کسی بلده لایسنس ژاکت رو دور بزنه؟

mostafa_pouhadi

تازه وارد
14/10/21
7
0
1
تهران
سلام کسی هست که بلد باشه لایسنس ژاکت رو برداره؟ من نمیخام تو همه فایل های قالبم کد بزاره. اگر میگه اورجینال میخام پاک باشه

mostafa_pouhadi

تازه وارد
14/10/21
7
0
1
تهران
ببین ی سایت دستم دارم از ی مشتری گیر که میگه نمیخام هیچ کدی توی قالب هام باشه. ی چیزی شنیده که نال بودن یعنی کد اضافی که ممکنه هر چیزی مثل سرقت اطلاعات بزارن. واقعیتش منم ی سالی هست دارم وردپرس کار میکنم و خیلی تسلط ندارم حالا سوالم اینه چطوری میتونیم بفهمیم کجا کد گذاشتن کجا رو باید حذف کنم؟ ی راهنمایی کلی بدی من میرم سرچ می کنم خودم یاد میگیرم و نمیشه محصولو از فروشنده اصلی تهیه کنی چون بصرفه نیست باید خیالمون از بابت اپدیت راحت بشه
پول پروژه ها زیا د نیست که دلاری بخریم برا مشتری نصب کنیم و اینا

mostafa_pouhadi

تازه وارد
14/10/21
7
0
1
تهران
سلام.
بستگی داره به نوع لایسنس گذاریش.
اما محصول رو از فروشنده اصلی تهیه کنید
آقا دمت گرم ی سوال دیگرم ج بده لطفا.
ی سایت دیگه دارم مشکل من بعد دو هفته هنوز هست اینه که سایتم ویروسی شده نمیدونم از کجا من فقط داپللیتور نصب کرده داشتم و ی افزونه المنتور رایگان (پرو رایگان دانلودی) که مطمئنم اون اوکی بوده چون قبلا استفاده کرده بودم ازش. هاستینگ من ویروس یابی کرد و گفت بیا بک اپ سالم بگردون و افزونه امنیت نص کن
مث اینکه اون نسخه سالم هم اسیب پذیری ها روداره چون من ی هفته تست کردم باز صفحات الکی و ژاپنی میسازه ایندکس میکنه و خرابکاری . حالا از کجا بیام این مشکلو رفع کنم. یکی از دوستام میگه شااااید دیتابیست هم الودس چون عنوانهام هم مشکل پیدا کرده و کرک نرم افزار و ژاپنی اینا نشون میده بهم این دیتابیس رو چطور بفهمم ؟؟
ممنونت میشم گیر کردم چن وقته.................................

Mesmaili

کاربر عضو
25/4/08
587
132
43
29
مونیخ
m-esmaili.com
در مورد سوال اول.
اگر فایل هارو کد کرده باشن تقریبا هیچ کاری نمیتونید کنید.
اگر کد نباشه میشه حذف کرد که این هم بستگی داره فروشنده به چه صورت لایسنس رو درش قرار داده باشه. در کدهای پروژه کلمه: guard و یا zhaket رو جستجو کنید.
البته اگر محصول ایرانی هست لطفا اینکار رو نکنید.
× در قسمتی که فرمودید نمیشه محصول رو از فروشنده تهیه کنی چون به صرفه نیست، حقیقا اصلا دلیل جالبی نیست. اینجوریه که من برم یک ضبط دزدی از فروشنده های نامعتبر بخرم و بگم اصلیش به صرفه نیست!
× بله قبول دارم پول پروژه ها زیاد نیست،‌ اما باز هم دلیل نمیشه..

اینکه باز شما بیاید این قالبی که خریدید رو از لایسنس حذف کنید و به مشتری تحویل بدید و یا چندبار استفاده کنید خودش...

توصیه میکنم با مشتری همیشه از قبل صحبت کنید که اگر نسخه اصلی هر افزونه یا قالب رو میخوان، این مقدار هزینش میشه...

Mesmaili

کاربر عضو
25/4/08
587
132
43
29
مونیخ
m-esmaili.com
در مورد سوال دوم. باید یک تاپیک جداگانه بزنید اما