کسی میتونه این اسکریپتو برام طراحی کنه؟؟(فوری)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Mandish

تازه وارد
با سلام

بنده یه اسکریپت اختصاصی میخواستم شبیه به بالاترین

یه اسکریپت اشتراک لینک با خصوصیات زیر:

1-یه قسمت داشته باشه که هرکس بخواد اسم،ایمیل و شماره تلفن و آدرس سایتشو برای مدیر ارسال کنه و در صورت تایید مدیر یه لینک برای این شخص ارسال بشه که از طریق اون لینک بتونه عضو بشه(لینک فقط یک بار قابل استفاده باشه)

2-هر عضو بعد از لاگین در سایت به پروفایل اختصاصیش بره که بتونه از اونجا لینکاشو ارسال کنه

3-بشه برای ارسال لینک محدودیت گذاشت،مثلا هرکاربر فقط 2 لینک در روز،و اینکه از هر 4لینکی که کاربر ارسال میکنه فقط 1لینک به وبسایت خودش باشه و اگر خواست بیشتر از این تعداد لینک به وبسایت خودش بده سیستم این اجازه رو بهش نده

3-هر کاربر بتونه برای مدیر و دیگر کاربران پیام خصوصی ارسال کنه

4-تعداد کلیک هایی که روی هر لینک شده جلوش کمرنگ نشون داده بشه

5-به هر لینک بشه امتیاز مثبت و منفی داد

6-زیر هر لینک یک ستاره کوچیک وجود داشته باشه تا اعضا بتونن اون لینک رو به لیست علاقه مندی های خودشون اضافه کنند

7-تو صفحه اول یه منو کشویی وجود داشته باشه که بازدیدکننده بتونه لینک هارو بر اساس بیشترین کلیک،بیشترین مثبت,لینک های مورد بحث و جدیدترین لینک ها به نمایش در بیاره

8-در بخش نظرات بازدیدکنندگان بتونن به هر نظر امتیاز منفی یا مثبت بدن

لطفا هزینه طراحی این اسکریپت رو اعلام کنید

ممنون

tronix

تازه وارد
از اسکریپت pligg استفاده کن

best4best

تازه وارد
من خودم شخصا اگه بخوام این اسکریپت رو برات بنویسم با دیزاین کامل 400 تومن برات خرج برمیداره ! (البته فوری هم نمیتونم)

اسکریپت های رایگان زیادی هست در این رابطه که هر کدوم مزایا و معایب خاص خودشون رو دارن که این یه چیز طبیعیه !

ولی من شخصا بهت توضیه میکنم از این اسکریپت های متن باز استفاده کن مثله همینی که دوستمون فرمودند . بعدش میتونی خودت (اگه بلد باشی) دیزاینش رو مطابق سلیقت کنی و یه طرح ایرانی و جدید بهش بدی !

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا