کسی هست phpfox نصب کنه ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ocmax

تازه وارد
درود

با عرض خسته نباشید خدمت دوستان

دوستان من می خوام یه شبکه اجتماعی برای یه شهر راه اندازی کنم اما خودم نمی دونم چه اسکریپتی نصب کنم که دوستان توی وی بی ایران گفتند phpfox من حالا می خوام نصب کنم اما مشکل دارم .

همیشه هر اسکریپتی رو نصب می کنم اما با این یکی به مشکل بر خوردم .

یه هاست 6 ترابایت هم گرفتم !

اگر کسی هست بگه تا دسترسی ها رو بدم تا نصب کنه ! با تشکر

Ehs@n

کاربر عضو
شما می تونید با مطالعه فایل read me که به احتمال 99% داخلش هست اسکریپت رو نصب کنید اگه این فایل وجود نداشت آموزش نصب این شبکه زیاده !

در هر مرحله از نصب مشکلی داشتین می تونید اینجا ذکر کنید تا دوستان کمک کنند!

mahdiali35

کاربر عضو
درودبا عرض خسته نباشید خدمت دوستان

دوستان من می خوام یه شبکه اجتماعی برای یه شهر راه اندازی کنم اما خودم نمی دونم چه اسکریپتی نصب کنم که دوستان توی وی بی ایران گفتند phpfox من حالا می خوام نصب کنم اما مشکل دارم .

همیشه هر اسکریپتی رو نصب می کنم اما با این یکی به مشکل بر خوردم .

یه هاست 6 ترابایت هم گرفتم !

اگر کسی هست بگه تا دسترسی ها رو بدم تا نصب کنه ! با تشکر
شما باید این اسکریپت رو از سایت اصلی خریداری کنید...یا اینکه از وارز استفاده کنید...وگرنه هاست 6 ترابایتی شما delete میشه! :)

larsa.ir

کاربر عضو
6 ترابایت :-" برای چه کاری گرفتید مگه میخوایین از هون اول اپلود هوا کنید :78: عزیز پی اچ پی فاکس اسکریپت سنگینیه بجای 6 ترابایت فضا به فکر ram و cpu بالا باشید :)

ocmax

تازه وارد
دوستان من جومسوشیال نصب کردم اما یخورده بهم ریخته هستش

آدرس : badroodiha.ir

کسی می تونه درستش کنه ؟ اگر کسی هست دسترسی ها رو بهش بدم .

اگر هم لازم شد بادیپرس نصب می کنم .

چون می خوام از بادیپرس یا جومسوشیال استفاده کنم .

با تشکر

mahdiali35

کاربر عضو
دوستان من جومسوشیال نصب کردم اما یخورده بهم ریخته هستش آدرس : badroodiha.ir

کسی می تونه درستش کنه ؟ اگر کسی هست دسترسی ها رو بهش بدم .

اگر هم لازم شد بادیپرس نصب می کنم .

چون می خوام از بادیپرس یا جومسوشیال استفاده کنم .

با تشکر
شما باید در تنظیمات جوملا ی خودتون زبان سایت رو به فارسی تغییر بدید+ باید به تنظیمات قالب خود برید و اون رو از ltr به rtl تغییر بدید ...شاد باشید...

ocmax

تازه وارد
معمولا جوملا یه عادتی که داره اینه که بعد از نصب کلی پلاگین و پست و ... روش داره .

من حتی با حرف اونها نتونستم هیچ وقت جوملا رو درست راه بندازم .

من همیشه با راه اندازی اولیه جوملا مشکل داشتم برای همین اگر کسی هست که دسترسی ها رو بدم تا درست کنه ممنون میشم

موفق باشید

mahdiali35

کاربر عضو
معمولا جوملا یه عادتی که داره اینه که بعد از نصب کلی پلاگین و پست و ... روش داره .من حتی با حرف اونها نتونستم هیچ وقت جوملا رو درست راه بندازم .

من همیشه با راه اندازی اولیه جوملا مشکل داشتم برای همین اگر کسی هست که دسترسی ها رو بدم تا درست کنه ممنون میشم

موفق باشید
اطلاعات رو برای بنده پ.خ کنید...

ocmax

تازه وارد
ببخشید من بادی پرس رو نصب کردم خیلی خوبه و مشکلی هم نیست .

فقط یه چیزی من یه جایی خوندم که برای بادی پرس باید قابلیت شبکه توی وردپرس فعال بشه .

من یه افزونه برای اینکار دانلود کردم و فعال کردم اما مطمئن نیستم که فعال شده باشه .

کسی هست برای فعال کردن قابلیت شبکه وردپرس کمک کنه ؟

یه کسی باشه که دسترسی ها رو بدم و فعال کنه .

با تشکر

fatyjoon

تازه وارد
سلام بادی پرس بدون قابلیت شبکه هم کار میکنه اما اگر شما بخواهید به هر کاربر یک وبلاگ اختصاصی بدهید باید وردپرس را شبکه کنید سایت شما اکنون شبکه شده خود شما هم در داخل پیشخوان در قسمت منو باید گزینه (فکر کنم ) سایتهای من را داشته باشید

ocmax

تازه وارد
اره شبکه رو با کمک محمد (مدیر انجمن ) فعال کردم .

من با وردپرس - جوملا - نیوک و ویبولتن و آیپی برد و خیلی اسکریپت های دیگه کار کردم اما واقعا این اسکریپت های شبکه اجتماعی آدم رو پیر می کنن .

الان من بعد از نصب بادی پرس دیدم که همه چیزش رو باید یه افزونه نصب کنم .

تقریبا 30 تا افزونه نصب کردم اعصابم خورد بود .

دیدم هنوز اونی که می خوام نیست .

اما سایت facecenter.ir رو که دیدم با سوشیال انجین زده خیلی جالب بود .

من به یه شبکه اجتماعی کوچیک نیاز دارم با تعداد عضو های زیر 1000 یا 2000 اما گیج شدم که چکار کنم .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا