را هنوز ندیدم که پول خوبی در بیاره البته شنیدم ... معمولا کسی موفقیتش در اینترنت را باز گو نمی کند ... حالا دوستان چه راه هایی برای به درامد رساندن سایتشون دارن؟ ....

من سایت مجله الکترونیکی موفقیت را از سال 84 دارم و الان تبلیغات ایران مارکت سنتر میذارم و از درامد فروش دریافت می کنم ...

...

djary

کاربر عضو
بنظر من باید بازدید بالا داشته باشی* بعد هم با این سیستم کسب درمدا کار کنی*

davaran

تازه وارد
شما چه راه هایی رفتی و چه نتایجی گرفتید .. ضمنا چرا سایتتون (قوری دات کام ) باز نمیشه؟

texas

کاربر عضو
سلام

الكساي سايت داغونه

بايد بيشتر فعاليت كني تا نتيجه بده

djary

کاربر عضو
شما چه راه هایی رفتی و چه نتایجی گرفتید .. ضمنا چرا سایتتون (قوری دات کام ) باز نمیشه؟
بخاطر اینکه دیتا بیس سایتم ترکید دیگه درست نشد منم عصبانی* زدم کلشو پاک کردم ۱ سال براش زحمت کشیده بودم بزدیدشم اخریا خوب شده بود، اما اون راه رو من به نظرم تنها راه درامد تو ایران چون اولا سیستم کلیکیا کلاه بردارن ، می*مونه این راه ، من دیگه راه دیگی* به ذهنم نمیرسه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
باید سایتی بزنید که ایده جدید یا حداقل موضوعی باشه که حرفی برای گفتن داشته باشید...

نه اینکه ببینی سایت با موضوع x گرفته. شما هم بری تو همون موضوع سایت بزنی

davaran

تازه وارد
من یک ایده به ذهنم رسید برای ارتباط والدین و کودکان .. راه اندازیش کردم ninitoon.com نی نی توون ...

M-Soltani.Ir

تازه وارد
من یک ایده به ذهنم رسید برای ارتباط والدین و کودکان .. راه اندازیش کردم ninitoon.com نی نی توون ...
اینم کپی شده ninisite هست ;) :دی

jafar1374

کاربر عضو
بخاطر اینکه دیتا بیس سایتم ترکید دیگه درست نشد منم عصبانی* زدم کلشو پاک کردم ۱ سال براش زحمت کشیده بودم بزدیدشم اخریا خوب شده بود، اما اون راه رو من به نظرم تنها راه درامد تو ایران چون اولا سیستم کلیکیا کلاه بردارن ، می*مونه این راه ، من دیگه راه دیگی* به ذهنم نمیرسه
چطوری دیتابیس ترکید لطفا توضیح بدید تا ما هم بدونیم و یه تجربه ای داشته باشیم که از این اتفاقا برامون نیفته

ممنون

N2D

کاربر عضو
سلام !

دقیقاً موافقم که برای یک سایت موفق و درآمد زا ، فقط و فقط باید به دنبال یک ایده نو بود ... !

ایده ای که حداقل در ایران سابقه نداشته باشه ...

مثلاً همین الان هست که بعضی ها به دنبال « تبلیغات پیکسلی » میرند و نمی دونند که دورش گذشت و زمانی بود که اوج گرفته بود ...

عده ای هم لطف میکنند و با کپی برداری از سایت های مختلف به بالا رفتن رنک و بازدید فکر میکنند ( بعد هم گرفتن تبلیغ و . . . )

اما ،

سعی کنید به دنبال ایده نو باشید و شک نکنید که کسی هم اگر ایده روشی داشته باشه بازگو نمی کند... !چون سریعاً همه گیر میشه و ... !

اما یک نکته ،

اگر به سایت هایی که الان هستند ( در زمینه های مختلف ) دقت کنید ، خیلی ها « قوی » کار نمی کنند ،

مثلا ! اگر یک سایت بزنید مثل OxinAds که تبلیغات زیادی بکنید .... !

و مثل برخی سایت ها هر 3 کلیک رو یکی حساب نکنه سیستم ... !

اگر پشت کار + تبلیغ مناسب + صبر ... !

شاید نتیجه بده ... ( شــاید ، چون ناب نیست )

البته این یک مثال بود ، سایت های مختلفی وجود دارند که در یک زمینه فعالیت میکنند واما نه با قدرت

موفق باشید .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا