کد صفحه اصلی فروشگاه

• نویسنده موضوع nsco
  • تاریخ شروع

nsco

تازه وارد
سلام دوستان من یک قالب درست کردم خوشبختانه این فرروشگاه را که روش نصب کردم بیشتر قسمت ها مچ شد با سیستم اما صفحه اصلی که رکوردها را نشون می ده درست کار نمی کنه و انگار که قالب نداره این طوری نشون می دهد اما کلیه خرید یعنی از سبدخرید و تا خرید کامل میشه همه درست نشون می دهد ممنون می شوم دوستان راهنمایی کنید که فایل اصلی این صفحه در کجا قرار دارد و برای درست شدن باید چ کاری انجام بدهم با تشکر .

reza1983

تازه وارد
با سلام لطفا اسکرین شات از مشکل بگذارید و یا لینک وب سایت خودتان را

nsco

تازه وارد
سلام دوست من براتون خصوصی فرستادم ممنون میشوم یاری برسانید و دوستان دیگری هم که می تونند بگند که خصوصی ارسال کنم با تشکر فراوان .

- - - Updated - - -

از کلیه دوستان ممنون میشوم یاری بکنند مرسی .

- - - Updated - - -

سلام ببخشید این رو می گم کسی اصلا تو این انجمن وجود داره ؟؟؟؟؟؟؟/؟

چطوره ما یک سوال کوچیک کردیم همین طور مونده هیچ کدوم از دوستان ی کمکی نمی کنه ممنون میشوم یک راهنمایی کنید مرسی .

rocki3oy

کاربر عضو
سلام دوست من براتون خصوصی فرستادم ممنون میشوم یاری برسانید و دوستان دیگری هم که می تونند بگند که خصوصی ارسال کنم با تشکر فراوان .- - - updated - - -

از کلیه دوستان ممنون میشوم یاری بکنند مرسی .

- - - updated - - -

سلام ببخشید این رو می گم کسی اصلا تو این انجمن وجود داره ؟؟؟؟؟؟؟/؟

چطوره ما یک سوال کوچیک کردیم همین طور مونده هیچ کدوم از دوستان ی کمکی نمی کنه ممنون میشوم یک راهنمایی کنید مرسی .
با سلام و احترام.

دوست عزیز تاپیک ایجاد می کنید و یک سوال می پرسید باید حداقل 24 ساعت صبر کنید تا کسانی که اطلاعات کامل دارند بررسی کنند و پاسخ شمارو بدن ولی شما تاپیک رو 1 ساعت 1 ساعت آپدیت می کنید.

یه سری از افراد برای اینکه مدام تاپیک رو بالا میارید دلخور می شن جواب نمیدم.

یک سری از افراد چون سوال شما ناقصه و دموای به صورت آنلاین قرار ندادید که افراد به محض ورود دمو رو ببینید و بررسی کنند.

و موارد دیگه.

یک سری افراد خیلی واردن ولی چون سوالو متوجه نمیشن زودی میرم به تاپیک های دیگه سر می زنند.

من خودم از جمله افرادی هستم که اگر سوالتون با دمو نباشه حوصله ندارم که اول دمو درخواست کنم بعد شما پ خ کنید. :D

موفق و پیروز باشید.

nsco

تازه وارد
با سلام و احترام.دوست عزیز تاپیک ایجاد می کنید و یک سوال می پرسید باید حداقل 24 ساعت صبر کنید تا کسانی که اطلاعات کامل دارند بررسی کنند و پاسخ شمارو بدن ولی شما تاپیک رو 1 ساعت 1 ساعت آپدیت می کنید.

یه سری از افراد برای اینکه مدام تاپیک رو بالا میارید دلخور می شن جواب نمیدم.

یک سری از افراد چون سوال شما ناقصه و دموای به صورت آنلاین قرار ندادید که افراد به محض ورود دمو رو ببینید و بررسی کنند.

و موارد دیگه.

یک سری افراد خیلی واردن ولی چون سوالو متوجه نمیشن زودی میرم به تاپیک های دیگه سر می زنند.

