کانتکت فرم 7 با ووکامرس

نرگس

کاربر عضو
با سلام

میخوام فرمی با کانتکت فرم 7 بسازم و به ووکامرس وصل کنم

یعنی اطلاعاتی که در اون وارد میشه در پروفایل ووکامرس رکورد بشود و سیو بشه

یه جورایی مثله صفحه پرداخت این صفحه

ممنون

منتظرم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
چنین موردی تابحال ندیدم. فکر نمیکنم باشه

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
مثل همین چیزی که تو لینک هست رو میتونید با گرویتی فرمز پیاده سازی کنید .

اگر هم حتما با ووکامرس میخواید ، بجای کنتکت فرم 7 میتونید همین کار رو عینا با گرویتی فرمز انجام بدید .

افزونه اتصال به ووکامرس هم داره .

نرگس

کاربر عضو
محمد جان چطور مدیری هستی که همرو میگی ندیدی؟؟؟؟!؟! اینکه دیگه تو گوگل هم بزنی میاره کلی چیز که این دو تا بهم مرتبط باشن

نرگس

کاربر عضو
مثل همین چیزی که تو لینک هست رو میتونید با گرویتی فرمز پیاده سازی کنید .

اگر هم حتما با ووکامرس میخواید ، بجای کنتکت فرم 7 میتونید همین کار رو عینا با گرویتی فرمز انجام بدید .

افزونه اتصال به ووکامرس هم داره .
متوجه نشدم بیشتر توضیح دهید

با کانتکت 7 میخوام

hannanstd.ir

دوست عزیز یک افزونه وجود داره به اسم گرویتی فرمز .... میشه باهاش هر جور فرم سفارشی که مد نظرتون هست طراحی کرد . درگاه پرداخت و افزونه پیامک هم داره . از اون چیزی که توی لینک نشون دادید هم فراتر هست و خیلی از کنتکت فرم هفت سر تره .

خودش داخل وردپرس پنل سفارشات داره که جزییات کامل رو نشون میده .

نمونه اش رو سایت زیر داره استفاده میکنه :

البته سایت گفته شده از امکانات پایه ایش داره استفاده میکنه و فرم ساده ای باهاش ساخته .

حالا این گرویتی فرمز یک افزونه جانبی داره برای اتصال به ووکامرس  . یعنی از طریق گرویتی یه فرم دلخواه طراحی میکنی بعدش اون فرم میره تو صفحه ادامه مطلب محصول و با محصول ادغام میشه .

نرگس

کاربر عضو
دوست عزیز یک افزونه وجود داره به اسم گرویتی فرمز .... میشه باهاش هر جور فرم سفارشی که مد نظرتون هست طراحی کرد . درگاه پرداخت و افزونه پیامک هم داره . از اون چیزی که توی لینک نشون دادید هم فراتر هست و خیلی از کنتکت فرم هفت سر تره .

خودش داخل وردپرس پنل سفارشات داره که جزییات کامل رو نشون میده .

نمونه اش رو سایت زیر داره استفاده میکنه :

البته سایت گفته شده از امکانات پایه ایش داره استفاده میکنه و فرم ساده ای باهاش ساخته .

حالا این گرویتی فرمز یک افزونه جانبی داره برای اتصال به ووکامرس  . یعنی از طریق گرویتی یه فرم دلخواه طراحی میکنی بعدش اون فرم میره تو صفحه ادامه مطلب محصول و با محصول ادغام میشه .
خب همون پلاگین اتصالش را بده برایم لینکش و

من قسمت اتصال خرید محصول به صفحه chekout o  فقط میخوام  که قیمت و با این فرم ساز حساب کنم بعد در چک اوت ووکامرس همون مبلغ و پرداخت کنه تا در پنل ووکامرس سفارشش ثبت بشه برای مشتریا میخوام نشون بده و کد سفارش بده

همین

در ضمن این پلاگین گراویتی پولیه که ؟!؟!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
محمد جان چطور مدیری هستی که همرو میگی ندیدی؟؟؟؟!؟! اینکه دیگه تو گوگل هم بزنی میاره کلی چیز که این دو تا بهم مرتبط باشن
دوست من ، من بی سواد ، شما که با سوادی بخون کجای contact form 7 رو به پروفایل کاربری متصل می کنن؟

hannanstd.ir

خب همون پلاگین اتصالش را بده برایم لینکش و

من قسمت اتصال خرید محصول به صفحه chekout o  فقط میخوام  که قیمت و با این فرم ساز حساب کنم بعد در چک اوت ووکامرس همون مبلغ و پرداخت کنه تا در پنل ووکامرس سفارشش ثبت بشه برای مشتریا میخوام نشون بده و کد سفارش بده

همین

در ضمن این پلاگین گراویتی پولیه که ؟!؟!
اگه منظورتون حق کپی رایت هست میتونید استفاده نکنید ولی اگه میخواید استفاده کنید تو انجمن گذاشتیمش .

افزونه اتصال ووکامرس به گرویتی فرمز هم توی لینک زیر هست دانلودش کنید :

از بین افزونه های موجود داخل لینک دانلودی بالا ، فقط

Woocommerce Gravityforms Addons v2.9.1

رو نصب کنید .

لینک دمو :

آخرین ویرایش توسط مدیر:

نرگس

کاربر عضو
اگه منظورتون حق کپی رایت هست میتونید استفاده نکنید ولی اگه میخواید استفاده کنید تو انجمن گذاشتیمش .

رو نصب کنید .

لینک دمو :

وای پسر عالیه همون چیزیه که میخوام

نه منظور از پولی یعنی بازه زمانی برای استفاده یا تعداد محدود برا درست کردن فرم یا بعضی امکاناتش فعال نباشه

کدام یکی از این ها را ندارد؟؟؟

در غیر اینصورت اگر همه اینها را دارد می خوامش

hannanstd.ir

دوست عزیز پول فقط بابت خرید لایسنس هست که اگر هم از کار بیفته فقط قابلیت آپدیت رو از دست میده ولی مشکلی پیش نمیاد .

نرگس

کاربر عضو

رو نصب کنید .

لینک دمو :

فقط همین add ons نصب کنم به ووکامرس وصل میشه؟؟؟

آموزش میدی که چطوری برای محصولات تعریف کنم مثل لینک دمویی که دادی؟که به check out  متصل شد

بالا