کلاه برداری این سایت به سبک نوین

پارسی تم

تازه وارد
دوستان سلام دیشب من از این سایت خریدی انجام دادم که کلاه سر من گذاشت و هیچ فایلی به من نداد توی سایتش قیمت 4000 هزار تومان زده شده​

وقتی وارد سایت پرداخت میشی زده 4000 هزار ریال و قالبی هم دریافت نکردیم و تلفنش رو هم جواب نمیده این سایت را به پلیس فتا نشر دهید​

تا سر دیگر کاربران کلاه نره مواظب این سایت باشید.​

شماره تلفنش ببینید کسی پاسخگو نیست : 09370100128​

و در تصاویر زیر هم مشاهده کنید که سفارش ما تکمیل گردیده است​

​

​

You must be registered for see images attach

پارسی تم

تازه وارد
دوستان برای جلوگیری از این نوع کلاه برداری ها وارد سایت زیر شوید و گزارش دهید با تشکر​

بنده خودم هم گزارش دادم​

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

شما می تونید علاوه بر شکایت از طریق خود درگاه ها پیگیر شوید تا نسبت به احقاق حقتون اقدام شود.

اطلاع رسانی شما خوب است .

اما دقت بیشتر در هنگام خرید خود یکی از ارکان کلاه نرفتن است بهتر است بفهمیم یک جنس فوق العاده ارزان که تولید شخص یا گروه ای است و قیمت آن مشخص است بی دلیل نیست جز نال بودن یا قلابی بودن

و قطعا گرانی بیش از حد هم در حدود دلایل است . متاسفانه ساماندهی فقط اسمی ازش وجود دارد و دقیقا بی سامانی ایجاد شده است.

یکی از مشکلترین این بخشها اعتماد است و اینکه چرا نماداعتماد اینگونه بازیچه شده و هیچ حمایت قانونی در پس آن از مصرف کننده وجود ندارد

کاش فرهنگ درست خرید اینترنتی را یاد بگیریم

موفق باشید

jamshimi

کاربر عضو
دوستان سلام دیشب من از این سایت خریدی انجام دادم که کلاه سر من گذاشت و هیچ فایلی به من نداد توی سایتش قیمت 4000 هزار تومان زده شده​

وقتی وارد سایت پرداخت میشی زده 4000 هزار ریال و قالبی هم دریافت نکردیم و تلفنش رو هم جواب نمیده این سایت را به پلیس فتا نشر دهید​

تا سر دیگر کاربران کلاه نره مواظب این سایت باشید.​

شماره تلفنش ببینید کسی پاسخگو نیست : 09370100128​

و در تصاویر زیر هم مشاهده کنید که سفارش ما تکمیل گردیده است​

​

​

عجیبه

توی ستون دانلود مگه لینک دانلود فعال نشده؟ همون دکمه های آبی رنگ؟

masoud ashoori

کاربر عضو
سلام، وقت بخیر

قبل از خرید با یک بررسی ساده میتوانید حداقل 50% سایت مورد نظرتان را اعتبار سنجی کنبد. سایت مذکور هنوز رتبه الکسای ایران را هم ندارد و این نشانه غیر فعال بودن آن می باشد و نمی شود گفت 100% کلاهبردار است یا...

لطفا از سایت های معتبر قالب و افزونه های مورد نیازتون رو خریداری کنید.

با خرید از سایت های تازه وارد یا نامعتبر میتونه عواقب خیلی بدی داشته باشه برای شما از جمله آلوده شدن سایت شما .

و اینکه اینگونه سایت ها یا آپدیت ارائه نمیدن یا آپدیت هاشون با فاصله زمانی بسیار زیاد هست.

ماشا الله سایت های معتبر زیادی در این حیطه دارن فعالیت میکنند که خدمات و پشتیبانی خوبی هم ارائه میدن.

rocki3oy

کاربر عضو
دوستان برای جلوگیری از این نوع کلاه برداری ها وارد سایت زیر شوید و گزارش دهید با تشکر​

بنده خودم هم گزارش دادم​

با سلام و احترام.

دوست عزیز به عبارتی یعنی شما 400 تومان پرداخت کردید درسته؟

البته به هر حال اگر این سایت محصولی در اختیار شما نداده هر مبلغی باشه کلاهبرداری میشه.فقط من در تعجب هستم چرا اینقدر تو اینترنت ایران کلاه برداری زیاد شده از سایت های شرط بندی

گرفته و صفحات فیشینگ بانکها و ...

