کسی با افزونه WooCommerce Products Carousel all in one آشنایی داره؟

mohammad.store

تازه وارد
با سلام خدمت اعضا محترم:

بنده بروی سایتم افزونه ی woocommerce products carousel all in one  نصب کردم . منتهی حالت چرخش محصولاتش فعال نیست . کسی میتونه راهنماییم کنه؟

ممنون

mohammad.store

تازه وارد
این هم لینک افزونه

mohammad.store

تازه وارد
زیاد به درد بخور نیست.
شما در این خصوص افزونه ایی میشناسین که بتونم تو صفحه ی اصلی ویجتش رو تو row اضافه کنم تا تو صفحه اصلی به نمایش دربیاد؟

این افزونه بخاطر اینکه تو بخش ویجت ها نمایش داده میشد به راحتی میشد تو صفحه ی اصلی به نمایش دربیاد.

mmirafshar

تازه وارد
اگر دنبال افزونه ای هستین که با شورت کد بتونید یک اسلایدر افقی از محصولاتتون رو تو صفحه اول نشون بدید این افزونه گزینه مناسبی هست

mohammad.store

تازه وارد
اگر دنبال افزونه ای هستین که با شورت کد بتونید یک اسلایدر افقی از محصولاتتون رو تو صفحه اول نشون بدید این افزونه گزینه مناسبی هست
بنده میخوام محصولات ووکامرس رو نشون بدم . میخوام افزودن به سبد خرید رو داشته باشه. این امکان رو داره؟

mohammad.store

تازه وارد
بنده افزونه WPB Woocommerce Product slider رو پیدا کردم . میخوام ببینم چطور میتونم شرتکاتش کنم تو صفحه ی اصلی؟؟!!

ALi.Reza

کاربر عضو
بنده افزونه WPB Woocommerce Product slider رو پیدا کردم . میخوام ببینم چطور میتونم شرتکاتش کنم تو صفحه ی اصلی؟؟!!
برای استفاده در نوشته یا برگه:

[wpb-feature-product title="Feature Products"][wpb-latest-product title="Latest Product"]برای استفاده در قالب:

کد:
<?phpdo_shortcode('[wpb-feature-product title="Feature Products"]');?><?phpdo_shortcode('[wpb-latest-product title="Latest Product"]');?>

mohammad.store

تازه وارد
برای استفاده در نوشته یا برگه:

[wpb-feature-product title="Feature Products"][wpb-latest-product title="Latest Product"]برای استفاده در قالب:

<?phpdo_shortcode('[wpb-feature-product title="Feature Products"]');?><?phpdo_shortcode('[wpb-latest-product title="Latest Product"]');?>
دوست عزیز کدی که برای قرار دادن در قالب فرستادن رو کجا باید قرار بدم؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

بسته به مصرف شما داره که شورت کد رو باید قرار بدید مثلا در ساید بار یا برگه ای اول صفحه اول یا هر جایی که شما می خوای قرار بدید می تونی در بالاترین قسمت نوشته ها قرار بدی و ذخیره کنی . تست کن و نترس

موفق باشی

mohammad.store

تازه وارد
با سلام

دوست عزیز

بسته به مصرف شما داره که شورت کد رو باید قرار بدید مثلا در ساید بار یا برگه ای اول صفحه اول یا هر جایی که شما می خوای قرار بدید می تونی در بالاترین قسمت نوشته ها قرار بدی و ذخیره کنی . تست کن و نترس

موفق باشی
دموی قوی نداره . شما با WPB Woocommerce Product slider آشنایی دارین؟

بالا