کدام سیستم پرداخت اینترنتی بهتره؟

rocki3oy

کاربر عضو
با سلام خدمت دوستان و مدیران عزیز.

خواستم بدونم در حال حاضر سیستم های پرداخت اینترنتی مثل زرین پال و پارس پال و جهان پی و ... خیلی زیاد شدند.

خواستم بدونم کدام سیستم از لحاظ موارد زیر بهتر فعالیت می کنه:

- از لحاظ سرعت انتقالات وجه.

- از لحاظ خدمات دهی.

- از لحاظ امکانات.

- از لحاظ انعطاف پذیری کدهایی که در اختیار کاربرا قرار می دن.

- از لحاظ امنیت.

- از لحاظ سابقه کاری(کدوم سایت قدیمی تر هست - آیا سن زیاد سایت کارکرد خوبی هم تا به امروز نسبت به سایت های جدید خود داشت؟!)

------------------

خواستم بدونم با این سیستم ها میشه کاری کرد که وقتی طرف پول واریز شد به حساب این سیستم ها رفت به اندازه مبلغ واریزی نام کاربری اون در پنل وردپرسی اون شارژ بشه.این کار شدنی هست.

با تشکر فراوان.

IAMIR

کاربر عضو
فعلا که پی لاین رو بورسه . ولی به زودی قوی سیستم پرداخت اینترنتی کشور کاملا ساز گار با تمام وب سایت ها را از طریق پرشین اسکریپت رو نمایی میشه .

بانک ملی و ملت و .... مثل آب خوردن الان درگاه میدن اصلا اذیت نمی کنند .

sadeght

تازه وارد
تمامی بانک ها نماد می خواهند بی راحتی درگاه نمی دهند. اشتباه راهنمایی نکنید مثل اب خوردن نیست

با این روند طولانی نماد...

MohammadQ

کاربر عضو
پی لاین بهترین هستش ! البته نماد گرفتن زیاد هم سخت نیست فقط یکم پشتکار میخواد ، والسلام

rocki3oy

کاربر عضو
دوستان که پاسخ دادند واقعا ممنونم.

فقط من یه سوال داشتم.کسانی که می گن پی لاین خوبه با سیستم های دیگه کار کردید یا اینکه چون با پی لاین کار کردین و راحترین می گید خوبه؟!

ممنون میشم نسبت به بقیه سیستم ها مقایسه کنید.

با تشکر فراوان از توجه به سوالم.

anet311

کاربر عضو
خوب تا جایی که ما دیدیم :

پی لاین تیم پشتیبانی قوی تری داره و تیم اونها پلاگین های پرداخت بسیار زیادی برای سیتم های مختلف ساخته

تعرفه کمتر

تصویه حساب روزانه چند بار

پشتیبانی خوب

. همین.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
پارس پال هم گزینه بدی نیست...

در کل بین سیستم های محبوب یکی رو انتخاب بکنید. من از پی لاین تراکنش زیادی داشتم و مشکلی نبوده

rocki3oy

کاربر عضو
فرقی بین پارس پال با پی لاین وجود داره؟

چرا من باید پارس پال رو باید با چیز*ش/ک/ن باز کنم.

فایرفاکسم این ارور رو میده:

کد:
Secure Connection Failed

An error occurred during a connection to www.parspal.com. The OCSP response is not yet valid (contains a date in the future). (Error code: sec_error_ocsp_future_response)

The page you are trying to view cannot be shown because the authenticity of the received data could not be verified.
    Please contact the website owners to inform them of this problem. Alternatively, use the command found in the help menu to report this broken site.

IAMIR

کاربر عضو
با خود پشتیبانی پارس پال در ارتباط باشید .

masoudfn

تازه وارد
اره خیلی زیاد شدن، من خودم رو استفاده می کنم و معرفی می کنم.

شاید بگید چر رایان پی، اول از همه خودم تو شرکت رایان پی هستم (-:
دوم انجام 99 تراکنش در ثانیه رو مدیریت میکنه
فقط نیاز به ثبت نام و احراز هویت داره که کمتر از 2 ساعت درگاه فعال رو میتونید استفاده کنید
تیم فنی قوی داره چون زیر مجموعه شرکت رایانمهر هستش و حدود 10 ساله در زمینه پرداخت فعالیت میکنه

بالا