هر کسی بدون استرس به همین راحتی در حال فعالیت با درگاه های بانکی اصلی هستند.

اطلاعات کاربر در سایت ساماندهی:

آدرس رسانه بر خط: beroozbekhar.ir
صاحب امتیاز: حسین امینی پور
پست الکترونیکی: info@beroozbekhar.ir
کد شامد: 1-1-709504-65-3-1
وضعیت نماد: معتبر از تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ تا تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۲۸

می تونید اونجا هم گزارش بدید.

تلفن خونه هم داره:

تلفن تماس:۰۹۳۷۰۱۰۰۱۲۸وهمچنین شماره ثابت۰۲۱۳۳۳۸۹۷۷۵

------------------

اینم آدرس:

تهران-دولت اباد-خ فداییان اسلام- خ پروین اعتصامی- مجتمع مسکونی ارکیده- بلوکc4- طبقه۹- واحد۵
من بعید می دونم کلاهبرداری باشه چون تمام اطلاعات این فرد در سایت قرار داده شده یا اینکه دروغه یا اینکه این سایت به عنوان تست فعاله.

فرم شکایت سایت ساماندهی مربوط به این سایت:

پیام یزدانیان

کاربر عضو
سلام من از سایتی به اسم      

خرید کردم. همه ی تماس های تلفنی هم ضبط شده دارم .

تلفن ها همیشه کاریش کردن که کسی نتونه زنگ بزنه. 

بار اول برای شروع کلاهبرداری زنگ میزنن خودشون باهمون شماره هایی که هیچوقت زنگ نمیخوره میگن که دارن برق و خطوط تلفن رو درست میکنن. یکی دیگه از دوستامم برای امتحان اینکارو کردیم.گفتن که تماس گیرنده هامون خیلی زیاده ..

بعد گفتن امروز میفرستیم روز شنبه بود .. گفتم لطفا پیگیری هم بفرستید گفتن نمیشه و ماهفتگی کدپیگیری ها رو دریافت میکنیم و کدپیگیریتون شنبه بعد میتونم بفرستم..خلاصه گفتم باشه.

با پست پیشتاز هم قرار بود بیاد..گذشت تا پنجشنبه ک باید همون 4 شنبه میرسید دستم ..نرسید شنبه هم خبری نشد ازشون تلفن ها همچنان جواب ندادند.. شد یکشنبه تو تلگرام پیام گذاشتم براشون یکشنبه زنگ زدن ..گفتن که مشکل پستی داشتیم و برگشت زدن و فردا میفرستیم دوباره ..گفتم باشه ..گفتم یک عکس از اینکه تحویل پست دادید بفرستید گفتند نمیشه ..خلاصه رفت تا شنبه بعد هیچ خبری نبود تلگرام هم پیام گذاشتم خبری نبود .. زنگ هم ک جواب نمیدادن ..هیچی رفت تا شنبه بعدش الان شد 3 هفته ..پولم ک پرداخت کرده بودم من ..نماد اعتماد هم ک داشتند.. 

خلاصه از این گذشته ..

تو هفته 4 ام زنگ زدن و گفتن ک مطمن باشید میرسه و فرستادیم..گفتم باشه اشکال نداره ولی من برای مشتری میخواستم..گفتم بهش قول بدم گفت اره قول بدید ..گفتم باشه (من صبرم زیاده )...

گذشت تا هفته 5 خبری نبود تماس ها و کامنت ها و هیچ چیزی جواب داده نمی شد ..همه ی تماس ها و ..ضبط شده دارم .حرفام مستند هستند.

گذشت هفته 6 خبری ازشون نبود هیچ خبری هیچ تماس و..جواب نمیدادند..قشنگ 2 ماهی شده بود..

هیچی دیدم چطور پولم رو پس بگیرم..دیدم طراح سایتشون نوشته توس وب ..زنگ زدم و گفتم فلان سایت به این شکل مدرن کلاهبرداری کرده  از من و لطفا بهشون بگید (خوداین فرد مکالماتم باهاش هست هم پیام ها هم تماس ها )  این بنده خدا هم زنگ زده بود به طرف شمارشو داشت و گفته بود همچین موضوعی هست ..

بلافاصله با من تماس گرفته شد از همون شماره های ثابت  ..

" با داد و بیداد و  حرفای زشت (یک خانم و یک اقا ) (من تموم مدت هیچ بی حرمتی هم نکرده بودم  )

و کلی توهین پولتو پس میدیم  چرا به طراح سایت گفتید ..

