کاهش قیمت بر اساس خرید عمده

royairani

کاربر عضو
سلام دوستان خسته نباشید

میخوام بر اساس تعداد سفارش قیمت محصول کاهش پیدا کنه
مثلا :
محصول ۴۵ هزار تومن هستش و وقتی تعداد بیشتر از ۵۰ عدد شد قیمت به ۳۵ تومن تغیر کنه .

از افزونه woocommerce-wholesale-prices استفاده کردم نسخه رایگان رو از مخزن وردپرس دانلود کردم و قیمت محصول رو تایین کردم اما اصلا هیچ اتفاقی نیوفتاد.
نسخه پریمیوم این پلاگین رو از پرشین اسکریپت دانلود کردم اما این هم همینطور و هیچ فایده ای نداشت .

میمونه پلاگین woocommerce bulk discont که اصلا نصبش نکردم ۲ سال هستش که اپدیت نشده .

استادید راهکاری؟ پیشنهادی ؟ راه حلی ؟
سپاس از همگی

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
بهتره نوع جستجو را تغییر دهید چون افزونه در این مورد زیاد است Dynamic Pricing

موفق باشید

masoud ashoori

کاربر عضو
سلام، فکر میکنم شما در استفاده از پلاگینی که نام بردید مشکل دارید. پیشنهاد میکنم به مراجعه کنید و آموزش استفاده از افزونه رو ببینید. برای اینکه قیمت عمده حساب بشه میبایست نقش کاربر رو به عمده تغییر بدید و همچنین در نسخه پریمیوم تعداد رو تعیین کنید.

ولی افزونه حرفه ای تری هم در این زمینه وجود داره که میتونید تخفیفات داینامیک زیادی ایجاد کنید. @جاویدان عزیز هم یک نمونه از این افزونه رو معرفی کردند که برای شرکت yith هست، ولی یک افزونه هم دقیقا با همین نام وجود داره و فکر میکنم توسط تیم ووکامرس ارائه شده که امکانات خیلی بیشتری نسبت به افزونه مشابه شرکت yith داره، بررسیش کنید:

royairani

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
بهتره نوع جستجو را تغییر دهید چون افزونه در این مورد زیاد است Dynamic Pricing

موفق باشید
آقا جاویدان به چند صورت سرچ زدم والا. شما سرچ زدنتون متفاوته😁
و درکل سپاس بیکاران بابت وقتی که گزاشتید . ممنونم

royairani

کاربر عضو
سلام، فکر میکنم شما در استفاده از پلاگینی که نام بردید مشکل دارید. پیشنهاد میکنم به مراجعه کنید و آموزش استفاده از افزونه رو ببینید. برای اینکه قیمت عمده حساب بشه میبایست نقش کاربر رو به عمده تغییر بدید و همچنین در نسخه پریمیوم تعداد رو تعیین کنید.

ولی افزونه حرفه ای تری هم در این زمینه وجود داره که میتونید تخفیفات داینامیک زیادی ایجاد کنید. @جاویدان عزیز هم یک نمونه از این افزونه رو معرفی کردند که برای شرکت yith هست، ولی یک افزونه هم دقیقا با همین نام وجود داره و فکر میکنم توسط تیم ووکامرس ارائه شده که امکانات خیلی بیشتری نسبت به افزونه مشابه شرکت yith داره، بررسیش کنید:
ممنونم از وقتی که گزاشتی آقا مسعود . توضیحات خوبی بود 🌹

بالا