کد واکنشگرا آپارات

motorola30

کاربر عضو
سلام

وقت بخیر

افزونه آپارات نصب کردم ، رویه قالبم اعمال نشد ، به پشتیبانی گفتم ، گفت افزونه قدیمی هست و باید با کد ها رویه فروشگاه نمایش بدین

کد واکنشگرا آپارات رویه فروشگاه اعمال میکنم خیلی بزرگ نشون میده (تصویر زیر)

You must be registered for see images attach

سایز بندی میکنم از واکنشگرا برای موبایل خارج میشه (تصویر زیر)

کد واکنشگرا آپارت : 

<div id="15062498292879881"><script type="text/JavaScript" src="https://www.aparat.com/embed/KogtR?data[rnddiv]=15062498292879881&data[responsive]=yes"></script></div>

کد به اندازه دلخواه :

<div id="15062498292879881"><script type="text/JavaScript" src="https://www.aparat.com/embed/KogtR?data[rnddiv]=15062498292879881&data[w]=640"></script></div>

الان من هم میخوام اندازه دلخواه داشته باشم و هم واکنشگرا

ممنون میشم راهنمایی کنید

p900

تازه وارد
احتمالا کد داخل یک کد تعریف شده دیگه میگذاری قالبت اگر ارجینال باشه این مشکل پیش نمیاد یا قالب بروز و معرفی نیست

motorola30

کاربر عضو
احتمالا کد داخل یک کد تعریف شده دیگه میگذاری قالبت اگر ارجینال باشه این مشکل پیش نمیاد یا قالب بروز و معرفی نیست
درود

نه کدی اعمال نمیکنم
الان دوتا سایت دارم ، فقط رویه این سایت مشکل دارم و این مشکل پیش میاد
قالب هم از اینجا گرفتم : ks.kanithemes.ir
چند روز پیش هم آپدیت جدید داد ، ولی میگه مشکل افزونه هست

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

یه خاصیت خوب و جدید وردپرس توجه به قسمت فیلمهاست بطوریکه با کمترین مشکل هماهنگ بشن در نسخه جدید به شدت ملموس هستش

کافیه به جای استفاده از این کدها کد پخش مستقیم فیلم رو قرار بدی به راحتی هم ریسپانسیو میشه و هم اندازه مورد نظرت

موفق باشید

motorola30

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

یه خاصیت خوب و جدید وردپرس توجه به قسمت فیلمهاست بطوریکه با کمترین مشکل هماهنگ بشن در نسخه جدید به شدت ملموس هستش

کافیه به جای استفاده از این کدها کد پخش مستقیم فیلم رو قرار بدی به راحتی هم ریسپانسیو میشه و هم اندازه مورد نظرت

موفق باشید
درود

یعنی تویه آخرین نسخه وردپرس این مشکل بدون اضافه کردن کد خاصی فیلم رو نمایش میده ؟
خب برای مثال :
من الان تویه آپارات فیلم پیوست کردم ، چطوری کد پخش مستقیمش بدست بیارم و تویه صفحه کالاها بزارم ؟

مثلا لینک زیر :

یا

باید فیلم رو تویه خود وردپرس بخش رسانه ها آپلود کنم ؟؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

در آپارات همیشه قسمت دانلود فایل نشان از خط مستقیم نمایش داره و نیاز به کد و چیزی نداره کافیه کد مسیر دانلود رو کپی پیست کنید.

مثلا برای شما فیلم چند حالت رزولویشن داره از 144 تا 720 می تونید مستقیم یکی از فایلها رو استفاده کنید یا اگر اجرا آیفریم یا اسکریپت غیر فعال نیست براتون از رسپانسیوش اسفاده کنید البته نیازمند یک سری افزونه های فراخوان اسکریپت یا نمایش فیلم هستید که تو مخزن فراوان هستش

این لینک مستقیم 720 هستش که فکر کنم اینجا نمایش داده نشه که پخش مسدود هستش

بهترین حالت آپلود روی آپارات و اینجور جاهاست تا اگر پهنای باند محدودی دارید یا روی یک سرور اشتراکی هستید دچار مشکل نشید

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

motorola30

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

در آپارات همیشه قسمت دانلود فایل نشان از خط مستقیم نمایش داره و نیاز به کد و چیزی نداره کافیه کد مسیر دانلود رو کپی پیست کنید.