ماهمیشه در دسترسیم (باورتون میشه؟ خدا شاهده تمام تماس ها با تلفن ثابت خودم تلفن دوستام و تلفن های دیگه بوده همه ضبط شدند..)

شماره کارت بده همین الان میفرستیم.. "

(اینجا این بی وجدان ها مشخص شدهیچ  وقت نفرستادند و قرار هم نیست بفرستند چون اگر فرستاده بود میگفت ک فرستادیم و یا پس بفرستید یا از این قبیل صحبتها..) خلاصه شماره کارت دادم و گفتم باشه بفرستید پول را فرستادند .

یعنی  بعد از ( 46 ) روز من پولم دستم امد.. 

شما بگید این کار   کلاه برداری نیست چی هست؟ ... دیگه نماداعتماد هم بی ارزشه ..فرض کنید به نماد اعتماد هم میگفتم ..بعد یکسال شاید ی جوابی میدادن.بعد یکسال میگفتن بیا این پولت.. 

kamrantak

تازه وارد
سلام من از سایتی به اسم      

بار اول برای شروع کلاهبرداری زنگ میزنن خودشون باهمون شماره هایی که هیچوقت زنگ نمیخوره میگن که دارن برق و خطوط تلفن رو درست میکنن. یکی دیگه از دوستامم برای امتحان اینکارو کردیم.گفتن که تماس گیرنده هامون خیلی زیاده ..

بعد گفتن امروز میفرستیم روز شنبه بود .. گفتم لطفا پیگیری هم بفرستید گفتن نمیشه و ماهفتگی کدپیگیری ها رو دریافت میکنیم و کدپیگیریتون شنبه بعد میتونم بفرستم..خلاصه گفتم باشه.

با پست پیشتاز هم قرار بود بیاد..گذشت تا پنجشنبه ک باید همون 4 شنبه میرسید دستم ..نرسید شنبه هم خبری نشد ازشون تلفن ها همچنان جواب ندادند.. شد یکشنبه تو تلگرام پیام گذاشتم براشون یکشنبه زنگ زدن ..گفتن که مشکل پستی داشتیم و برگشت زدن و فردا میفرستیم دوباره ..گفتم باشه ..گفتم یک عکس از اینکه تحویل پست دادید بفرستید گفتند نمیشه ..خلاصه رفت تا شنبه بعد هیچ خبری نبود تلگرام هم پیام گذاشتم خبری نبود .. زنگ هم ک جواب نمیدادن ..هیچی رفت تا شنبه بعدش الان شد 3 هفته ..پولم ک پرداخت کرده بودم من ..نماد اعتماد هم ک داشتند.. 

خلاصه از این گذشته ..

تو هفته 4 ام زنگ زدن و گفتن ک مطمن باشید میرسه و فرستادیم..گفتم باشه اشکال نداره ولی من برای مشتری میخواستم..گفتم بهش قول بدم گفت اره قول بدید ..گفتم باشه (من صبرم زیاده )...

گذشت تا هفته 5 خبری نبود تماس ها و کامنت ها و هیچ چیزی جواب داده نمی شد ..همه ی تماس ها و ..ضبط شده دارم .حرفام مستند هستند.

گذشت هفته 6 خبری ازشون نبود هیچ خبری هیچ تماس و..جواب نمیدادند..قشنگ 2 ماهی شده بود..

هیچی دیدم چطور پولم رو پس بگیرم..دیدم طراح سایتشون نوشته توس وب ..زنگ زدم و گفتم فلان سایت به این شکل مدرن کلاهبرداری کرده  از من و لطفا بهشون بگید (خوداین فرد مکالماتم باهاش هست هم پیام ها هم تماس ها )  این بنده خدا هم زنگ زده بود به طرف شمارشو داشت و گفته بود همچین موضوعی هست ..

" با داد و بیداد و  حرفای زشت (یک خانم و یک اقا ) (من تموم مدت هیچ بی حرمتی هم نکرده بودم  )

ماهمیشه در دسترسیم (باورتون میشه؟ خدا شاهده تمام تماس ها با تلفن ثابت خودم تلفن دوستام و تلفن های دیگه بوده همه ضبط شدند..)

(اینجا این بی وجدان ها مشخص شدهیچ  وقت نفرستادند و قرار هم نیست بفرستند چون اگر فرستاده بود میگفت ک فرستادیم و یا پس بفرستید یا از این قبیل صحبتها..) خلاصه شماره کارت دادم و گفتم باشه بفرستید پول را فرستادند .

