کد پاسخ 500 در افزونه یوست سئو

psdha

تازه وارد
سلام دوستان علت بروز کدپاسخ 500 در بخش میز فرمان جستجو در افزونه یوست سئو(در ورد پرس) چیست؟ چطور باید مشکل را حل کرد ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ارور 500 سمت سرور هست و باید از سرورت پیگیرش بشی. شاید مربوط به memory limit باشه که هاستت اعمال کرده

arash00

تازه وارد
ببخشید دوستان من یه مشکلی دارم....وقتی  که میخوام یه افزونه ای رو نصب کنم روی وورد پرس ارور میده .... مشکل از کجاست ؟؟؟

Qalekhani

قلعه‌خانی
ببخشید دوستان من یه مشکلی دارم....وقتی  که میخوام یه افزونه ای رو نصب کنم روی وورد پرس ارور میده .... مشکل از کجاست ؟؟؟
خطای سری 500 خطاهای سمت سرور هستند. باید از هاستینگ تون بپرسید. احتمال زیاد مشکل memory limit یا upload size باشه

arash00

تازه وارد
 memory limit یا upload size   دقیقا چیه و کجا قرار داره ؟؟؟ و ممکنه مشکل از هاست باشه ؟؟؟ اخه مال من روی وورد پرس نصب نمیشه افزونه ها ....و در ارور زیاد یادم نیست ولی توی ارور کلمه ای شبیه no content هست و میگه ...در مسیر نصب خطا اتفاق افتاده ....

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
 memory limit یا upload size   دقیقا چیه و کجا قرار داره ؟؟؟ و ممکنه مشکل از هاست باشه ؟؟؟ اخه مال من روی وورد پرس نصب نمیشه افزونه ها ....و در ارور زیاد یادم نیست ولی توی ارور کلمه ای شبیه no content هست و میگه ...در مسیر نصب خطا اتفاق افتاده ....
باید به مدیر سرور بگید بررسی کنن چون اون ها دسترسی دارن به این موارد

بالا