مثلا برای شما فیلم چند حالت رزولویشن داره از 144 تا 720 می تونید مستقیم یکی از فایلها رو استفاده کنید یا اگر اجرا آیفریم یا اسکریپت غیر فعال نیست براتون از رسپانسیوش اسفاده کنید البته نیازمند یک سری افزونه های فراخوان اسکریپت یا نمایش فیلم هستید که تو مخزن فراوان هستش

این لینک مستقیم 720 هستش که فکر کنم اینجا نمایش داده نشه که پخش مسدود هستش

بهترین حالت آپلود روی آپارات و اینجور جاهاست تا اگر پهنای باند محدودی دارید یا روی یک سرور اشتراکی هستید دچار مشکل نشید

موفق باشید
مشکلم حل شد

ولی ویدیو رو بصورت بدون توضحیات اعمال میشه

اگه بشه مث عکس زیر بشه عالی میشه

الان اینطوری نمایش میده ...

برای این مورد افزونه هست ؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

کافیه خودتون بهش یک تایتل بدید یعنی فراخوان تایتل رو یا بزنید یا بالای فیلم خودتون شخصا در سایتتون بنویسید البته اینکه بتوان از سایت ارائه دهنده نام را فراخوان کرد کمی نیاز مند بررسی سایت است مسیر فراخوان رسانه در داخل وردپرس را نیز تست بگیرید که امکان نام گذاری نیز دارد.

موفق باشید

motorola30

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

کافیه خودتون بهش یک تایتل بدید یعنی فراخوان تایتل رو یا بزنید یا بالای فیلم خودتون شخصا در سایتتون بنویسید البته اینکه بتوان از سایت ارائه دهنده نام را فراخوان کرد کمی نیاز مند بررسی سایت است مسیر فراخوان رسانه در داخل وردپرس را نیز تست بگیرید که امکان نام گذاری نیز دارد.

موفق باشید
درود

این کارو از فراخوانی بصورت لینک و متن پیوند اعمال میکنم ، ویدیو بصورت لینک دار اعمال میشه !! (عکس 123)

از طریق رسانه ویدیو اعمال میکنم ، بعد از بروزرسانی پست اصلا اعمال نمیشه !

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

بنده گفتم تست بگیرید نگفتم دقیقا اعمال میشه البته انگاری در ویجت سایدبار این قضیه فرق می کنه

شما از همون حالت گفته شده قبلی استفاده کنید یا از افزونه های نمایش فیلم کمک بگیرید

موفق باشید

motorola30

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

بنده گفتم تست بگیرید نگفتم دقیقا اعمال میشه البته انگاری در ویجت سایدبار این قضیه فرق می کنه

شما از همون حالت گفته شده قبلی استفاده کنید یا از افزونه های نمایش فیلم کمک بگیرید

موفق باشید
درود

ممنون جاویدان عزیز
منظوری از اعمال نشدن نداشتم و بیشتر با این ، راهنمایی هاتون دلگرم شدم    :53:

تویه سرچ که تویه گوگل داشتم با افزدون دکمه بر روی ویرایشگر ظاهرا حل میشه

البته میخوام راهنمایی کنید که این مورد میشه یا نه ، یا بدتر میشه یا اصلا اضافه کردن دکمه به ادیتور مشکلی برای خود وردپرس پیش میاره یا نه .

آموزش :

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

نصب این افزونه ها (مخصوصا برای نوشتار یا کمک به اون) گاها بد نیست و در برخی اوقات کمک بسیار خوبی هست خود بنده گاها ازشون استفاده کردم .

فقط نکاتی درش هست اول باید وقتی نصب می کنی تست بگیری تداخلی نباشه (آزمون و خطا )

یادت باشه برخی اوقات غیر فعال کردنشون میتونه باعث از کار افتادن روش مورد نظرت بشه ( البته نه همیشه )

در ساختار جدید وردپرس افزونه TinyMCE داره یواش یواش با یک گزینه قوی تر و سبک تر جایگزین میشه (این رو اعلام رسمی کردن فعلا در حال بررسی نقاط قوت و ضعفش هستن) پس باید افزونه ها رو با دقت بیشتری انتخاب کنی البته این بدین منظور نیست که صبر کنی اون یکی بیاد