شما بگید این کار   کلاه برداری نیست چی هست؟ ... دیگه نماداعتماد هم بی ارزشه ..فرض کنید به نماد اعتماد هم میگفتم ..بعد یکسال شاید ی جوابی میدادن.بعد یکسال میگفتن بیا این پولت.. 
سلام

اگه ریگی به کفششون نبود حتی اگه محصول رو موجود نداشتند، سریع پول رو پس می فرستادند.

حساب کنید اگه با اکثر افراد همین کار رو بکنند و فقط 1 ماه همه رو علاف کنند، سودی که از پول مردم عایدشون میشه

نماد الکترونیکی هم که دیگه فقط برای احراز هویت مالک سایته همین... فکر می کنم باید اعتماد رو از عنوان اسمش برداشت.

rocki3oy

کاربر عضو
سلام من از سایتی به اسم      

خلاصه از این گذشته ..

قربان به نظر من یک محبتی کنی در تیک تاپیک جدید با عنوان همین سایت تمامی توضیحات و مدارک را و همچنین مکالمات را قرار بدید که افراد دیگه از این فرد خریدی انجام نده.

پارسی تم

تازه وارد
با سلام و احترام.

دوست عزیز به عبارتی یعنی شما 400 تومان پرداخت کردید درسته؟

البته به هر حال اگر این سایت محصولی در اختیار شما نداده هر مبلغی باشه کلاهبرداری میشه.فقط من در تعجب هستم چرا اینقدر تو اینترنت ایران کلاه برداری زیاد شده از سایت های شرط بندی

گرفته و صفحات فیشینگ بانکها و ...

هر کسی بدون استرس به همین راحتی در حال فعالیت با درگاه های بانکی اصلی هستند.

اطلاعات کاربر در سایت ساماندهی:

آدرس رسانه بر خط: beroozbekhar.ir
صاحب امتیاز: حسین امینی پور
پست الکترونیکی: info@beroozbekhar.ir
کد شامد: 1-1-709504-65-3-1
وضعیت نماد: معتبر از تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ تا تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۲۸

می تونید اونجا هم گزارش بدید.

تلفن خونه هم داره:

تلفن تماس:۰۹۳۷۰۱۰۰۱۲۸وهمچنین شماره ثابت۰۲۱۳۳۳۸۹۷۷۵

------------------

اینم آدرس:

تهران-دولت اباد-خ فداییان اسلام- خ پروین اعتصامی- مجتمع مسکونی ارکیده- بلوکc4- طبقه۹- واحد۵
من بعید می دونم کلاهبرداری باشه چون تمام اطلاعات این فرد در سایت قرار داده شده یا اینکه دروغه یا اینکه این سایت به عنوان تست فعاله.

فرم شکایت سایت ساماندهی مربوط به این سایت:

کلاه برداری کرده دیگه بنده وقتی هنوز هم نمیتونم لینکی رو دانلود کنم یعنی کلاه برداری درسته... وقتی پشت سر هم زنگ زدم یک روز صبح به صورت کامل کسی پاسخگو نبوده حتی تلفن منزل این یعنی کلاه برداری

پارسی تم

تازه وارد
یک کلاه برداری دیگه برای بنده صورت گرفت دوستان من قالب کیوی رو از سایت اسکریپت باران خرید کردم​

و قالب به صورت انگلیسی بود و حتی راستچین هم نبود با ایشان خیلی تماس گرفتم که بلاخره یک جواب پیامک داد​

هر چقدر تماس گرفتم کسی جوابگو نبود و بنده رو بلاک کردند و هر چی زنگ زدم دیگر فایده ای نداشت خیلی هم پیامک دادم​

و از ایشان خواستم تا بسته نصبی و فارسی را ارسال نمایند جالب اینجاست که ایشان یک قالب که کاملا به درد نخور برای من ارسال​

کرده بودند که هیچ ربطی به قالب کیوی نداشت و گفتند بسته نصبی می باشد و بنده بعد اینکه فهمیدم این قالب قالب دیگریست​

باز برای ایشان پیامی ارسال کردم که دیدند فهمیدم دیگر به هیچ عنوان پاسخی را به بنده ندادند که ندادند با سایت درگاه پرداخت تماس​

گرفتم و الان این پول را بلاکه کردند تا وضعیت مشخص بشه. در ضمن در سایتان نوشتند که قالب به صورت کامل دارای پلاگین های پرمیوم می باشد

که حتی یک افزونه هم برای من ارسال نکردند و دروغ گفتند.

در قالب به هیچ عنوان فایل راستچین یا زبان فارسی وجود نداشت​

بالا