من خودم از جمله افرادی هستم که اگر سوالتون با دمو نباشه حوصله ندارم که اول دمو درخواست کنم بعد شما پ خ کنید. :D

موفق و پیروز باشید.
سلام دوست من ما فقط یک سوال کوچیک داشتیم که اون هم اگر میشد حتما دمو را مستقیم می دادیم اما چون کار جالبی نیست درخواست کردیم کسی بلده بگه بفرستیم براش ادرس رو در ضمن فقط یک جای کوچکش هست که مشکل داره اگر من خودم شخصا جای این فایل رو می دونستم اوکیش کرده بودم این هم که به قول شما یک ساعت یک ساعت میام به خاطر گیر کردن کار هست مگر نه این کار را نمی کردم من خودم شخصا توی چندین سایت برنامه نیوسی فعالیت می کنم هر جا هم شده به هر راهی کسی کمک خواسته کمکش کردم اما متاسفانه از هیچ کدوم دوستان به غیر از یکی دوتا یاری ندیدیم در این چند سال فعالیت من همش امروز یک سوال کردم این بود گفتم اقا فایل صفحه نمایش که کالاها را نمایش می ده دقیقا کدوم فایل هست و مگر استایل نداره که درست نشون نمیده همین و بس یعنی اینقدر این سوال برای پشتیبانی و دوستان در این زمینه سخت بوده که تو این یک روز نتونستن جواب بدن اگر می دونستم این سوال اینقدر پیجیده و سخته که هیچ وقت نمی پرسیدم به نظر من قبل اینکه قسمتی برای پشتیبانی گذاشته بشه اول فردهاو مدیرهای پاسخگو که لا اقل اشنایی دارن و چند ساعت تو روز پشت سیستم هستن اول بگذارند بعد سایت و قسمت پشتیبانی را فعال کنن باز امیدوارم موفق باشید . :37:

caduspro

کاربر عضو
سلام دوست من ما فقط یک سوال کوچیک داشتیم که اون هم اگر میشد حتما دمو را مستقیم می دادیم اما چون کار جالبی نیست درخواست کردیم کسی بلده بگه بفرستیم براش ادرس رو در ضمن فقط یک جای کوچکش هست که مشکل داره اگر من خودم شخصا جای این فایل رو می دونستم اوکیش کرده بودم این هم که به قول شما یک ساعت یک ساعت میام به خاطر گیر کردن کار هست مگر نه این کار را نمی کردم من خودم شخصا توی چندین سایت برنامه نیوسی فعالیت می کنم هر جا هم شده به هر راهی کسی کمک خواسته کمکش کردم اما متاسفانه از هیچ کدوم دوستان به غیر از یکی دوتا یاری ندیدیم در این چند سال فعالیت من همش امروز یک سوال کردم این بود گفتم اقا فایل صفحه نمایش که کالاها را نمایش می ده دقیقا کدوم فایل هست و مگر استایل نداره که درست نشون نمیده همین و بس یعنی اینقدر این سوال برای پشتیبانی و دوستان در این زمینه سخت بوده که تو این یک روز نتونستن جواب بدن اگر می دونستم این سوال اینقدر پیجیده و سخته که هیچ وقت نمی پرسیدم به نظر من قبل اینکه قسمتی برای پشتیبانی گذاشته بشه اول فردهاو مدیرهای پاسخگو که لا اقل اشنایی دارن و چند ساعت تو روز پشت سیستم هستن اول بگذارند بعد سایت و قسمت پشتیبانی را فعال کنن باز امیدوارم موفق باشید . :37:
من خودم در این انجمن به پرسش هایی که بدونم پاسخ میدم اما دوتا پرسش کردم هنوز که هنوزه کسی پاسخ نداده! ولی اپدیت نمی کنم. کسی در این انجمن قرداد امضا نکرده که پاسخ همه رو بدن! همه اینجا بیکار نیستند یا از این راه پول در نمیارن! همه همانند شما با کدها سرکار دارند. یکی خسته ست، یکی حوصله نداره، یکی سوال شما رو نمی دونه!

کمی صبر کنید، اگر خیلی گیر این قضیه هستید، و تمایل دارید که مشکل تون در اسرع وقت حل بشه، باید هزینه کنید (اینجا هم جای هزینه نیست). مثل رایانانه کمک که عاشق چشم و ابروی ما نیست که پولشو میگیره خدمات میده.

پرسش رو بیان کردید، شکیبا باشید تا به پاسخ برسید.

گر صبر کنی، ز قوره ... (چی می سازی؟؟ ... :45: ) قدیمیا که الکی یه حرفی نمی زدن :)

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
فایل اصلی خاصی که نداره بگیم اینجاست یا اونجا !

بسته به قالب فرق داره ...

بالا