افزونه ها بر اساس نیاز شما در مقاطع مختلف استفاده می شه و باید یادت باشه در جاهایی که دیگه دلت رو میزنه ممکنه نوشته یا برگه ای به اون نیز داشته باشه یا مجبور با ویرایش بشی پس حواست باشه این رو فراموش نکنی

نکته مهم اینه که شما دنبال یک خاصیت در وپردس هستی که برای نمایش فیلم استفاده کنی پس بهتر مطمئن بشی این افزونه ها این قابلیت رو دارند بهتره قبلش روی لوکال تست کنی

یک نکته مهم که بهش برخوردم برخی افزونه ها میتونند بار سنگینی روی سرور ایجاد کنند (مخصوصا همین نوشت افزارها)  پس باید همزمان با نصب روی سرور باشی و میزان پردازش رو برای 15 دقیقه بسنجی یعنی نصب راه اندازی و کار کرد خود با افزونه با ارسال و باقی قضایا

ضمنا نترس هر جا به مشکل خوردی کافیه از گزینه حذف استفاده کنی (تجربه کن خوبه :-> )

موفق باشید

motorola30

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

نصب این افزونه ها (مخصوصا برای نوشتار یا کمک به اون) گاها بد نیست و در برخی اوقات کمک بسیار خوبی هست خود بنده گاها ازشون استفاده کردم .

فقط نکاتی درش هست اول باید وقتی نصب می کنی تست بگیری تداخلی نباشه (آزمون و خطا )

یادت باشه برخی اوقات غیر فعال کردنشون میتونه باعث از کار افتادن روش مورد نظرت بشه ( البته نه همیشه )

در ساختار جدید وردپرس افزونه TinyMCE داره یواش یواش با یک گزینه قوی تر و سبک تر جایگزین میشه (این رو اعلام رسمی کردن فعلا در حال بررسی نقاط قوت و ضعفش هستن) پس باید افزونه ها رو با دقت بیشتری انتخاب کنی البته این بدین منظور نیست که صبر کنی اون یکی بیاد

افزونه ها بر اساس نیاز شما در مقاطع مختلف استفاده می شه و باید یادت باشه در جاهایی که دیگه دلت رو میزنه ممکنه نوشته یا برگه ای به اون نیز داشته باشه یا مجبور با ویرایش بشی پس حواست باشه این رو فراموش نکنی

نکته مهم اینه که شما دنبال یک خاصیت در وپردس هستی که برای نمایش فیلم استفاده کنی پس بهتر مطمئن بشی این افزونه ها این قابلیت رو دارند بهتره قبلش روی لوکال تست کنی

یک نکته مهم که بهش برخوردم برخی افزونه ها میتونند بار سنگینی روی سرور ایجاد کنند (مخصوصا همین نوشت افزارها)  پس باید همزمان با نصب روی سرور باشی و میزان پردازش رو برای 15 دقیقه بسنجی یعنی نصب راه اندازی و کار کرد خود با افزونه با ارسال و باقی قضایا

ضمنا نترس هر جا به مشکل خوردی کافیه از گزینه حذف استفاده کنی (تجربه کن خوبه :-> )

موفق باشید
درود

دقیقا میترسم
این فروشگاه تا یه چیزیش میشه پشتیبان قالب میگه افزونه نصب کردی !
فعلا با گذاشتن کد میسازم /

البته رویه لوکال تست میکنم ، ولی فعلا رویه فروشگاه نمیتونم ، همینجوریش بخاطر آپدیت وردپرس و تداخل افزونه سئو کلی مشکل داریم

ولی اگر راه حلی با همین کد ها پیدا کردین که حداقل بتونم بهش سایز دلخواه بدم و هم سازگار باشه ، ممنونتون میشم  :53:
البته الان با کد زیر نشون میده ولی مث پست اول که عکسش فرستادم تمام صفحه نشون میده !

<div style="text-align: center;">
<div id="15052136235563109"><script type="text/JavaScript" src="https://www.aparat.com/embed/KogtR?data[rnddiv]=15052136235563109&data[responsive]=yes"></script></div></div>

سپاس

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

این کد رو از طریق پشتیبانی آپارات پیگیری کنید راحتر میتونید مشکل رو حل کنید چون تمام فراخوان از اونجاست

موفق باشید

بالا