کارنکردن افزونه ها بر روی وردپرس

arta_motafaker

تازه وارد
سلام

بنده یک سایت دارم ک حدود 5 سالی هست روی یک هاستینگ سوار هستش 

چند وق پیش مدیر هاستینگ در یک اقدام ناجوانمردانه ورداشت کل سایت من رو بست و می گفت سایت شما از منابع سرور بیش از اندازه داره مصرف میکنه 

خلاصه بعد گفت و شنود فراوان گفت سایتت رو انتقال میدم روی یک سرور دیگه و ما دی ان اس عوض کردیم و اینا... و بعد خوردیم به تعطیلات و سرور جدید اصلا کار نکرد و دوباره برگشتیم به سرور قبلی . یعنی حدود 3 هفته ای این سایت قشنگ خوابید .

فکر میکنم ورداشت سایت رو محدود کرد و گذاشت به حیات خودش ادامه بده ،  برخی صفحات ارور میداد ( مثلا توی صفحه وبلاک نوشته ها 10 تا بود ارور میداد و منم گذاشتم 5 تا روی هر صفحه و موضعی حل شد ) اما الان به صورتی شده که سایت با هیچ قالبی افزونه ها رو بالا نمیاره ( یعنی سایت بالا میاد و روی هدر گیر میکنه ) البته افزونه های سبک مشکلی ندارند مثل فرم  تماس و اینا ولی افزونه های اسلایدر و ووکامرس و غیره کلا سایت رو میخوابونه 

افزونه های سبک هم دوتا به بالا فعال باشن این کار رو انجام میدن /.

توضیحات طولانی شد ::::: الان مشکل من از سرور هستش ، از سایته ، از مدیر سروره ، از وردپرسه ، از افزونه هاست 

دقیقا کجا دنبال حل مشکلم بگردم 

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

مشکلی که اخیر در هاستینگ های مختلف در ایران شروع شده به علت افزایش سنگین قیمت تجهیزات و سایر مولفه های قیمت است .به طوری که این افزایش قیمت باعث حذف بسیاری از سرورهای خارجی ایرانیان و مهاجرت به سرورهای بعضا ضعیف و ناکارآمد داخلی شده است.

اول مطرح کنید کدام هاستینگ هستید که دوستان با شیوه جدید هاستینگها آشنا شوند.

یه راه حل اینه شما وردپرس رو بروزرسانی مجدد کنید.

البته این شیوه یک اشکال جدی دارد آنهم اینست که بسیاری از مشکلات و فایلهای قدیمی در نسخه جدید در جای خود باقی می مانند. به علت قانون حفظ اطلاعات و کدها در وردپرس . بیشتر خطاها در وردپرس های چند ده باره بروزرسانی شده و بارها تست قالب و افزونه به همین علت است.

بهترین شیوه برای یک بروزرسانی خوب از نظر بنده استفاده از شیوه برون بری درون ریز است که باعث می شود کدهای قدیمی فایلهای سنگین و بسیاری از فایلها و ترنزیشین های قدیمی کاملا حذف شوند و دیتابیس نفس سبکی بکشد. برای این روش یازمند گرفتن فول بک آپ و سپس برون بری و بعد جابجایی چند پوشه اصلی و سپس نصب یک وردپرس تازه است .

برای درک مصرف از آنها بخواهید میزان مصرف را برایتان به صورت عکس ارسال کنند.

در پنل سی پنل یک بخشی است به نام Statistics که میزان رم مجازی حقیقی و حجم هارد و اینها رو نوشته استفاده می کنید در بالای همین بخش   Server Information کلیک کنید و ببینید نسخه های فعلی مای اسکیوال و میزان مصرف درصدی شما و میزان هسته سرور چقدر است. و آیا همه افزونه های سرور سبز هستند یا خیر.

موفق باشید

arta_motafaker

تازه وارد
با سلام دوست عزیز

مشکلی که اخیر در هاستینگ های مختلف در ایران شروع شده به علت افزایش سنگین قیمت تجهیزات و سایر مولفه های قیمت است .به طوری که این افزایش قیمت باعث حذف بسیاری از سرورهای خارجی ایرانیان و مهاجرت به سرورهای بعضا ضعیف و ناکارآمد داخلی شده است.

اول مطرح کنید کدام هاستینگ هستید که دوستان با شیوه جدید هاستینگها آشنا شوند.

یه راه حل اینه شما وردپرس رو بروزرسانی مجدد کنید.

البته این شیوه یک اشکال جدی دارد آنهم اینست که بسیاری از مشکلات و فایلهای قدیمی در نسخه جدید در جای خود باقی می مانند. به علت قانون حفظ اطلاعات و کدها در وردپرس . بیشتر خطاها در وردپرس های چند ده باره بروزرسانی شده و بارها تست قالب و افزونه به همین علت است.

بهترین شیوه برای یک بروزرسانی خوب از نظر بنده استفاده از شیوه برون بری درون ریز است که باعث می شود کدهای قدیمی فایلهای سنگین و بسیاری از فایلها و ترنزیشین های قدیمی کاملا حذف شوند و دیتابیس نفس سبکی بکشد. برای این روش یازمند گرفتن فول بک آپ و سپس برون بری و بعد جابجایی چند پوشه اصلی و سپس نصب یک وردپرس تازه است .

برای درک مصرف از آنها بخواهید میزان مصرف را برایتان به صورت عکس ارسال کنند.

در پنل سی پنل یک بخشی است به نام Statistics که میزان رم مجازی حقیقی و حجم هارد و اینها رو نوشته استفاده می کنید در بالای همین بخش   Server Information کلیک کنید و ببینید نسخه های فعلی مای اسکیوال و میزان مصرف درصدی شما و میزان هسته سرور چقدر است. و آیا همه افزونه های سرور سبز هستند یا خیر.

موفق باشید
ضمن سلام و تشکر به خاطر وقتی که اختصاص دادین 

بنده از نیک سرور هاستینگ دارم 

قسمت servr information  رو چک کرده تمامی گزینه ها تیک سبز رنگ داشتند .

در مورد این روش بروز رسانی که فرمودین ابتدا فول بک اپ بگیرم بعد کل اطلاعات هاستینگ رو پاک کنم و بک اپ رو جایگزین کنم !

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

این روش رو به صورت یک آموزش در بخش وردپرس قرار میدهم که دائما ننویسم .

اینم لینک آموزش برای همه دوستان

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا