کدام cms برای سایت خبری و دانلود با بازدید بسیار بالا؟

hosseinkia

تازه وارد
سلام دوستان

برای یه سایت با بازدید کننده روزانه 300000 کدام cms بهتر است؟

سایت خبری و دانلود است

گسترده و متنوع میباشد.

افراد مختلف با سطوح دسترسی متنوع برای مطلب گزاشتن بتوان تعریف کرد

امنیت بسیار مهم می باشد.

لود سایت بسیار مهم میباشد.

انعطاف پذیری بالایی داشته باشد.

سئو مناسب باشد.

من فقط با وردپرس تا حالا کار کردم و البته با سیستم های دیگه هم مشکلی نباید داشته باشم. یکم کدنویسی هم حالیم میشه

وردپرس منابع بالایی نیاز داره و بازدید بالا لود بسیار پایین میاد. برای بازدید 300هزار نفر در روز با وردپرس به چه سروری نیاز هست؟

سایت های بزرگ ایران مثل دانلود های پی سی دانلود و ... از چه سیستمی استفاده میکنند؟

لطفا راهنمایی کنید.

با تشکر

h_asadinasab

تازه وارد
خوب همه قابلیت هایی که میخواین رو وردپرس داره و از جوملا بهترهه

MahdiY

راهبر انجمن
در یک انجمن وردپرس محور اصولا نباید انتظار داشت سیستم دیگه ای پیشنهاد داده بشه

اما در واقعیت وردپرس خوب عمل کرده و با یه سرور قوی این مشکلم حل میشه

در مورد سایت های دانلود ایرانی ، اکثرا از وردپرس استفاده کردند

sherko75

تازه وارد
با سلام

قطعا وردپرس از همه نظر از CMS های دیگه برتری داره و تو امنیت هم حرف اول رو میزنه

اگه بازدید و ترافیک سایت بالاست بهترین پیشنهاد من سرورهای مجازی ایران هست فقط مشکلشون قیمتشونه که خیلی گرونه

Mohand.ES

کاربر عضو
بهترین راه فهمیدن بازدید از سایت های مشابه است .

با درج کلمه دانلود توی موتورهای جستوجو و بررسی سایت ها تقریبا 90 درصد اونها از وردپرس استفاده می کردن و مابقی هم اکثرا اختصاصی بودن .

من خودم چند سایت پربازدید هم دیدم که با دروپال مدیریت میشدن مثل بیامرز نارنجی و نگهبان و نردبان

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

سایتهایی که میگم بیشترشون تا 300000 هزار رو در روز تجربه می کنند مثل

سافت 98 از دیتا لایف انجین و افزایش سرعت لایت اسپید

پی 30 دانلود رو نمیدونم {شاید دروپال یا دیتالایف شایدم اختصاصی براش نوشتن} و افزایش سرعت انجین ایکس داره

پی 30 ورد وردپرس و افزایش سرعت انجین ایکس

سافت گذر از Microsoft ASP.NET و سرور ویندوز و iis

راسخون از Microsoft ASP.NET و سرور ویندوز و iis

بیشتر این سایتها بسته به نیازشون و قالبشون سرورهای ایران رو گرفتن و حتما یا لایت اسپید یا انجین ایکس در سرور های لینوکسی و مشابه استفاده می کنند و در سرور های ویندوز رو نمیدونم

حالا این به شما بستگی داره چی بخوای هر چی قالب سبک تر عکسها سبک تر انعطاف پذیری پوسته در واکنش گرایی بالا باشه حتما نیاز به لایت اسپید و انجین ایکس و سرور با کیفیت بالای ایرانی یا وی پی اس یا نیمه اختصاصی یا اختصاصی مورد نیازت خواهد بود.

موفق باشید

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
وردپرس + یک سرور قوی

خودم به شخصه سایت musicema.com رو بعنوان یک سایت خبری با cms آماده قبول دارم ... بازدیدش به شدت بالاست .... سیستمش هم drupal هستش .

hosseinkia

تازه وارد
وردپرس + یک سرور قوی

خودم به شخصه سایت musicema.com رو بعنوان یک سایت خبری با cms آماده قبول دارم ... بازدیدش به شدت بالاست .... سیستمش هم drupal هستش .
ممنون از پاسخ همه دوستان

مسئله اینه که سرور چقدر باید قوی باشه (رم و سی پی یو)و اینکه میشه وقتی سایت به این آمار رسید مطالب رو به یه اسکریپت شخصی انتقال داد؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دلیلی برای استفاده از CMS شخصی نمی بینم...

پیشنهاد من به ترتیب بر اساس اولویت میگم

1. وردپرس (توسعه دهنده زیاد داره)

2. دروپال (اما نیاز به یک توسعه دهنده خوب داری)

3. موبیل تایپ (امنیت بالا ، زبان برنامه نویسی پرل هست و قبلا پی سی دانلود سیستمش همین بود. الانم فکر کنم هنوز موبیل تایپ هست)

4. دیتالایف ( دوستان گفتن...)

IAMIR

کاربر عضو
پیشنهاد من وردپرس هست .

ولی دروپالم برای امنیت فوق العادش به شدت قبول دارم .

بالا