کد برای نمایش ارسال موفقیت آمیز فرم تماس با ما؟؟؟

alihesari

کاربر عضو
میخوام بعد از اینکه کاربر فرم تماس رو ارسال کرد. پیغام "ارسال موفقیت آمیز پیام" در همون صفحه بالا یا پایین فرم نمایش داده بشه. از چه کدی استفاده کنم؟

***تویه فایل اکشن فرم بعد از تابع mail این کد رو نوشتم

echo(" با تشکر ، پیام شما با موفقیت ارسال گردید");

ولی مشکل اینجاس که میره یه صفحه دیگه نمایش داده میشه و جالب نیس**

saeedseyfi

تازه وارد
من خیلی از php سر در نمیارم ، تا همین حد در توانم بود که بخش ارسال ایمیلمو از توی کد هام استخراج کنم ، یه نگاهی بکن به این کد ها ببین به دردت میخوره؟ من از این استفاده میکنم و کار هم میکنه ارور ها رو هم به خوبی نشون میده

کد:
<?php
$emailTo = get_bloginfo( 'admin_email' );
$subject = 'Contact Form Submission from '.$name;
$sendCopy = trim($_POST['sendCopy']);
$body = "Name: $name \n\nEmail: $email \n\nComments: $comments";
$headers = 'From: My Site <'.$emailTo.'>' . "\r\n" . 'Reply-To: ' . $email;

mail($emailTo, $subject, $body, $headers);
if($sendCopy == true) {
    $subject = 'You emailed Your Name';
    $headers = 'From: Your Name <noreply@somedomain.com>';
    mail($email, $subject, $body, $headers);
}
$emailSent = true;
?>

----------------------------------------------------------

<?php if(isset($emailSent) && $emailSent == true) { ?>
    <div class="thanks">
        <h1>Thanks, <?php echo $name;?></h1>
        <p>Your email was successfully sent.</p>
    </div><?php 
} else { ?>
    <div class="contact-form-h"><?php 
        if(isset($hasError) || isset($captchaError)) { ?>
            <p class="error">There was an error submitting the form.<p><?php 
        } ?>
شرمندم که بیش از این در توانم نبود

mahdiali35

کاربر عضو
میخوام بعد از اینکه کاربر فرم تماس رو ارسال کرد. پیغام "ارسال موفقیت آمیز پیام" در همون صفحه بالا یا پایین فرم نمایش داده بشه. از چه کدی استفاده کنم؟***تویه فایل اکشن فرم بعد از تابع mail این کد رو نوشتم

echo(" با تشکر ، پیام شما با موفقیت ارسال گردید");

ولی مشکل اینجاس که میره یه صفحه دیگه نمایش داده میشه و جالب نیس**
اگه کدهایی که نوشتید رو قرار بدید بهتر میشه کمک کرد اگر هم نه میتونید از آموزی زیر رو استفاده کنید :

شاد باشید....

alihesari

کاربر عضو
اگه کدهایی که نوشتید رو قرار بدید بهتر میشه کمک کرد اگر هم نه میتونید از آموزی زیر رو استفاده کنید :

شاد باشید....
مثلا این کد فایل اکشن یکی از فرم ها است. برای فرم های دیگر هم از کدی شبیه به این استفاده کردم:

// در اینجا متغیر ها رو که از فرم دریافت میشن تعریف می کنیم​
//متغیر دریافت آی پی مخاطب
@$ip= $_SERVER['REMOTE_ADDR'];@$Name = addslashes($_POST['name']);@$off = addslashes($_POST['offer']);@$Email = addslashes($_POST['email']);@$m = addslashes($_POST['pm']);@$Title= "پیشنهاد گارگاه آموزشی";// در اینجا فرم رو اعتبار سنجی می کنیم یعنی فیلدهایی رو که پر کردن اونها رو اجباری کردید تعریف می کنید
//اعتبار سنجی پست الکترونیک که ساختار پست الکترونیک وارد شده را بررسی می کندif (! preg_match('/^[_a-z0-9-]+(\.[_a-z0-9-]+)*@[a-z0-9-]+(\.[a-z0-9-]+)*(\.[a-z]{2,3})$/', $Email)){die("آدرس پست الکترونیک شما معتبر نمی باشد لطفا آن را بررسی نموده و دوباره امتحان کنید");}//اعتبار سنجی اینکه فیلد پست الکترونیک خالی نباشد (بهتر است این بخش را پاک نکنید)
//بخش ارسال مشخصات به ایمیل شما$header = "From: $Email\n". "Reply-To: $$Email\n";$header .= "Content-Type: text/html; charset=UTF-8\n";$subject = '=?UTF-8?B?'.base64_encode($Title).'?=';$email_to = "info@9ismec.ir";$cc = "best_web@ymail.com";$message = "Ip: $ip"."<br />"."<br/>". "Title: $Title"."<br />". "-------------------------------------------------------------------------"."<br />". "Name: $Name"."<br />". "-------------------------------------------------------------------------"."<br />". "Offer: $off"."<br />". "-------------------------------------------------------------------------"."<br />". "Email: $Email"."<br />". "-------------------------------------------------------------------------"."<br />". "Message: $m"."<br />";
@mail($email_to, $subject ,$message ,$header ) ;@mail($cc, $subject ,$message ,$header ) ;?><p style="font-family: Tahoma, Geneva, sans-serif; font-size: 12px; text-align: center;"><?php//درصورتی که فرم به درستی تکمیل شده باشد پیام زیر برای مخاطب نمایش داده می شود
echo("با تشکر, کارگاه پیشنهادی شما ثبت گردید.");
?>
کد:
<?php

mahdiali35

کاربر عضو
خب منظورتون از :

"ولی مشکل اینجاس که میره یه صفحه دیگه نمایش داده میشه و جالب نیس"

چیه ؟ اگه action رو همون صفحه باشه تو همون صفحه نمایش داده میشه...!!!

alihesari

کاربر عضو
خب چطور اکشن رو تویه همون صفحه بذارم فرم باید به صورت زیر نوشته بشه؟ یعنی action="" خالی باشه؟ به صورت زیر؟

<form action="" id="send" method="post" enctype="multipart/form-data" style="direction:rtl; text-align:center" >

mahdiali35

کاربر عضو
خب چطور اکشن رو تویه همون صفحه بذارم فرم باید به صورت زیر نوشته بشه؟ یعنی action="" خالی باشه؟ به صورت زیر؟

<form action="" id="send" method="post" enctype="multipart/form-data" style="direction:rtl; text-align:center" >

آره... action تعیین میکنه که فرم بعد از ارسال به کدوم صفحه بره که بررسی بشه...!!!

اگه خالی باشه به همون صفحه بر میگرده...!!!

شاد باشید...

بالا